Arte İnşaat Arte İcon Rezidans projesi

Arte İnşaat Arte İcon Rezidans projesi

Toplam 50 bin metrekare kapalı alanı bulunan projede her blokta 128 adet daire bulunuyor. Proje 2 blok halinde yükseliyor. Peki Arte İnşaat Arte İcon Rezidans nerede?

Nus Arte nerede?

Nus Arte nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. İşte Nus Arte nerede sorusunun yanıtı ve proje detayları...

Nus Arte fiyat listesi!

Nus Arte fiyat listesi haberimizde yer alıyor. İşte Nus Arte fiyat listesi ve proje detayları...

Arte Mimarlık Mühendislik Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Arte Mimarlık Mühendislik Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Eyüpsultan'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Cafer Kızıl, Cansel Kızıl, Cansu Kızıl, Çağla Kızıl ortaklığında kuruldu.

Arte Borgo 1'inci Etap teslimleri 2020'de!

Arte İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İrfan Gürler, yurt dışında da pazar arayışlarının olduğunu belirtirken, 2020'de 2 yeni projeye başlayacaklarını ifade etti...

Arte Restorasyon Yapı Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Arte Restorasyon Yapı Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Beyoğlu'nda 200 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Yılmaz ve Bekir Yılmaz tarafından kuruldu.

İzmir Nus Arte projesinin lansmanı yapıldı!

S.S Meclis Yapı Konut Kooperatifi ilk projesi Nus Arte’nin lansmanı için tören düzenlendi. Hatay’da yükselecek olan proje 390 konuttan oluşacak...

ARTE İnşaat yeni dönemde çalışmalara başlıyor!

Ankara'da inşaat sektöründe çalışmalarını sürdüren ARTE İnşaat, yeni vizyon ve çalışma anlayışı ile faaliyetlerine devam edeceklerinin bilgisini verdi..

Arte Home Mimarlık Restorasyon Limited Şirketi kuruldu!

Arte Home Mimarlık Restorasyon Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 50 bin TL sermaye bedeli ile Berkan Yükseloğlu ve Öykü Ecem Akdaş ortaklığında kuruldu. 

Arte İnşaat projelerinde 600 bin TL'ye lüks konut!

Arte İnşaat, müşterilerine lüks konutlara uygun fiyatlarla ulaşabilme fırsatı sunuyor, Arte Yönetim Kurulu Üyesi Can Gürler, 48 ay içerisinde toplam 291 bin 983 metrekarelik konut inşaat alanıyla önemli bir başarıya imza attıklarını söylüyor.

Ankara Arte Borgo daire fiyatları!

Ankara Arte Borgo daire fiyatları 800 bin TL'den başlayarak değişiyor. 5+1'lerin yer aldığı Arte Borgo projesinde teslimler 2018'in sonunda yapılıyor...

Çayyolu Arte Borgo ev fiyatları!

Çayyolu Arte Borgo ev fiyatları 800 bin TL'den başlıyor. Arte Borgo projesinin ilk etabı Aralık 2018 yılında teslim edilecek...

Ankara Arte Blue daire fiyatları!

Arte İnşaat imzası taşıyan Arte Blue Ankara Evleri projesi Ankara Çayyolu'nda inşa ediliyor. Projede 2+1 ve 4+1 daire tipleri bulunuyor.

Arte Blue Alacaatlı ev fiyatları!

Arte Blue Alacaatlı ev fiyatları 325 bin TL'den başlıyor. Arte Blue Evleri projesinde 336 adet konut yer alıyor...

Arte İnşaat Arte İcon Rezidans projesi

Arte İnşaat Arte İcon Rezidans projesi Arte İnşaat Arte İcon Rezidans projesi

'Arte İnşaat Arte İcon Rezidans nerede?' sorusuna cevap aramadan önce projenin diğer özelliklerine değinelim. Toplam 256 adet daireden oluşan proje zemin+34 kat şeklinde yükseliyor.


Ankara Arte İcon teslimleri ne zaman?

Toplam 256 adet daireden meydana gelen projede ödeme seçenekleri kapsamında kişiye özel ödeme planı sunuluyor. Projedeki dairelerin teslimleri Ağustos 2017 yılında gerçekleşmesi planlanıyor.


Arte İcon satış fiyatları

2 blok şeklinde yükselen projede ortak kullanım alanları arasında kapalı otoparki, çok amaçlı salon, fitness ve kapalı yüzme havuzu yer alıyor. Projedeki 15. kattaki dairelerin fiyatları 475 bin TL'den başlıyor; bu fiyat üzerinden katlara indikçe fiyatlar düşerken, katlara çıktıkça fiyatlar artıyor. 


Arte İnşaat Arte İcon Rezidans nerede?

Her blokta 128 adet dairenin yer aldığı proje Ankara İl'i, Yenimahalle İlçe'si Alacaatlı İncek Yolu üzerinde inşa ediliyor. Zemin+34 kat şeklinde...