antalya altıntaş ev fiyatları

antalya altıntaş ev fiyatları

Antalya Müteahhitler Derneği Başkanı Atılgan Sert, konut sektörünü ve Antalya'daki konut talebini değerlendirdi. Sert, Antalya'nın inşaat sektöründeki yeni cazibe merkezinin Aksu ilçesine bağlı Altıntaş bölgesi olduğuna da dikkati çekti.

Antalya'nın konuttaki yeni cazibe merkezi Altıntaş bölgesi oldu!

Antalya Müteahhitler Derneği Başkanı Atılgan Sert, konut sektörünü ve Antalya'daki konut talebini değerlendirdi. Sert, Antalya'nın inşaat sektöründeki yeni cazibe merkezinin Aksu ilçesine bağlı Altıntaş bölgesi olduğuna da dikkati çekti.

Altıntaş Şehircilik Mimarlık İnşaat Ticaret Ve Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Altıntaş Şehircilik Mimarlık İnşaat Ticaret Ve Danışmanlık Limited Şirketi Avcılar’da  500 bin TL sermaye bedeli  ile Mustafa Altıntaş ve  Murat Altıntaş tarafından kuruldu.

İstanbul'da 1 milyon TL'nin altında ev bulmak zor olacak!

Mesa Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mert Boysanoğlu, sektörle ilgili önemli açıklamalar yaptı. Boysanoğlu, "İstanbul'da 1 milyonun altında ev bulmak zor" dedi.

Kütahya Altıntaş Zafer OSB'de 8 firmaya yer tahsisi!

Kütahya'nın Altıntaş ilçesinde bulunan Zafer OSB’de birçok firmaya yer tahsis edildi. Toplam 348 milyon liraya ulaşan yatırım bedeliyle kurulması planlanan fabrikalarda 3 bin 335 yeni istihdam sağlayacak. 

Altıntaç Tekstil Depoculuk İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi Şubesi açıldı!

Altıntaç Tekstil Depoculuk İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi Şubesi Üsküdar'da 71 milyon 819 bin 620 TL sermaye bedeli ile Nuri Aydın ve Ebubekir Aydın ortaklığında açıldı.

Bers Gayrimenkul Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bers Gayrimenkul Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 10 bin TL sermaye bedeli ile İlyas Altıntaş ve Megomed Bersanov ortaklığında kuruldu.

Akin Yapı İnşaat Mühendislik Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Akin Yapı İnşaat Mühendislik Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Kağıthane'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Gönül Altıntaş tarafından kuruldu.

Çita Turizm İşletmeciliği İnşaat Gıda Taşımacılık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Kuzey Şubesi açıldı!

Çita Turizm İşletmeciliği İnşaat Gıda Taşımacılık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Kuzey Şubesi bugün Eyüpsultan'da 200 bin TL sermaye bedeli ile Necmi Altıntaş tarafından açıldı.

Çita Turizm İşletmeciliği İnşaat Gıda Taşımacılık Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti.Cotton Coffee Güney Şubesi açıldı!

Çita Turizm İşletmeciliği İnşaat Gıda Taşımacılık Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti.Cotton Coffee Güney Şubesi bugün Çekmeköy'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Necmi Altıntaş tarafından açıldı.

Ata Demirer: Bursa Altıntaş inşaat baskıyla yıkılmış!

Bir süredir Bozcaada'da yaşayan ve deniz tutkusuyla bilinen komedyen Ata Demirer, paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Demirer, hayatının en önemli yerlerinden biri olan eski evini sosyal medyadan yayınladı. 

Kütahya Altıntaş Zafer OSB'de 81.7 milyon TL'ye yapım işi ihalesi!

Kütahya Altıntaş Zafer Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet Başkanlığı tarafından Kütahya Altıntaş Zafer Organize Sanayi Bölgesi alanına ait altyapı yapım işini 81 milyon 772 bin 700 TL'ye ihale ediyor.

Şükran Altıntaş, Peker GYO'dan ayrıldı!

Peker GYO'nun Yönetim Kurulu üyesi Sn. Şükran Altıntaş, görevinden istifa etti. 

Get Mimarlık Proje Mekanik İnşaat Ve Taahhüt Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Get Mimarlık Proje Mekanik İnşaat Ve Taahhüt Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 50 bin TL sermaye bedeli ile Göksel Altıntaş ve Rıdvan Büyükoğlu ortaklığında kuruldu.

antalya altıntaş ev fiyatları Haberi

antalya altıntaş ev fiyatları

Antalya Müteahhitler Derneği Başkanı Atılgan Sert, uzun bir süreden beri inşaat sektörünün krizle karşı karşıya olduğunu, sektörde 5 sene bu yana her geçen gün karlılık oranının gerilediğini belirtti. Dünya Gazetesi'nden Esra Köksal Tarı'nın haberine göre; Antalya'da inşaat satış fiyatlarının oturmadığına dikkat çeken Sert, bazı kentlerdeki inşaat sektöründeki metrekare birim satış fiyatlarının Antalya'nın daha da üzerinde olduğuna dikkat çekti. Doğası, denizi ile dünyanın en güzel şehri şeklinde belirtilen Antalya'nın satış fiyatlarının daha da değerli olması gerektiğini öngördüklerini dile getiren Atılgan Sert, şöyle konuştu:

"Satış değerinin yükselmesi içinde vatandaşın alım gücü yükselmeli. Antalya'da fiyatların her geçen gün arttığını düşünüyorum. Bunların birinci sebebi inşaat maliyetlerine gelen zamlar. Geçen yıl ile bu yılı karşılaştırdığınız zaman aynı malzemelerde yüzde 110 gibi artan fiyat artışları var....