Altınköy 2 Sitesi dönüşüm

Altınköy 2 Sitesi dönüşüm

İstanbul Üsküdar’da 10 bloklu bir siteye tebligat gönderen ilçe belediyesi, 380 evden bir gün içinde eşyalarıyla birlikte evlerini tahliye etmelerini istedi. 

Altın yatırımcıları müjde! Gram altın yükselişe geçti!

Altının gram fiyatı, haftanın son işlem gününe yükselişle başlamasının ardından 444 liradan işlem görüyor. Çeyrek altın 726 lira, Cumhuriyet altını ise 2.965 liradan satılıyor.

Altın yatırımcıları dikkat! Altın yükselişe geçti!

Altının gram fiyatı, güne yükselişle başlamasının ardından 445 liradan işlem görüyor. Çeyrek altın 725 lira, Cumhuriyet altını ise 2.940 liradan satılıyor.

Altın yatırımcıları dikkat! Altın yükselişe geçti!

 Altının gram fiyatı, güne yükselişle başlamasının ardından 442 liradan işlem görüyor.  Çeyrek altın 725 lira, Cumhuriyet altını ise 2.950 liradan satılıyor.

Altının gram fiyatı 419 liraya yükseldi!

Altının gram fiyatı, güne yükselişle başlamasının ardından 419,1 liradan işlem görüyor. Çeyrek altın 686 lira, Cumhuriyet altını ise 2.800 liradan satılıyor.

Emlak Konut GYO KÖY Zekeriyaköy 2. Etap 2020 yıl sonu değerleme raporu!

Emlak Konut GYO'nun İstanbul Sarıyer Zekeriyaköy İkmal İnşaatı İşi (KÖY 2. ETAP) projesi için hazırlatılan 2020 Yıl Sonu Gayrimenkul Değerleme Raporu yayınlandı. 

Bakırköy İDO-Kirazlı Metro Hattı’nın maliyeti 2.4 milyarı aştı!

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından yaptırılan, Bakırköy İDO-Kirazlı Metro Hattı’nın maliyeti bugünkü kurla 2 milyar 340 milyon TL'yi aştı...

Merkez Bankası: Haziran'da temel mal enflasyonu tüm alt gruplarda yükseldi!

Temel mal enflasyonu tüm alt gruplarda yükselirken, hizmet enflasyonu normalleşme sürecinin etkilediği kalemler öncülüğünde arttı.

Bilecik'te inşaat demirlerinin altında kalan 2 işçi yaralandı!

Bilecik Şehir Mezarlığında yaşanan iş kazası sonucunda demirlerin altında kalan 2 işçi yaralandı.

Dyk Otomasyon Tekstil Tarım Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Kadıköy 2 Şubesi açıldı!  

Dyk Otomasyon Tekstil Tarım Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Kadıköy 2 Şubesi bugün Kadıköy'de 5 milyon TL sermaye bedeli ile Naciye Öksüz tarafından açıldı.

TOKİ İstanbul Arnavutköy 2+1 ve 3+1 kura çekilişi sonucu 2020 sorgulama!

TOKİ İstanbul Arnavutköy 2+1 ve 3+1 kura çekilişi sonucu 2020 sorgulama ile ilgili detaylar haberimizde yer alıyor. TOKİ İstanbul Arnavutköy 2+1 ve 3+1 kura çekilişi ne zaman yapılacak? Arnavutköy 2020 kura sonucu isim listesi 2020...

Bursa Altınova'daki 2 katlı bina yıkıldı!

Çalışmalarına devam eden Osmangazi Belediyesi, şehre nefes aldıracak park, meydan ve yeşil alan kazandırmak için kamulaştırılan 2 katlı bina, belediye ekipleri tarafından yıkıldı. 

Altın Yıldız Endüstri İthalat Ve İhracat Anonim Şirketi kuruldu!

Altın Yıldız Endüstri İthalat Ve İhracat Anonim Şirketi bugün Beşiktaş'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Deniz     Yıldırım, Ibrahım Fauzı  Alı Bader, Loway Fawzı Alı Bader ve Yousef Fauzı Alı Bader ortaklığında kuruldu. 

Altınordu'da 2 ev tahliye edildi!

Ordu'nun Altınordu ilçesine bağlı Topluca Mahallesi'nde 2 yıldır aralıklarla meydana gelen heyelanlar nedeniyle tehdit altında bulunan 2 ev tahliye edildi.

Altınköy 2 Sitesi dönüşüm Haberi

Altınköy 2 Sitesi dönüşüm

İstanbul Üsküdar’da 10 bloklu bir siteye tebligat gönderen ilçe belediyesi, 380 evden bir gün içinde eşyalarıyla birlikte evlerini tahliye etmelerini istedi. 

Sözcü'de yer alan habere göre; dün sabah sitenin kapısına dayanan zabıta ve polis, site sakinlerinin direnmesinin ardından bir hafta mühlet vererek olay yerinden ayrıldı. Site sakinleri evlerinin kentsel dönüşüm adı altında ellerinden alınmak istendiğini ileri sürdü. 

Üsküdar Bulgurlu'da yer alan Altınköy 2 Sitesi'ne 7 Nisan'da tebligat gönderen Üsküdar Belediyesi, sitenin ‘maili indiham' yani yıkılmaya, çökmeye meyilli olduğu nedeniyle en geç 8 Nisan sabahına kadar tahliye edilmesini istedi.

Tebligatta bulunan raporda sitenin tahliye edilmesine, 10 bloktan oluşan sitenin 2019 yılında A9 No'lu Blok için alınan risklidir raporu ile, 5 Nisan (3 gün önce) günü A6 No'lu blokta yaşanan balkon çökmesi sebep gösterildi.