Neo Göl Park Arnavutköy'de fiyatlar 800 bin liradan başlıyor!

 Neo Göl Park Arnavutköy'de fiyatlar 800 bin liradan başlıyor! Neo Göl Park Arnavutköy'de fiyatlar 800 bin liradan başlıyor!

Firma: Neo Yapı

Proje: NeoGölpark İstanbul

Neo Göl Park Evleri Arnavutköy Bolluca'da hayata geçiriliyor. Neo Göl Park'ta fiyatlar 800 bin TL'den başlıyor. Neo Göl Park'ın 3. mahallesi Vişnelik Evleri'nde teslimler Kasım 2013'te yapılıyor...Her tarza uygun projelendirilen ev tipleri ile farklı yaşam alanları sunan  NeoGölpark İstanbul  Evleri 6 mahalle olarak planlandı. Şu an 4. mahalle Nar Çiçeği ve Kiraz Dalı Mahallesi Evleri’nin temelleri atılan bu yaşam projesi, kişi başına düşen 450m2’lik yeşil alanları ve 2.000 dönümlük ormanıyla doğa içinde sağlıklı ve keyifli yaşamak isteyen ailelerin yeni yaşam adresi olarak büyük ilgi görüyor. NeoGölpark İstanbul Evleri doğanın saf güzelliğini yaşatırken, bulunduğu nokta ile de şehrin merkezine trafiğe takılmadan ve kısa zamanda ulaşma konforu sunuyor. “Yeni Şehir İstanbul”un gelişmesiyle her geçen gün yatırım değeri daha da artan NeoGölpark İstanbul Evleri, ev sahiplerinin yüzünü güldürüyor.


“Neo Vista, Neo Çarşı, Neo Garden, Neo Park, Neo Studio, Neo Yaşam gibi başarılı projeleri hayata geçiren Neo Yapı, şimdi de Bolluca’nın el değmemiş doğasına yakışan NeoGölpark İstanbul evleri ile birçok ailenin hayalini gerçekleştiriyor.”Yaşamın çoktan başladığı Limon Dalı ve Sakızlık Mahallesi Evleri’nin ardından 3. mahalle Vişnelik Mahallesi Evleri’nin de satışı tamamlandı. 3. mahalle Vişnelik Mahallesi Evleri öyle çok ilgi gördü ki, 4. mahalle Nar Çiçeği ve Kiraz Dalı Mahallesi Evleri, NeoGölpark İstanbul Evleri’nde mutlu bir yuva sahibi olmak isteyenlerin talepleri doğrultusunda, her detay titizlikle düşünülerek planlandı. 


“Henüz ev sahibi olamayanlar üzülmesin; 4 mevsimin ayrı güzellikte yaşandığı bu yaşam projesinde Nar Çiçeği ve Kiraz Dalı Mahallesi Evleri ile siz de NeoGölpark İstanbul’lu olabilir, hayalinizdeki mutlu yuvaya kavuşabilirsiniz!”


Yeni mahallenin en çok talep gören evi ise projede kendini ilk defa gösteren, 2 katlı ve 5 + 1 tasarlanan N tipi evler… 

 

Daha mutlu olacağınız bir ev hayal ediyor, huzurlu bir yuva kurmak istiyor, doğru bir yatırım arıyor ve “Doyasıya yaşamak istiyorum; bundan daha doğal NEOlabilir ki” diye düşünüyorsanız NeoGölpark İstanbul Evleri’ni görmenizde fayda var.


NeoGölpark İstanbul Evleri’nin başlangıç ve bitiş tarihleri: Tüm projenin baslangıç tarihi Haziran 2008, Vişnelik Mahallesi Evleri’nin (3. mahalle) teslim tarihi Kasım 2013. Toplamında 6 mahalleden oluşan projenin inşaat faaliyetleri, 2015 sonunda bitecek şekilde planlanıyor.


Konut seçenekleri: 

1. mahalle / Limon Dalı Evleri, mimari konseptleri birbirinden farklı, 11 tipte, büyüklükleri 278m2 – 412m2 arasında değişen, toplam 80 evden oluşuyor.

2. mahalle / Sakızlık Evleri, müstakil geniş bahçeli 50 evden oluşuyor. Bu evlerin büyüklükleri 192m2 ile 384 m2 arasında değişiyor.                    

3. mahalle / Vişnelik Evleri  ise ortalama 590 m2 bahçe içinde, müstakil, 2 araçlık otoparka sahip L ve M tipi evlerin yanı sıra sempatik mimarisiyle öne çıkan “SıraEvler”den oluşuyor. 4. mahalle / Nar Çiçeği ve Kiraz Dalı Evleri’nin büyüklüğü 192 ile 378 m2 arasında değişiyor. N tipi evler ise ilk defa bu mahallede yapılıyor. L ve M tipi kompakt evlerden daha büyük olan N tipi, 2 katlı ve 5 + 1 olarak planlandı.            


NeoGölpark İstanbul Evleri’nin sosyal kulübü Neo Life’ta yüzme havuzu, çocuk havuzu, güneşlenme terasları, spor merkezi, sauna, dinlenme alanları, cafe – restaurant, tenis kortları, basketbol sahası, çocuk kulübü, toplantı salonu bulunurken, çevresinde de keyifli yürüyüş alanları yer alıyor. 


Neo Yapı’nın NeoGölpark İstanbul projesindeki öncelikli hedefi, çağdaş standartlardaki bir yaşamı bir lüks olarak değil, erişilebilir ve sürdürülebilir bir hayat tarzı olarak sunabilmek. 


NeoGölpark İstanbul Evleri, altyapısında kullanılan 1.sınıf malzeme ve sistemler, çağın ve ev sahiplerinin ihtiyaçlarına yönelik üst yapı ve sosyal donanımlarıyla, hem sosyal, hem sportif, hem sağlıklı, hem konforlu, hem de doğanın içinde bir yaşamı tek bir çatı altında sunuyor.  “Yeni Şehir İstanbul” ve NeoGölpark İstanbul

Avrupa yakasında, Uskumruköy ve Yalıköy'e kadar kıyı şeridini kapsayan “Yeni Şehir İstanbul”, yeni havalimanına, eğitim – bilişim - teknoloji alanlarına, finans merkezlerine, büyük alan gerektiren kamusal kullanımlara, üniversitelere, doğa turizmi alanları ve turistik tesislere, kıyı kullanımı içeren fonksiyonlara, liman ve marinalara, sağlık parklarına, aktif yeşil alanlara, spor alanlarına, rekreaktif tesislere, bölge parkına, tematik parklara, mezarlık alanına, kent tarımı için ekoturizm - hobi bahçelerine, kent ormanına, kültürel tesislere, film platolarına ve festival alanlarına ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. İstanbul’un ve İstanbulluların dönüm noktası olarak gündeme gelen “Yeni Şehir İstanbul” projesi, NeoGölpark İstanbul Evleri’nin yer aldığı kuzeybatı İstanbul’u da kapsıyor. Kentsel değişim ve dönüşümle değerlenen, depreme dayanıklı “Yeni Şehir İstanbul”, sunduğu imkânlar ve doğa içindeki konumuyla, yatırımcıların ve şehir içinde huzurlu bir yaşam sürmeyi hayal edenlerin gözdesi… NeoGölpark İstanbul Evleri 

Mavi Göl Mahallesi, Kocayusuf Caddesi, Bolluca – Arnavutköy, İSTANBUL 

Satış Ofisi:+90212 685 08 07 

www.neogolparkistanbul.com


projeye sor