Antalya Mola Evleri son durum

Antalya Mola Evleri son durum

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Türkiye’ye örnek olacak Mola Evleri Projesi gün sayıyor. Yapımı ve tefrişatı tamamlanan Mola Evleri’nde engelli bireyler keyifle vakit geçirebilecek.

Sur Yapı Antalya Tatil Evleri ön satışta! 

Sur Yapı tarafından hayata geçirilen ve ön talep toplama sürecinde olan Sur Yapı Tatil Evleri Antalya projesinde 20 bin TL'ye devremülk sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Sur Yapı Tatil Evleri'nden 20 bin TL'ye devre mülk sahibi olma fırsatı!

Sur Yapı tarafından hayata geçirilen ve ön talep toplama sürecinde olan Sur Yapı Tatil Evleri Antalya projesinde 20 bin TL'ye devremülk sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Antalya'da evleri yanan vatandaşlar için yeni konutlar inşa edilecek!

Antalya'da meydana gelen yangın sonrası açıklama yapan Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, yangın nedeniyle kullanılmamaz hale gelen konutlar için yeni evler inşa edileceğini açıkladı. 

Sur Yapı Antalya Tatil Evleri fiyatları 2021!

Sur Yapı Antalya Tatil Evleri fiyatları 2021 haberimizde yer alıyor. İşte Sur Yapı Antalya Tatil Evleri fiyatları 2021 ve projeyle ilgili merak edilen detaylar...

Sur Yapı Antalya Tatil Evleri güncel fiyat!

Sur Yapı Antalya Tatil Evleri güncel fiyat listesi 2021 haberimizde yer alıyor. İşte Sur Yapı Antalya Tatil Evleri güncel fiyat listesi ve proje detayları...

Tatil Evleri Antalya fiyat listesi!

Tatil Evleri Antalya fiyat listesi 2021 haberimizde yer alıyor. İşte Tatil Evleri Antalya fiyat listesi ve projeyle ilgili merak edilen detaylar...

Sur Yapı Tatil Evleri Antalya nerede?

Sur Yapı Tatil Evleri Antalya nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. İşte Sur Yapı Tatil Evleri Antalya nerede sorusunun yanıtı ve projeyle ilgili merak edilen detaylar...

Sur Yapı Tatil Evleri Antalya fiyat!

Sur Yapı Tatil Evleri Antalya fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor. İşte Sur Yapı Tatil Evleri Antalya fiyat bilgisi ve proje detayları...

Sur Yapı Tatil Evleri Antalya ön talep topluyor! Yeni proje!

Sur Yapı tarafından taticilerin gözde şehri Antalya'da hayata geçirilen Sur Yapı Tatil Evleri Antalya projesinde ön talep süreci başladı.

Antalya Kepez Santral'de 472 aile dairelerine kavuştu!

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından, Kepez-Santral Mahalleleri Kentsel Dönüşüm Projesi’nde inşaatı tamamlanan 472 aileye evleri teslim edildi. 

Diyarbakır'da mola evleri inşa ediliyor!

Diyarbakır Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Münir Karaloğlu, kentte engelli vatandaşlar için mola evleri inşa edileceğini açıkladı. 

Antalya Engelli Mola Evleri hizmete açılıyor!

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin, pandemi nedeniyle kapalı olan Engelli Mola Evleri 5 Ekim Pazartesi gününden bu yana yeniden hizmet verecek.

Antalya Büyükşehir'den 4 aileye konteyner ev!

Antalya'nın Manavgat ve Kaş’ta çıkan yangınlarda evleri zarar gören vatandaşları ziyaret eden Antalya Büyükşehir Belediyesi yetkilileri yaraların sarılması konusunda imkânları seferber etti. 

Antalya Mola Evleri son durum Haberi

Antalya Mola Evleri son durum

Sosyal belediyecilikte çığır açan Antalya Büyükşehir Belediyesi, Türkiye’ye örnek sosyal projeleri hayata geçirmeye devam ediyor. Antalya Büyükşehir Belediyesi'nde yer alan habere göre, engelsiz Antalya hedefiyle, engellilere yönelik hayata geçirdiği projeleriyle takdir toplayan Büyükşehir, Türkiye’de ilk olacak bir projeyi daha hayata geçirdi. 

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in daha önce müjdesini verdiği, hem engelli çocuklara hem ailelere hizmet verecek Mola Evleri’nin inşaatı tamamlandı. 

Nisan ayında faaliyete geçiyor


Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Milli Eğitim Bakanlığı işbirliğinde Kepez, Konyaaltı ve Muratpaşa ilçelerinde pilot olarak 3 okulun bahçesinde hayata geçirilen Mola Evleri Nisan ayı içerisinde faaliyete geçecek. Kepez İlçesinde Demirgül İlkokulu Bahçesindeki ‘Demirgül Mola Evi’, Muratpaşa İlçesinde Falez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bahçesinde ‘Falez Mola Evi’ ve Konyaaltı İlçesinde Neriman-Bedriye Bileydi İlkokulu bahçesinde ‘Pınarbaşı...