29 / 06 / 2022

astaş gayrimenkul balmumcu

astaş gayrimenkul balmumcu

İstanbul Balmumcu'da uzun zamandır kentsel dönüşüm hakkında çalışmalar yapılıyor. Bölgede en aktif gayrimenkul firmalardan biri ise Astaş Gayrimenkul, yeni projesine başladı!

Vedat Aşçı: Bu yıl gayrimenkul sektörü için güzel geçecek!

Gayrimenkul sektörü özellikle inşaat sektöründeki artan maliyetler nedeniyle arz ve talepte dengelerin değiştiği yeni bir dönem yaşıyor. Astaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Aşçı iyimser. Bu yıl gayrimenkul sektörünün çok iyi bir performans ortaya koyacağını söyledi.

Astaş Gayrimenkul Balmumcu projesi için düğmeye bastı!

İstanbul Balmumcu'da uzun zamandır kentsel dönüşüm hakkında çalışmalar yapılıyor. Bölgede en aktif gayrimenkul firmalardan biri ise Astaş Gayrimenkul, yeni projesine başladı!

Astaş Gayrimenkul Mavi Arya Villas Residences!

Astaş Gayrimenkul Mavi Arya Villas Residences ile ilgili detaylar haberimizde yer alıyor. İşte proje ile ilgili merak edilen tüm detaylar...

Özak GYO Balmumcu arsası 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı İstanbul İli Beşiktaş İlçesi Balmumcu Mahallesi'nde mülkiyetinde yer alan 5 adet parsele ilişkin gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı...

Özak GYO Balmumcu arsası 2018 yıl sonu değerleme raporu!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı İstanbul İli Beşiktaş İlçesi Balmumcu Mahallesi'nde yer alan 5 adet parsele ilişkin 2018 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı...

Astaş Holding gayrimenkul yatırımlarına devam ediyor!

Astaş Holding gayrimenkul yatırımlarına devam ediyor. Astaş Holding'in son projelerinden Mandarin Orientai Bosphorus, İstanbul, yüksek standartları ve elit mekanları tercih edenler için bir buluşma noktası olmaya hazırlanıyor...

Özak GYO Balmumcu arsası 2017 değerleme raporu!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Beşiktaş'ın Balmumcu Mahallesi'nde yer alan 5 adet parsele ilişkin gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı.

Özak GYO Balmumcu 2016 değerleme raporu yayınlandı!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Özak GYO Balmumcu 2016 değerleme raporu yayınlandı.

YN Gayrimenkul Yatırım ve İnşaat Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

YN Gayrimenkul Yatırım ve İnşaat Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Yusuf Yoruç tarafından 20 bin TL sermaye ile 12 Nisan'da Beşiktaş, Balmumcu Mahallesi, Gazi Umurpaşa Sokak'ta kuruldu.

Etiler'deki Belediye Sitesi paylaşılamıyor!

Etiler'de Akmerkez'in karşısında bulunan Belediye Sitesi bir türlü paylaşılamıyor. Astaş Gayrimenkul'ün 2014'ten beri maliklerle anlaşmaya çalıştığı site için şimdi de Yiğit Group ve Sinanlı Yapı ortaklığı devreye girdi.

Asta Gayrimenkul İnşaat ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Asta Gayrimenkul İnşaat ve Ticaret Anonim Şirketi, Tuncay Aşçı Yönetim Kurulu Üyeliği'nde 1 milyon TL sermaye ile, 8 Eylül'de İstanbul Şişli'de kuruldu.

Astaş Gayrimenkul'den Etiler'e yeni proje!

Mandarin, Armani gibi uluslararası lüks markalarla projeler geliştiren Astaş Gayrimenkul, Etiler'de iddialı bir rezidans projesine imza atmaya hazırlanıyor.

2006 yılında ŞETAT Kuleleri ile SSK apartmanları Vedat Aşçı'nın!

2006 yılında Astaş Gayrimenkul'un sahibi Vedat Aşçı, Levent ve Vişnezade'de bulunan ŞETAT Kuleleri ile SSK apartmanlarını 100 milyon dolara (113 milyon lira) satın alarak 4 kulenin sahibi olmuş.

astaş gayrimenkul balmumcu Haberi

astaş gayrimenkul balmumcu

İstanbul Balmumcu'da uzun zamandır kentsel dönüşüm hakkında çalışmalar yapılıyor. Hem İstanbul Boğazı'na bakan kısımda hem de Gayrettepe kısmında pek çok firma, kentsel dönüşüm amacı ile bölgede bulunan tapu sahipleri ile pazarlıktaydı. Barbaros Bulvarı'nın başlangıcı, pek çok mütteahhit firmanın kıran kıran ekabet etmesine sebep oluyordu.

Pandemi ile beraber bu hareketlilik durma noktasına gelmişti. Fakat bu hareketlilik kaldığı yerden devam etmeye başladı. Bölgede en aktif gayrimenkul firmalardan biri ise Astaş Gayrimenkul, 2018 senesinde Jandarma Dikimevi arsası ihalesini 472 milyon Türk Lirası bedelle almıştı. 2018'den bu yana nasıl bir proje geleceği merakla bekleniyordu. Para Dergisi'nde yer alan habere göre; Astaş Gayrimenkul, Jandarma Dikimevi arsasında yoğun bir çalışma başladı. Astaş, İstanbul'un yüzük taşı arsasında boğaz manzaaralı, havuzlu ve özel tasarım rezidans, dubleks penthouse...