10 / 08 / 2022

ankara yenimahalle satılık arsa ihalesi

ankara yenimahalle satılık arsa ihalesi

Ankara Büyükşehir Belediyesi,  Çankaya ve Yenimahalle'deki 4 gayrimenkulü ihale ile satıyor. İhale 5 Temmuz'da gerçekleşecek...

Ankara Büyükşehir'den 88.2 milyon TL'ye satılık 5 gayrimenkul!

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Çankaya ve Yenimahalle'deki 5 gayrimenkulü ihale ile satışa sunuyor. İhale 28 Haziran'da gerçekleşecek..

Ankara Yenimahalle'de 8 milyon TL'ye satılık 2 arsa!

Ankara Yenimahalle Belediyesi, İvedik ve Macun mevkiideki 2 arsasını ihale ile satıyor. İhale 21 Aralık'ta gerçekleşecek..

Ankara Yenimahalle'de 10.5 milyon TL'ye satılık arsa!

Yenimahalle Belediyesi, Ankara Yenimahalle'deki arsayı satışa çıkardı. 4 bin 606 metrekare yüzölçümlü arsanın toplam satış bedeli 10 milyon 593 bin 800 TL olarak belirlendi.

Ankara Yenimahalle'de 4 milyon TL'ye satılık 2 arsa!

Ankara Yenimahalle Belediye Başkanlığı, Aşağı Yahyalar ve Yakacık'ta bulunan 2 arsayı satışa çıkardı. Söz konusu arsaların toplam bedeli 4 milyon 25 bin TL olarak belirlendi.

Ankara Yenimahalle'de icradan satılık arsa!

Ankara 11. İcra Dairesi tarafından Ankara İli, Yenimahalle İlçesi'nde bulunan arsa satışa çıkarıldı. Üzerinde akaryakıt, LPG İstasyonu, lokanta ve dükkanların yer aldığı arsanın toplam bedeli 42 milyon 362 bin 392 TL olarak belirlendi.

Ankara'da 2.9 milyon TL'ye satılık 6 gayrimenkul!

Ankara Yenimahalle Belediye Başkanlığı tarafından Karşıyaka, Yakacık ve Yuva mahallelerinde bulunan 6 adet gayrimenkulün satışı 2 milyon 920 bin 340 TL'ye ihale edilecek.

Ankara'da satılık konut fiyatları yükseldi!

Sahibindencom tarafından yayınlanan "sahibindex Konut Piyasası Görünümü” Ankara'da satılık ve kiralık konut fiyatlarındaki artış Kasım ayında da devam etti. 

Cubes Ankara Çukurambar satılık daire!

Cubes Ankara Çukurambar satılık daire fiyatları haberimizde yer alıyor. İşte Cubes Ankara Çukurambar satılık daire fiyatları ve proje detayları...

Ankara Mebuskent satılık daire!

Ankara Mebuskent satılık daireler Aymor İnşaat tarafından inşa edildi. Projede “2016 bitmeden evinizi alın” sloganıyla kampanya başladı.

Kuzu Effect Ankara Oran satılık daire!

Kuzu Effect Ankara Oran satılık daire fiyatları 750 bin liradan başlayarak değişiyor. Kuzu Effect Ankara projesinde teslimler Eylül 2017 yılında yapılıyor...

Kumru Ankara Evleri satılık daire!

Kumru Ankara Evleri satılık dairelerin metrekare birim fiyatı 6 bin liradan başlıyor. Kumru Ankara Evleri projesinde 164 daire ve açık çarşı yer alıyor...

Moment Beştepe Yenimahalle satılık!

Moment Beştepe Yenimahalle satılık ofis alanları 83 metrekareden başlıyor. 80 milyon dolar yatırım bedeline sahip proje Esenboğa Havaalanı'na 30 kilometre mesafede yer alıyor.

Kumru Ankara Residence satılık!

Toplam 159 adet daireden meydana gelen proje daire teslimleri Haziran 2017'de yapılması planlanıyor. Kumru Ankara Residence satılık daire tipleri 1+1 'den 6+1'e kadar değişiyor.

TOKİ Ankara Mamak satılık evler!

TOKİ Ankara Mamak satılık evler 3+1 ve 4+1 şeklinde tasarlandı. Başvuru süreci 22 Ekim Perşembe günü itibariyle başlayacak olan projede 756 TL'lik taksitlerle ödeme yapılabiliyor.

Marina Ankara Oran satılık daire!

Toplam 2 bin adet daireden meydana gelen proje Ankara Çankaya - Oran'da yükseliyor. Marina Ankara Oran satılık daire tipleri 1+1'den 7,5+1'e kadar değişiklik gösteriyor.

Ankara Sierra Yaşamkent satılık!

Ankara İl'i Yenimahalle İlçe'si Çayyolu'nda hayata geçirilen proje 5 blok şeklinde inşa ediliyor. Ankara Sierra Yaşamkent satılık daire tipleri 1+1'den 4+1 'e kadar farklılık gösteriyor.

Mahall Ankara Çankaya satılık!

Mahall Ankara Çankaya satılık daire tipleri arasında 2+1'den 4,5+1'e kadar farklı seçenekler bulunuyor. Projede toplam 48 adet mağaza Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından açık artırma ile satılıyor.

TOKİ Kuzey Ankara konut projesi satılık evler!

TOKİ Kuzey Ankara konut projesi satılık evler açık artırma ile satışa sunacak. Müzayede tarihi 23 Haziran olarak belirlenen TOKİ Kuzey Ankara konut projesinde 120 adet konut satılacak.

Ankara Vadikent Evleri satılık!

Ankara'nın Keçiören ilçesinde inşa edilen projede toplam 570 adet daire bulunuyor. Proje Kom Yapı imzası taşıyor. Ankara Vadikent Evleri satılık daire tipleri 3+1 ve 4+1 olarak dizayn edildi.

ankara yenimahalle satılık arsa ihalesi Haberi

ankara yenimahalle satılık arsa ihalesi

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından Çankaya ve Yenimahalle'de yer alan 4 gayrimenkul ihale ile satışa sunuluyor. 


Toplam muhammen bedeli 14 milyon 102 bin TL olarak belirlenen gayrimenkullerin ihalesi 5 Temmuz 2018 tarihinde Hipodrom Caddesi No: 5’deki Belediye Hizmet Binasının 18. katında bulunan ENCÜMEN salonunda toplanacak Belediye ENCÜMENİ'nce yapılacak.


TAŞINMAZLAR SATILACAKTIR

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığından:

Mülkiyeti Belediyemize ait aşağıdaki listede ilçesi, mahallesi, ada/parsel numarası, muhammen bedeli, geçici teminatı yazılı taşınmazlar 2886 sayılı Kanunun 36. maddesi gereğince, Kapalı Zarf usulü ile satış bedeli, ihale karar pulu, ilan giderleri, sözleşme karar pulu ve diğer giderleri ayrı ayrı satışı için peşin ödenmesi şartıyla mülkiyet satışı yapılacaktır.

1 - İhale 05.07.2018 tarihinde Hipodrom Caddesi No: 5’deki Belediye Hizmet Binasının 18. katında bulunan ENCÜMEN salonunda toplanacak Belediye ENCÜMENİ'nce...