antep konut fiyat artışı 2021

antep konut fiyat artışı 2021

Gaziantep İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı Bora Kanevetçi, Gaziantep'te konut fiyatlarının yüzde 70 artış gösterdiğini kaydetti.

Hedonik Konut Fiyat Endeksi Nisan'da yüzde 1,06 arttı!

Hedonik Konut Fiyat Endeksi (HKFE), nisanda bir önceki aya göre yüzde 1,06 artarak 222,32'ye yükseldi...

Türkiye Satılık Konut Fiyat Endeksi Mayıs'ta yüzde 9,97 arttı!

REIDIN Emlak Endeks: 2. El Konutlar Fiyat Endeksleri 2018 Mayıs Ayı Sonuçları açıklandı. Buna göre, Türkiye Satılık Konut Fiyat Endeksi Mayıs ayında bir önceki aya göre yüzde 0.54 oranında ve geçen yılın aynı dönemine göre ise yüzde 9.97 oranında arttı...

Yeni Konut Fiyat Endeksi Mayıs'ta yüzde 3.55 arttı!

GYODER Yeni Konut Fiyat Endeksi Mayıs 2018 Raporu açıklandı. Rapora göre fiyatlar Mayıs ayında bir önceki aya göre yüzde 0.28 oranında, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 3.55 oranında arttı...

Hedonik Konut Fiyat Endeksi Mart'ta 0,91 arttı!

Hedonik Konut Fiyat Endeksi (HKFE), Mart ayında bir önceki aya göre yüzde 0,91 artarak 219,9'a yükseldi.

Türkiye Satılık Konut Fiyat Endeksi Nisan'da yüzde 10,53 arttı!

REIDIN Emlak Endeks: 2. El Konutlar Fiyat Endeksleri 2018 Nisan Ayı Sonuçları yayınlandı. Türkiye Satılık Konut Fiyat Endeksi, Nisan ayında bir önceki aya göre yüzde 0.64 oranında ve geçen yılın aynı dönemine göre ise yüzde 10.53 oranında arttı. 

REIDIN-GYODER Yeni Konut Fiyat Endeksi Nisan 2018!

GYODER, Yeni Konut Fiyat Endeksi sonuçlarına göre, Nisan ayında bir önceki aya göre yüzde 0.17 oranında arttı.

Bakırköy'de ortalama konut fiyatı 1.3 milyon TL!

Bakırköy‘de ortalama konut fiyatı 1 milyon 360 bin TL. İlçedeki 1 oda 1 salon ile 6 oda 2 salon konut tipleri aralığı ortalama değerlerle 566 bin ile 3 milyon 904 bin TL arasında değişiyor...

Hedonik Konut Fiyat Endeksi Şubat'ta yüzde 0,76 arttı!

Hedonik Konut Fiyat Endeksi Şubat ayında bir önceki aya göre yüzde 0,76 artarak 217,84'e yükseldi...

REIDIN-GYODER Yeni Konut Fiyat Endeksi Mart 2018!

REIDIN-GYODER Yeni Konut Fiyat Endeksi sonuçlarına göre, Mart ayında bir önceki aya göre yüzde 0.39 oranında arttı..

Türkiye Satılık Konut Fiyat Endeksi yüzde 11,15 arttı!

REIDIN Emlak Endeks: 2. El Konutlar Fiyat Endeksleri 2018 Mart Ayı Sonuçları yayınlandı.Türkiye Satılık Konut Fiyat Endeksi, Mart ayında bir önceki aya göre yüzde 0.83 oranında ve geçen yılın aynı dönemine göre ise yüzde 11.15 oranında arttı.

Hedonik Konut Fiyat Endeksi Ocak ayında artış gösterdi!

Hedonik Konut Fiyat Endeksi bir önceki yılın aynı ayına göre nominal olarak yüzde 10,12 oranında artarken, reel olarak ise yüzde 0,21 oranında azalış kaydetti.

Satılık konut fiyat endeksi Şubat'ta yüzde 0,85 arttı!

REIDIN tarafından hazırlanan, Türkiye genelinde 81 şehrin tamamını kapsayacak nitelikteki Türkiye Satılık Konut Fiyat Endeksi açıklandı.

REIDIN-GYODER Yeni Konut Fiyat Endeksi Şubat 2018!

GYODER, Türkiye İş Bankası desteği ile hazırlanan Yeni Konut Fiyat Endeksi'nin Şubat 2018 Raporu'nu açıkladı.

antep konut fiyat artışı 2021 Haberi

antep konut fiyat artışı 2021

Gaziantep İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı Bora Kanevetçi, Gaziantep'teki konut fiyatları ile ilgili açıklama yaptı. Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre, kentte konut fiyatlarının ülke ortalamasının yüzde 20 üzerinde olduğunu kaydeden Gaziantep İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı Bora Kanevetçi, fiyatlardaki artışın kur fiyatlarındaki hareketlilikten ve vatandaşların yatırım amaçlı gördükleri arsalarını satmamalarından kaynaklandığını kaydetti.

Arsa fiyatlarında görülen artışın önüne geçmek amacıyla bazı çalışmalar gerçekleştirildiğini kaydeden Bora Kanevetçi, ''Gaziantep özelinde arsa fiyatlarında ciddi bir artış var. Gaziantep'te imarlı arsa sorunu yok yüksek fiyatlı arsa sorunu var. Bununla ilgili hem müteahhit olarak bizlere hem de belediyelerimize görevler düşüyor. Arsa fiyatlarının önüne geçmek için belediyelerle yaptığımız görüşmelerde bazı önerilerde de bulunduk. Bunlardan birisi kat karşılığı ya da hasılat paylaşımı şeklinde müteahhit arkadaşlara verilmesi önerisiydi. Bu...