29 / 06 / 2022

ankara güvenpark minibüs durakları düzenlemesi

ankara güvenpark minibüs durakları düzenlemesi

Minibüsçü esnafına bugüne kadar verdiği tüm vaatleri yerine getirdiğini belirten Gökçek, “Her türlü desteği şoför esnafına vermeyi taahhüt ediyorum, dünkü yaptıklarımız yarın yapacaklarımızın teminatı olacak.” dedi...

Ford Transit Minibüs'ün fiyatları güncellendi! İşte 31 Mayıs 2022 fiyat listesi...

Ticari araç hayranlarının bir numaralı tercihi Ford Transit Minibüs'ün fiyatları güncellendi sakın kaçırmayın! Peki, Ford Transit Minibüs fiyatları ne kadar? İşte Ford Transit Minibüs 31 Mayıs 2022 fiyat listesi...

Ankara Gölbaşı’ndaki imar planı sorunu çözüldü!

Ankara Gölbaşı’ndaki  74 parselde yaşanan imar planı sorunu çözüldü. Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, yaşanılan problemin kesin olarak çözümlendiğini söyledi. Bu parselde bulunan üç okula yeni alan açıldığı belirtildi. 

Ankara Güvenpark'taki metro inşaatı TBMM'de!

Ankara Güvenpark'ta devam eden metro inşaatına ve inşaatta oluşan göçük TBMM gündemine taşındı. CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, konuya ilişkin soru önergesi sundu.

Ankara Vali Yardımcısı Abdullah Dölek’ten Prokule Türkiye'ye destek!

Prokule Türkiye Gayrimenkul Kurucuları Gökhan Gürlek ve Hasan Gürlek, Nevşehir’in önemli ismi Ankara Vali Yardımcısı Abdullah Dölek’in ziyaretiyle ilgili önemli bilgiler paylaştı.

Ankara Güvenpark'a otopark yapılmasına ilişkin 9 sorun mecliste!

CHP Ankara Milletvekili Necati Yılmaz, Ankara Büyükşehir Belediyesinin Güvenpark'a otopark yapma planlarına ilişkin soru önergesi hazırladı...

Güvenpark'a cami iddiasına Melih Gökçek'ten yanıt!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, “Güvenpark’a Cami” yapılacağı iddialarına yanıt verdi. İşte Gökçek'in yanıtı...

Ankara Güvenpark'a cami mi yapılacak?

Ankara Büyükşehir Belediyesi yaptığı açıklamada Güvenpark’a cami yapılacağına ilişkin iddialara yanıt verdi, büyükşehir bu iddiaların tamamen gerçek dışı olduğunu bildirdi.

Melih Gökçek'ten Güvenpark için referandum önerisi!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Güvenpark’ta bulunan minibüs duraklarının yeraltına alınıp, üstünün de yeşil alan haline getirilmesi projesinin halka sorulabileceğini belirtti.

Ankara Güvenpark'taki minibüs durakları için yeni proje!

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Güvenpark minibüs duraklarının, yer altına yapılacak çok katlı otoparka alınmasıyla ilgili proje hazırlanması konusunda Belediye Meclisinden yetki aldı .

Ankara Gölbaşı Gaziosmanpaşa imar planı değişikliği askıda!

Ankara Gölbaşı İlçesi, Gaziosmanpaşa Mahallesi 330 ada 1 nolu parselin kuzeyinde kaldırım alanında bulunan mevcut trafo binasının 462 adanın batısında meri planında “Park Alanı” olarak tanımlı alana deplase edilmesine ilişkin hazırlanan imar planı askıda...

Karşıyaka Stadı için gözler ruhsat sürecinde!

Danıştay 13'üncü Dairesi'nin Karşıyaka ve Göztepe'ye yapılacak 2 yeni stadın ihalesini iptal eden Ankara 18'inci İdare Mahkemesi'nin verdiği kararı bozmasından sonra gözler, ruhsat sürecine çevrildi.

Ankara Gölbaşı'na pazar yeri ve yaşam merkezi geliyor!

Ankara Gölbaşı Belediyesi, Seğmenler Mahallesi 112938 Ada 3-4 parsellerine yapılacak olan yeni pazar yeri ve yaşam merkezi için kolları sıvadı.

TOKİ Ankara Mamak Yatıkmusluk sözleşme imzalama tarihi!

TOKİ Ankara Mamak Yatıkmusluk sözleşme imzalama tarihi bugün başlıyor ve 29 Nisan 2016 tarihine kadar devam ediyor. Projenin kura çekilişi 18 Nisan Pazartesi günü yapıldı.

ankara güvenpark minibüs durakları düzenlemesi Haberi

ankara güvenpark minibüs durakları düzenlemesi


Ankara’da gösterilerle gündeme gelen Güvenpark’ta minibüsçülerin bulunduğu depolama ve durak yerleri ile ilgili yeni düzenleme yapılacak. 


Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankara Minibüsçüler Esnaf Odası’nın, Selim Sırrı Tarcan Spor Salonu'nda yapılan 28. Olağan Genel Kurul Toplantısı’na katılarak bir konuşma yaptı. Minibüsçü esnafına bugüne kadar verdiği tüm vaatleri yerine getirdiğini belirten Gökçek, “Her türlü desteği şoför esnafına vermeyi taahhüt ediyorum, dünkü yaptıklarımız yarın yapacaklarımızın teminatı olacak.” dedi. Gökçek, minibüsçü esnafı açısından büyük önem taşıyan Güvenpark’ta bulunan depolama ve durak yerleri ile ilgili olarak da yeni düzenlemeler yapacaklarını ve esnafı rahatlatacaklarını belirtti.


Minibüsçü esnafının, Güvenpark’ta yapılmasını istediği yeni peron yerlerini imkanlar ölçüsünde açtıklarını anlatan Gökçek, “Güvenpark’ta depolama alanında hizmet veren minibüs esnafının ulaşımını kolaylaştırmak için Milli Müdafaa Caddesi üzerinde sadece minibüslere tahsis...