Altunbüken İnşaat Relux RFF 35 adres

Altunbüken İnşaat Relux RFF 35 adres

Altunbüken İnşaat Relux RFF 35 adres bilgilerine göre proje İstanbul Anadolu Yakası Ümraniye'de inşa ediliyor. 2 blok şeklinde yükselen projede dairelerin tipleri 2+1 ve 3+1 olarak dizayn edildi.

Altunbüken İnşaat Relux RFF 35 fiyat listesi!

Altunbüken İnşaat Relux RFF 35 fiyat listesine göre projedeki daireler 310 bin TL'den başlıyor. 2 blok şeklinde yükselen proje İstanbul Anadolu Yakası Ümraniye'de inşa ediliyor.

Relux Ümraniye'nin yüzde 60'ı satıldı!

Lüksü yeniden tanımlayarak ‘Relux’ markası ile şehir merkezlerinde konut geliştiren Relux İcra Kurulu Başkanı Cem Altunbüken “İmzamızı merkezde yayacağız” dedi.

Relux projeleri şehir merkezlerinde yoğunlaşacak!

Lüksü yeniden tanımlayarak ‘Relux’ markası ile şehir merkezlerinde konut geliştiren Relux İcra Kurulu Başkanı Cem Altunbüken “İmzamızı merkezde yayacağız” dedi.

Relux RSO 50 Suit&Office'te metrekaresi 10 bin TL!

Altunbüken Holding'in gayrimenkul markası RELUX, RELUX RSO 50 Suits & Office'te rezidans ile süiti birleştirdi. Ümraniye Tepeüstü'nde ortalama m2 fiyatları 10 bin lira olan projede, maliyetler etkin bir biçimde yönetiliyor.

Relux RSO 50 Suit&Office'te teslimler 2016'da!

TÜRKİYE'NİN 75 yıllık markası Altunbüken Holding'in gayrimenkuldeki iddialı markası RELUX, geliştirdiği projelerinde lüksü yeniden yorumlayıp gayrimenkul sektöründe fark yaratıyor.

Relux Gayrimenkul Londra ve Hong Kong'da proje yapacak!

Kıymetli madenler ve kuyumculuk sektörünün önde gelen markası Altunbüken Holding, “Relux” markası ile gayrimenkul sektörüne iddialı bir giriş yaptı.

RELUX RSO 50 Suits&Office’te metrekaresi 10 bin lira!

Altunbüken Holding’in gayrimenkul markası RELUX, RELUX RSO 50 Suits&Office’te lüksün tanımını yeniden ele alarak rezidans ile suiti birleştirdi.

Relux RSO 50 Suits&Office'te metrekare 10 bin lira!

Altunbüken Holding’in gayrimenkul markası RELUX, RELUX RSO 50 Suits&Office projesiyle ‘lüksün tanımını yeniden ele alarak’ rezidans ile suiti birleştiriyor..

RELUX RSO 50 Suits&Office’te metrekare fiyatları 10 bin TL!

Türkiye’nin en köklü holdinglerinden Altunbüken Holding’in gayrimenkul markası RELUX, RELUX RSO 50 Suits&Office’te lüksün tanımını yeniden ele alarak rezidans ile suiti birleştirdi. Projede, cazip yatırım fırsatları sunuluyor.

Altunbüken Holding gayrimenkul ve turizme girdi!

Kıymetli maden ve mücevher sektörlerinde faaliyet gösteren 75 yıllık Altunbüken Holding, şimdi yeni sektörlere yatırım yapıyor. Geçen yıl 450 milyon lira ciro yapan holding, 'Relux' markasıyla gayrimenkul ve turizme girdi.

Altunbüken Holding 2 projesiyle 120 milyon TL ciro hedefliyor!

75 yıldır kıymetli maden ve kuyumculuk sektöründe faaliyet gösteren Altunbüken Holding, 25 yıldan bu yana taahhüt işleriyle var olduğu inşaat sektöründe kendi markasını yaratarak, markalı konut piyasasına giriş yaptı.

Altunbüken Holding yoluna Relux Gayrimenkul ile devam edecek!

Kıymetli maden ve kuyumculuk sektöründe faaliyet gösteren Altunbüken Holding şimdi de 25 yıldır sürdürdüğü gayrimenkul geliştirmede yoluna yeni markası olan Relux Gayrimenkul ile devam edecek.

Altunbüken Holdig projeleriyle 1 milyar TL'ye ulaşmayı hedefliyor!

75 yıldır kıymetli maden ve kuyumculuk sektöründe faaliyet gösteren Altunbüken Holding, 25 yıldan bu yana taahhüt işleriyle var olduğu inşaat sektöründe kendi markasını yaratarak, markalı konut piyasasına giriş yaptı.

Relux Gayrimenkul konsept projeler inşa edecek!

Altunbüken Holding, 25 yıldır sürdürdüğü gayrimenkul geliştirme işinde yoluna yeni markası Relux Gayrimenkul ile devam edecek. Şehrin merkezlerinde butik projeler geliştirecek Relux'ün hedefinde ise şehirli beyaz yakalı çalışanlar ve yatırımcılar var

Altunbüken İnşaat Relux RFF 35 adres

Altunbüken İnşaat Relux RFF 35 adres Altunbüken İnşaat Relux RFF 35 adres

Altunbüken İnşaat Relux RFF 35 projesinde yer alan 3 oda 1 salon dairelerin büyüklükleri 102 metrekareden meydana geliyor. Projenin kaba inşaatı tamamlanmak üzere yükseliyor. 


Altunbüken İnşaat Relux RFF 35 projesinde banka kredisi ile ödeme yapılabiliyor. Projedeki dairelerin tipleri 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve çatı katı dubleks daire seçenekleriyle dizayn edildi. 


Altunbüken İnşaat Relux RFF 35 projesi 2 blok şeklinde yükseliyor. 11 kattan oluşan projede daire fiyatları 310 bin TL'den başlıyor ve 490 bin TL'ye kadar yükseliyor. 


Altunbüken İnşaat Relux RFF 35 adres bilgileri kapsamında proje Ataşehir Finans Merkezi'ne yakın konumda yükseliyor. Lansmanının bugün yapılacağı proje İstanbul Anadolu Yakası Ümraniye'de inşa ediliyor. 


Altunbüken İnşaat Relux RFF 35 adres!

Satış ofisi: FSM Mah. Poligan Cad. Buyaka İş Kuleleri, Blok 3, No:101, Kat:...