antalya pursaklar satılık daire ihalesi

antalya pursaklar satılık daire ihalesi

Antalya Pursaklar Belediyesi Merkez, Fatih ve Yunus Emre'de 20 taşınmazı satacak.

Antalya'da satılık konut fiyatları yüzde 13.91 arttı!

Antalya'da Mayıs 2020 sonu itibarıyla satılık konut fiyatlarında, son bir yılda yüzde 13.91 artış yaşandı. Konutlarda ortalama metrekare fiyatı ise 2 bin 375 lira oldu.

Panorama Park Antalya satılık!

Ulu İnşaat tarafından Antalya'da hayata geçirilen Panorama Park Evleri tek blok olarak yükseliyor. Panorama Park Antalya satılık fiyatları 461 bin 798 TL'den başlıyor.

Sur Yapı Antalya satılık ev fiyatları!

Sur Yapı Antalya satılık ev fiyatları 107 bin TL'den başlıyor. Yüzde 5 indirim imkanı bulunan Sur Yapı Antalya projesinde konutlar için yüzde 20 peşinat veriliyor...

Kepez Sur Yapı Antalya ev fiyatları!

Kepez Sur Yapı Antalya ev fiyatları 107 bin TL'den başlıyor. Sur Yapı Antalya projesinde satılık dükkanların fiyatları ise 209 bin TL'den başlıyor...

Sur Yapı Antalya satılık daire fiyatları!

Sur Yapı'nın Sur Yapı Antalya  projesine her ilden talep yağıyor. Sur Yapı Antalya satılık daire fiyatları 107 bin TL'den başlıyor.

Antalya'da satılık gayrimenkul 3,1 milyon TL'ye!

Kaş İcra Dairesi Başkanlığı Antalya Kaş'te yer alan gayrimenkulü 3 milyon 184 bin 417 TL'den satışa çıkardı. Satışların 11 Eylül 2017'de ve 6 Ekim 2017 tarihinde yapılacağı taşınmaz için satış yeri Kaş Belediye Başkanlığı Toplantı Salonu olarak belirtiliyor.

Antalya'da satılık gayrimenkul ihalesi 22 Mayıs'ta!

Antalya PTT Başmüdürlüğü tarafından arsa ve üzerinde betonarme karkas olan 4 katlı Hasyurt PTT Hizmet, Santral ve Lojman Binası satılıyor..

Antalya'da konut fiyatları arttı!

2016 Emlak Endeksi verilerine göre Antalya'da konut fiyatlarında diğer büyük şehirlerdeki gibi artış meydana geldi. Antalya'da satılık konut fiyatları yüzde 9 arttı.

Antalya'da devren satılık ilanları arttı!

Ekonomideki kötü gidişin en güzel ispatı "devren satılık" yazıları Antalya esnafı oldukça sıkıntılı günler geçiriyor. Tamamen seçime odaklanma ekonominin adeta uçuruma sürüklenmesine neden oluyor.

Antalya Hak Residence Garden satılık!

Katlarında kış bahçeleri bulunan proje Antalya Alanya' da hayata geçiriliyor. Antalya Hak Residence Garden satılık daire tipleri 1+1, 2+1 ve 4+1 olarak dizayn edildi.

Antalya'da satılık tarla: 1 milyon 404 bin 347 TL!

Antalya İli Serik İlçesi'nde yer alan tarlanın toplam bedeli 1 milyon 4054 bin 347 TL olarak belirlendi. Tarlanın satışı Serik 1.İcra Dairesi tarafından yapılacak.

Antalya'da satılık gayrimenkul: 1 milyar 370 milyon TL!

Antalya İli Muratpaşa İlçesi' nde yer alan gayrimenkulun toplam bedeli 1 milyar 370 milyon TL olarak belirlendi. Gayrimenkulun satışı Antalya 6.İcra Dairesi tarafından yapılacak.

Antalya'da satılık tarla: 4 milyon 537 bin 305 TL!

Antalya İli Kepez İlçesi'nde yer alan tarlanın toplam bedeli 4 milyon 537 bin 350 TL olarak belirlendi. Arsanın satışı Antalya 8.İcra Dairesi tarafından yapılacak.

antalya pursaklar satılık daire ihalesi

antalya pursaklar satılık daire ihalesi antalya pursaklar satılık daire ihalesi

Alanı 108 ile 1.096 metrekare arasında değişen dükkan ve dairelerin fiyatı 48 bin 363 YTL'den başlıyor ve  1 milyon 618 bin YTL'ye kadar yükseliyor.

İhale 29 Şubat saat 10.00 ile 16.00 arasında Pursaklar Belediye Encümeni tarafından yapılacak.

Satış ihalesi şartnamesi ücretsiz, kat karşılığı konut ihalesi 20 bin YTL'dir.

Şartnameler Fen İşleri Müdürlüğü'nde görülebilecek.

Kat karşılığı ihalesi

Öteyandan Pursaklar Belediyesi  Fatih Mahallesi'nde bulunan...