araklı belediye başkanlığı

araklı belediye başkanlığı

Araklı Belediyesi Başkanı Recep Çebi, Araklı Kaymakamı Adnan Tezcan ve Araklı AK Parti İlçe Başkanı Şaban Bıyık'la yapmış olduğu Ankara ziyaretini değerlendirdi.

Üsküdar Belediye Başkanlığı'ndan 148 milyon TL'ye satılık 3 arsa!

İstanbul İli Üsküdar Belediye Başkanlığı, Çekmeköy ilçesinin Ömerli mahallesi'nde bulunan arsayı satışa çıkardı. Söz konusu arsanın satış bedeli 14 milyon 817 bin 920 TL olarak belirlendi. 

Kulp Belediye Başkanlığı'na mimar alınacak!

Diyarbakır Kulp Belediye Başkanlığı'na mimar alınacak. Mimar kadrosunu başvurmak isteyen adaylar 28 Şubat-4 Mart 2019 tarihleri arasında Kulp Belediyesi'ne istenilen belgeleri teslim etmesi gerekiyor...

Aliağa Belediye Başkanlığı'ndan satılık gayrimenkul! 7,1 milyon TL'ye!

Aliağa Belediye Başkanlığı tarafından Aliağa Çaltılıdere'de 1035 parselde bulunan 216.147,18 m2 Belediye hissesinin satışı  ihale edilecek. Taşınmazsın tahmini satış bedeli 7 milyon 132 bin 856,94 olarak belirlendi. 

Şehitkâmil Belediye Başkanlığı'ndan satılık 3 arsa! 6,7 milyon TL'ye!

Gaziantep Şehitkâmil İlçe Belediye Başkanlığı Gaziantep Beylerbeyi ve Güvenevler'deki 3 arsa nitelikli taşınmazı ihale usulü ile satışa çıkarıyor. Gayrimenkullerin muhammen bedeli 6 milyon 745 bin 605 TL olarak belirlendi. 

Beylikdüzü Belediye Başkanlığı'ndan 6.4 milyon TL'ye satılık dükkan ve ofis!

Beylikdüzü Belediye Başkanlığı, mülkiyeti kendisine ait olan dükkan ve ofisi satışa çıkardı. Yakuplu Mahallesi'nde bulunan gayrimenkullerin satış bedeli 6 milyon 488 bin 600 TL olarak belirlendi.

Başakşehir Belediye Başkanlığı seçimi 4 Ekim'de!

Başakşehir Belediye Başkanlığı seçimi 4 Ekim Çarşamba günü saat 15.00'te yapılacak.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi başladı!

İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi, Kadir Topbaş'ın istifasıyla boşalan Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi için olağanüstü toplandı. İBB Başkanlığı seçiminde oy verme işlemleri başladı.

Bağcılar Belediye Başkanlığı'nın yeni binasını İBB yapacak!

Bağcılar Belediye Başkanlığı'nın yeni binasını İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) inşa edecek. İhalesi gerçekleşen projenin 62 Milyon 270 bin TL'ye mal olması planlanıyor.

Altındağ Belediye Başkanlığı kat karşılığı inşaat yaptıracak!

Altındağ Belediye Başkanlığı Ankara ili, Altındağ ilçesi, Beşikkaya Mahallesinde kat karşılığı inşaat işi yaptıracak. İhalelerin toplam bedeli 163 milyon 860 bin 26 TL olarak belirlendi.

Kale Belediye Başkanlığı'ndan 3 milyon TL'ye kat karşılığı inşaat ihalesi!

Kale Belediye Başkanlığı, Denizli Kale İlçesi Cevherpaşa Mahallesi'nde üç milyon sekiz yüz yirmi üç bin beş yüz TL sermaye bedeli ile kat karşılığı inşaat yaptıracak.

Trabzon Araklı Küçük Sanayi Sitesi'nde çalışmalar başlıyor!

Trabzon Araklı İlçesi Belediye Başkanlığı Mayıs ayı meclis toplantısı gerçekleşti. Başkanlığını Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi 'nin yaptığı toplantıda Araklı Küçük Sanayi Sitesi projesinin son durumu görüşüldü.

Sinop Belediye Başkanlığı kat karşılığı inşaat yaptıracak!

Sinop Belediye Başkanlığı, Sinop Merkez Ada İlçesi'nde arsa üzerine kat karşılığı inşaat yaptıracak. Kat karşılığı inşaatın bedeli 3 milyon 244 bin 744 TL olarak belirlendi.

Samsun Kurupelit Belediye Başkanlığı'nın yanlış imar uygulamaları belgelendi!

Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi ve Yusuf Ziya Yılmaz'ın neredeyse kadrolu Başkan Vekili Turan Çakır'ın Kurupelit Belediye Başkanlığı döneminde vatandaşa yaptığı İmar uygulamalarındaki bir çok yanlış uygulamasının belgelerini açıkladı.

araklı belediye başkanlığı Haberi

araklı belediye başkanlığı

Araklı Belediyesi Başkanı Recep Çebi, Araklı Kaymakamı Adnan Tezcan ve AK Parti Araklı İlçe Başkanı Şaban Bıyık'la Ankara'ya yapmış oldukları ziyareti değerlendirdi. 


Ankara ziyaretinde Ulaştırma ve Haberleşme, Turizm Bakanlığı, Tarım Bakanlığı, Adalet Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, DSİ, KCK, TOKİ ve Orman Genel Müdürlüğü'nü ziyaret ettiklerini belirten Recep Çebi birçok projenin Araklı'ya kazandırılması noktasında destek aldıklarını belirterek sözlerini şöyle sürdürdü: "Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcımız Muhammet Balta ve AK Parti hukuk işlerinden sorumlu MYK üyesi Şeref Malkoç ile Ulaştırma, Turizm Bakanlığı, Milli Eğitim, Tarım Bakanlığı, Adalet Bakanlığı, DSİ Genel Müdürlüğü, KCK Genel Müdürlüğü, TOKİ, ORMAN Genel Müdürlüğü'nü ziyaret ettik. Bakanlıklarda yapmış olduğumuz temaslarda Araklı'da hayata geçireceğimiz devasa projelerde önemli mesafeler kat ettik. Balta ve Malkoç ziyaretlerimizde bilakis bizlere eşlik etti. Gitmiş...