Amasya Suluova Sosyal Konutları

Amasya Suluova Sosyal Konutları

Amasya Suluova'da yapılmakta olan dar gelirli ailelere yönelik sosyal konutlar için başvurular sona erdi. Suluova Kaymakamı Hayatı Taşdan, konut başvurularının sona erdiğini ve başvuru dosyalarının titizlikle incelenerek değerlendirileceğini belirtti.

Amasya Suluova Sosyal Konutları'nda başvurular başladı!

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı ile TOKİ işbirliğinde yürütülen Sosyal Konut Projesi kapsamında Amasya Suluova Belediyesi itfaiye Müdürlüğü arkasında yapılan toplam 127 adet konutlar için başvuru alımları başladı.

Amasya Suluova Sosyal Konutları'nın yüzde 60'ı tamam!

Suluova Kaymakamı Hayatı Taşdan, ilçede yapımına başlanılan sosyal konut inşaatlarında incelemelerde bulundu ve konutları yüzde 60'ının tamamladığını söyledi. Projenin tamamının 2-3 ay içerisinde bitirilmesi bekleniyor.

TOKİ ile Amasya Suluova'da yeni bir yaşam!

Amasya Suluova 2'nci Etap TOKİ Konutları güvenli ortamı, modern ve nitelikli tasarımıyla Amasyalılara huzurlu bir yaşam sunuyor...

TOKİ Amasya Suluova 309 konut ihalesi yarın!

Amasya İli, Suluova İlçesi, Yeni Mahalle 309 Adet Konut , 1 Adet Ticaret Merkezi ve 1 Adet Cami İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi yarın gerçekleştirilecek.

TOKİ Amasya Suluova 309 konut ihalesi 24 Nisan'da!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Amasya İli, Suluova İlçesi, Yeni Mahalle 309 Adet Konut , 1 Adet Ticaret Merkezi ve 1 Adet Cami inşaatı ihalesi 24 Nisan'da...

TOKİ Amasya projesi 24 Nisan'da ihaleye çıkıyor!

Amasya Suluova Yeni Mahalle 309 Adet Konut , 1 Adet Ticaret Merkezi ve 1 Adet Cami İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 24 Nisan 2019 tarihinde saat 14:30'da gerçekleştirilecek.

TOKİ Amasya Suluova 2019 projesi detayları!

TOKİ Amasya Suluova 2019 projesi detayları haberimizde yer alıyor. Projede toplam 309 adet konut bulunuyor.

TOKİ Amasya Suluova 309 konut ihalesi 24 Nisan'da!

Amasya İli, Suluova İlçesi, Yeni Mahalle 309 Adet Konut , 1 Adet Ticaret Merkezi ve 1 Adet Cami İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 24 Nisan 2019 tarihinde saat 14:30'da yapılacak.

TOKİ Amasya Suluova 2019 projesi!

TOKİ Amasya Suluova 2019 projesi ile ilgili detaylar haberimizde yer alıyor. Projede toplam 309 konut bulunuyor.

TOKİ'den Amasya'ya 309 yeni konut!

TOKİ Amasya Suluova Yeni Mahalle 309 Adet Konut , 1 Adet Ticaret Merkezi ve 1 Adet Cami İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 24 Nisan 2019 tarihinde saat 14:30'da yapılacak.

TOKİ Amasya 309 konut ihalesi 24 Nisan'da!

Amasya İli, Suluova İlçesi, Yeni Mahalle 309 Adet Konut , 1 Adet Ticaret Merkezi ve 1 Adet Cami İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 24 Nisan 2019 tarihinde gerçekleştirilecek.

TOKİ 50 bin konut Amasya başvuruları!

TOKİ 50 bin sosyal konut Amasya başvuruları ile ilgili tüm merak edilenler haberimizde yer alıyor. TOKİ, Amasya projesinde 637 konut yer alacak.

TOKİ'den Amasya Suluova'ya 309 yeni konut!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Amasya Suluova'da 309 adet yeni konut inşa edecek.

TOKİ'den Amasya Suluova'ya 665 yeni konut!

Amasya Suluova'da modern ve geleneksel mimarinin sentezlendiği konut projesiyle güvenli ve günün ihtiyaçlarını karşılayan yeni bir yerleşim oluşturuluyor...

Amasya Suluova TOKİ'de teslimler sona eriyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Amasya Suluova 2. Etap projesinde yer alan konutlar için teslim dönemi bugün itibariyle sona eriyor.

Amasya Suluova Sosyal Konutları

Amasya Suluova Sosyal Konutları Amasya Suluova Sosyal Konutları

Suluova'da yapılmakta olan dar gelirli ailelere yönelik Sosyal Konutlar için başvurular sona erdi. 


Suluova Borsa Mahallesindeki Belediye İtfaiye Müdürlüğü binası arkasında yer alan arsada toplamda 127 adet yapılan sosyal konutlar için Suluova Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına 26 Ocak 2016-26 Şubat 2016 tarihleri arasında toplamda 586 başvuru yapıldı.

Kaymakamlık salonunda yapılan toplantıda konu hakkında açıklamalarda bulunan Suluova Kaymakamı Hayatı Taşdan, konut başvurularının sona erdiğini ve başvuru dosyalarının titizlikle incelenerek değerlendirileceğini belirtti. 


Suluova Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı(SYDV) tarafından TOKİ İdaresi kanalıyla yaptırılan ve 13xü engelli vatandaşlara tahsis edilen toplamda 127 adet Sosyal Konutlar için daha önce açıklanan şartların geçerli olduğunu ifade eden Kaymakam Hayatı Taşdan, bu şartları tutan başvuru sahiplerinin sayısının yapılan konut sayısından fazla olması durumunda noter huzurunda çekilecek kura ile...