arnavutköy satılık daireler

arnavutköy satılık daireler

Neo Göl Park Evleri Arnavutköy Bolluca'da hayata geçiriliyor. Neo Göl Park'ta fiyatlar 800 bin TL'den başlıyor. Neo Göl Park'ın 3. mahallesi Vişnelik Evleri'nde teslimler Kasım 2013'te yapılıyor...

Milkent Evleri projesinde fiyatlar 145 bin TL'den başlıyor!

Milten Yapı tarafından hayata geçirilen Milkent Evleri projesinde 3+1'ler 140 bin TL'den başlayan fiyatlarla stışa sunuluyor... Teslimler Aralık 2012'in sonunda gerçekleşecek...

Milkent Arnavutköy Konutları'nda 249 bin liraya 160 metrekare!

Arnavutköy'de yer alan Milkent Evleri'nde fiyatlar 145 bin TL'den başlıyor. Milkent Arnavutköy Konutları'nda ilk etap konutları hemen teslim edilirken, 2. etap konutları Aralık ayı sonunda teslim ediliyor...

İstanbul Avrupa Yakası ucuz satılık daireler 2017!

İstanbul Avrupa Yakası'nda ucuz daire arayanlar için "İstanbul Avrupa Yakası ucuz satılık daireler 2017" başlıklı haberimizde konut projelerini inceledik. Avrupa Yakası'nda daire fiyatları 287 bin TL'den başlangıç gösteriyor...

TOKİ Emekli Eskişehir Tepebaşı satılık daireler!

TOKİ Emekli Eskişehir Tepebaşı satılık daireler için kura tarihinin 22 Nisan 2016 gününde yapılacak. Toplam 250 adet dairenin emekliler için satışa çıkarıldığı projede başvuru dönemi bitti.

TOKİ Bilecik Bozüyük satılık daireler!

Başvuru döneminin başladığı Emekli TOKİ Bilecik Bozüyük Evleri projesinde ödemelere göre 240 aya varan vade sağlanıyor. TOKİ Bilecik Bozüyük satılık daireler 2+1 şeklinde dizayn edildi.

Avcılar Bizim Evler 6 satılık daireler!

Avcılar Bizim Evler 6 satılık daireler 2+1'den 5+1'e kadar farklı tipte tasarlandı. İhlas Yapı imzası ile hayata geçirilen projede 30 ay vade farkı olmadan taksit imkanı sağlanıyor.

Kayseri Mimarsinan TOKİ satılık daireler!

Kayseri Mimarsinan TOKİ satılık daireler 2 oda 1 salon şeklinde tasarlandı. Kura satışlarının 6 Mayıs 2016 tarihinde gerçekleşeceği projede başvurular T.C Ziraat Bankası A.Ş. tarafından yürütülecek.

DKY İnşaat DKY On satılık daireler!

DKY İnşaat DKY On satılık daireler 1,5+1 ve 2,5+1 şeklinde tasarlandı. İstanbul Kağıthane'de yükselen projede kredi ödemelerine teslimden sonra başlanıyor.

Yakacık Hill Kartal satılık daireler!

Yakacık Hill Kartal satılık daireler 1+1, 2+1, 3+1 ve 3+1 ara kat dubleks şeklinde tasarlandı. Firma bünyesinde 36 ay vade uygulanan proje 2 blok halinde inşa ediliyor.

Ritim İstanbul Cevizli satılık daireler!

Ritim İstanbul Cevizli satılık daireler 2016 yılı Kasım ayında teslim edilecek. 32 bin metrekare arsa üzerinde inşa edilen projede 60 ay 0 faiz avantajı devam ediyor.

Çatalca Kiptaş satılık daireler!

Çatalca Kiptaş satılık daireler 24 ay sonra teslim edilecek. 20 bin TL peşinatla ödeme yapılabilen projede banka kredisiyle veya Kiptaş bünyesinde vade fırsatı sağlanıyor.

Şanlıurfa Akabe TOKİ satılık daireler!

Şanlıurfa Akabe TOKİ satılık daireler 2+1 olarak dizayn edildi. Fiyatların yaklaşık 88 bin TL'den başladığı projede 304 adet konut için kura çekilişi 9 Şubat 2016 tarihinde gerçekleşecek.

Inistanbul Lokal Topkapı satılık daireler!

Inistanbul Lokal Topkapı satılık daireler, satış ofisi, ödeme koşulları, teslimleri hakkında bilgiler haberimizde yer alıyor. Inistanbul Lokal Topkapı projesi Davutpaşa'da eski Şişecam Fabrikası arsasında inşa ediliyor...

Kale Kent Beylikdüzü satılık daireler!

Kale Kent Beylikdüzü satılık daireler 280 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Gül İnşaat Liv Yapı ve 3S Kale imzası taşıyan projede toplam 1.471 adet konut bulunuyor.

TOKİ Çayırova projesi satılık daireler!

Toki Çayırova projesi satılık daireler kuralı satış yöntemi ile satışa sunuluyor. Kocaeli Çayırova Alt Gelir Grubu Konut Projesi kapsamında 157 adet konut satışa çıkıyor.

arnavutköy satılık daireler

arnavutköy satılık daireler arnavutköy satılık daireler


Her tarza uygun projelendirilen ev tipleri ile farklı yaşam alanları sunan NeoGölpark İstanbul Evleri 6 mahalle olarak planlandı. Şu an 4. mahalle Nar Çiçeği ve Kiraz Dalı Mahallesi Evleri’nin temelleri atılan bu yaşam projesi, kişi başına düşen 450m2’lik yeşil alanları ve 2.000 dönümlük ormanıyla doğa içinde sağlıklı ve keyifli yaşamak isteyen ailelerin yeni yaşam adresi olarak büyük ilgi görüyor. NeoGölpark İstanbul Evleri doğanın saf güzelliğini yaşatırken, bulunduğu nokta ile de şehrin merkezine trafiğe takılmadan ve kısa zamanda ulaşma konforu sunuyor. “Yeni Şehir İstanbul”un gelişmesiyle her geçen gün yatırım değeri daha da artan NeoGölpark İstanbul Evleri, ev sahiplerinin yüzünü güldürüyor.


“Neo Vista, Neo Çarşı, Neo Garden, Neo Park, Neo Studio, Neo Yaşam gibi başarılı projeleri hayata geçiren Neo Yapı, şimdi de...