28 / 06 / 2022

anıtark yenileniyor mu

anıtark yenileniyor mu

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Anıtpark’ta yenileme çalışmalarına devam ediyor. Yıl sonunda halkın kullanımına açılacak park, donatı alanlarıyla engellilerin, çocukların, kadınların daha rahat yararlanacağı bir hale getirilecek,

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan müjde! 2022 asgari ücret belli oldu mu?

Milyonlarca çalışan asgari ücret belli oldu mu sorusunun cevabını arıyor. Tüm Türkiye'nin merakla beklediği asgari ücret toplantısının ilki bugün yapılıyor...

Muğla Yatağan Millet Bahçesi ihalesi bugün!

Muğla ili, Yatağan ilçesi, Cumhuriyet Mahallesi Millet Bahçesi ve Millet Bahçesine ait Sosyal Donatılar İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi bugün saat 14:30'da yapılacak.

Muğla Yatağan Millet Bahçesi ihalesi yarın!

Muğla ili, Yatağan ilçesi, Cumhuriyet Mahallesi Millet Bahçesi ve Millet Bahçesine ait Sosyal Donatılar İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi yarın saat 14:30'da yapılacak.

Muğla Yatağan Millet Bahçesi bugün ihaleye çıkıyor!

Muğla ili, Yatağan ilçesi, Cumhuriyet Mahallesi Millet Bahçesi ve Millet Bahçesine ait Sosyal Donatılar İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi bugün saat 11:00'de yapılacak.

TOKİ Muğla Yatağan Millet Bahçesi ihalesi yarın!

Muğla ili, Yatağan ilçesi, Cumhuriyet Mahallesi Millet Bahçesi ve Millet Bahçesine ait Sosyal Donatılar İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi yarın saat 11:00'de gerçekleştirilecek.

Muğla Gümüşkesen Anıtı'nın yanındaki betonarme için yıkım kararı!

Muğla'da Gökova Körfezi'nde bulunan Gümüşkesen Anıtı'nın yanına inşa edilen betonarme için yıkım kararı alındı.

TOKİ Muğla Yatağan 2. Merhale Projesi İnşaatı İşi ihalesi yarın!

Muğla Yatağan 2. Merhale (Girme Barajı ve Sulaması) Projesi İnşaatı İşi (E-İHALE) ihalesi yarın saat 11:00'de yapılacak.

Muğla Yatağan 2. Merhale Projesi İnşaatı İşi ihalesi 1 Haziran'da!

Muğla Yatağan 2. Merhale (Girme Barajı ve Sulaması) Projesi İnşaatı İşi ihalesi 1 Haziran 2020 tarihinde saat 11:00'de gerçekleştirilecek.

Muğla Yatağan'da 4.8 milyon TL'ye satılık 19 gayrimenkul!

Yatağan Belediye Başkanlığı, Muğla Yatağan'da yer alan 19 gayrimenkulü toplam 4 milyon 829 bin 700 TL bedelle satışa çıkardı.

GABORAS ile gayrimenkullerin alım satımları elektronik ortamda yapılacak!

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Muğla Şubesi’nin aylık olağan toplantısı Muğla Otel’de gerçekleştirildi. Toplantıya Ak Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, Ak Parti İl Başkanı Kadem Mete ve MÜSİAD yönetimi kurulu ile üyeler katılım gösterdiler. 

TOKİ Muğla Yatağan başvuruları bugün başlıyor!

Muğla-Yatağan Toplu Konut Uygulaması kapsamında yer alan 71 adet konut için başvuru dönemi bugün itibariyle başlıyor

Muğla Yatağan TOKİ kuraları çekildi!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından Muğla Yatağan Madenler Mahallesi’nde hayata geçirilen projede 242 konutun hak sahipleri kura ile belirlendi.

Muğla Yatağan'a 6 milyon TL'lik spor merkezi!

Muğla Büyükşehir Belediyesi, spor yatırımlarına son sürat devam ediyor, büyükşehir bu kapsamda Yatağan'a 5 milyon 981 Bin TL’lik spor merkezi inşa ediyor

anıtark yenileniyor mu Haberi

anıtark yenileniyor mu


Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Diyarbakır’ın en eski parklarından biri olması nedeniyle kentin belleğinde önemli bir yere sahip olan Anıtpark’ta yenileme çalışmalarına devam ediyor.  Yılsonunda halkın kullanımına açılacak park, donatı alanlarıyla engellilerin, çocukların, kadınların daha rahat yararlanacağı bir hale getirilecek, park,  dikilecek ağaçlarla renk cümbüşüne dönecek, çevresindeki duvarlar yıkılacak, vatandaşlara çimlere basmayın denilmeyecek, yeşil alan miktarı artırılacak, iyi aydınlatmayla daha güvenli hale getirilecek.


Büyükşehir Belediyesi Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Daire Başkanlığı'na bağlı Kent Mobilyaları ve Estetiği Şube Müdürlüğü’nün, kentin en eski parklarından Anıtpark’ta başlattığı yenileme çalışmaları devam ediyor.


2 milyon 53 bin liraya mal olacak ve yılsonunda bitirilecek proje kapsamında, Anıtpark’ta altyapı çalışmaları tamamlanma aşamasına getirildi. Bir hafta sonra park içinde üstyapı çalışmalarına başlayacak olan Belediyemiz, bu doğrultuda kuru havuz sistemi kurarak...