Aston Martin izmir showroom

Aston Martin izmir showroom

Aston Martin'in Türkiye distribütörü Yeniköy Motors, ocak ayında Folkart Towers'ta showroom açacak. Yeniköy Motors'un sahibi Nevzat Kaya, her daim büyüme odaklı hareket ettiklerinin altını çizdi...

Peru Devlet Başkanı Martin Vizcarra'ya inşaat rüşveti soruşturması!

Peru Kongresi, ilk azil soruşturmasından sadece 51 gün sonra Devlet Başkanı Martin Vizcarra'yı görevden alma sürecini yeniden başlattı. Vizcarra 2011-2014 arasında Moquegua eyaletinin valisi olarak görev yaparken bir inşaat şirketinden 670 bin dolar rüşvet almakla suçlanıyor.

Martin Gtc İnşaat Taahhüt Petrol Gayrimenkul Tekstil Tarım Gıda Bil. Kıy.Mad.Dış Tic.San.Ve Tic.Ltd.Şti. kuruldu!

Martin Gtc İnşaat Taahhüt Petrol Gayrimenkul Tekstil Tarım Gıda Bil. Kıy.Mad.Dış Tic.San.Ve Tic.Ltd.Şti. bugün Beylikdüzü'nde 1 milyon TL sermaye bedeli ile Marwan Omar Hussein Abu-sa'ad tarafından kuruldu.

İstanbul İzmir Otoyolu geçiş ücreti 2019 ne kadar? 

İstanbul İzmir Otoyolu geçiş ücreti 2019 ne kadar? İstanbul izmir otoyolu Ağustos 2019 geçiş ücreti nedir? İstanbul İzmir Otoyolu geçiş ücreti kaç TL 2019? İşte tüm merak edilenler...

Aston Otelcilik İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Aston Otelcilik İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 300 bin TL sermaye bedeli ile Bedrettin Öner tarafından kuruldu...

Martin Tower 16 saniyede yıkıldı!

16 bin ton çelikten oluşan Martin Tower, kontrollü patlamayla 16 saniye içinde yıkıldı.

Chris Martin Malibu'nun 'emlak kralı' oluyor!

Ünlü oyunu Gwyneth Paltrow'un eski eşi olan Chris Martin, son beş yıldır mülk satın aldığı gözde bölgede yeni bir malikane satın aldı.

Aston Avcılar Projesi için düğmeye basıldı!

İstanbul Avcılar İlçesi'ne bağlı Firüzköy Mahallesi'nde yükselecek Aston Avcılar Rezidans ve Ticaret Merkezi Projesi için çalışmalar başladı. Projenin 2020 yılı Aralık ayı gibi tamamlanması planlanıyor..

Aston İhracat İnşaat Taahhüt Anonim Şirketi kuruldu!

Aston İhracat İnşaat Taahhüt Anonim Şirketi bugün Üsküdar’da 100 bin TL sermaye bedeli ile Muhammet Cemil Amil ve Güçlü Şatıroğlu ortaklığında Üsküdar’da kuruldu. 

Aston Martin 50 milyon dolara ev satacak!

İngiliz lüks otomobil üreticisi olan Aston Martin, konut sektörüne giriş yaptı. Aston Martin 50 milyon dolara ev satacak.

Batı Yapı Aston Firuzköy projesi ne zaman teslim?

Batı Yapı imzası taşıyan Aston Firuzköy projesi 291 daire ve 70 dükkandan meydana geliyor. Peki Batı Yapı Aston Firuzköy projesi ne zaman teslim?

Aston Firuzköy ne zaman teslim?

Aston Firuzköy projesi üç blok olarak Batı Yapı tarafından İstanbul Avcılar'da hayata geçirildi.Peki Aston Firuzköy ne zaman teslim?

Aston Firuzköy satılık!

Batı Yapı imzası taşıyan Aston Firuzköy projesinde 291 daire ve 70 dükkan yer alıyor. Aston Firuzköy satılık daireler haberimizin içinde yer alıyor.

Aston Firuzköy satış ofisi!

Batı Yapı imzası taşıyan Aston Firuzköy projesi 9 bin 483 metrekare alan üzerinde Batı Yapı tarafından hayata geçirildi. Projede 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerine yer veriliyor...

Aston Martin izmir showroom Haberi

Aston Martin izmir showroom
Aston Martin'in Türkiye distribütörü Yeniköy Motors, ocak ayında Folkart Towers'ta showroom açacak. Showroomda Aston Martin, Audi, Bentley, BMW, Ferrari, Land Rover, Lamborghini, Maserati, Mercedes, Porsche ve Rolls Royce gibi dünyaca ünlü birçok marka bulunacak. Türkiye'nin en geniş lüks araç portföyüne sahip şirketlerinden birisi olduklarını söyleyen Yeniköy Motors'un sahibi Nevzat Kaya, her daim büyüme odaklı hareket ettiklerini ve bu çalışmaları ile 24. yılllarında sektörün lider firmalarından biri haline geldiklerini anlattı. Nevzat Kaya, "İstanbul'da yakaladığımız başarıyı İzmir'de de yakalayacağımıza inanıyoruz. İzmir'in en prestij li projesi olan Folkart Tovvers'ta yer almak bizim için gurur kaynağı. Egelilere hak ettikleri hizmeti vermekten mutluluk duyacağız"...