09 / 12 / 2022

ataç inşaat sermaye ortakları

ataç inşaat sermaye ortakları

Ataç İnşaat ve Sanayi A.Ş 125 milyon TL olan çıkarılmış sermayemizin 200 milyon TL'na artırılması için SPK'ya başvuracak...

Pax Ata İnşaat Ve Turizm Anonim Şirketi kuruldu!

Pax Ata İnşaat Ve Turizm Anonim Şirketi Pendik'te 50 bin TL sermaye bedeli ile Can Pakyürek ve Ahmet Hakan Ataman ortaklığında kuruldu.

Tek-Art İnşaat sermaye tavanının 750 milyon TL'ye yükseltilmesi için SPK'ya başvurdu!

Tek-Art İnşaat sermaye tavanının 750 milyon TL'ye yükseltilmesi için Sermaye Piyasası Kuruluna başvuru yaptı.

Ataşehir Kemal Sunal Kültür Merkezi'nin inşaatı arsa karşılığı yaptırılacak!

Ataşehir Kemal Sunal Kültür Merkezi'nin inşaatı arsa karşılığı ihale ediliyor. İhale 22 Ocak'ta gerçekleşecek...

Utopya Turizm İnşaat sermaye artırımı için SPK'ya başvuracak!

Utopya Turizm İnşaat İşletmecilik Ticaret A.Ş. kayıtlı sermaye tavanı artırımı hakkında Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) açıklama yaptı. Utopya Turizm İnşaat sermaye artırımı için SPK'ya başvuracak.

İntema İnşaat sermaye artırımı için başvuru yaptı!

İntema İnşaat 10 milyon TL olan mevcut kayıtlı sermaye tavanının 49 milyon TL'ye arttırılması için SPK'ya başvuru yapıldı...

İnşaat sektörüne girişte sermaye rasyosu gelmeli!

İlgili ilgisiz herkesin inşaat sektörüne girdiğini ifade eden Sinpaş Holding CEO'su Ahmet Çelik, bunu önlemek için devletin düzenleme yapması gerektiğini belirtti. Çelik, "Bu sektörde iş yapacaklara sermaye rasyosu getirilmeli" dedi.

Göztepe-Ataşehir-Ümraniye Metro Hattı'nda inşaat başladı!

13 kilometre uzunluğundaki Göztepe-Ataşehir-Ümraniye Metro Hattı'nda inşaat çalışmaları başladı. Metro hattı açıldığında saatte tek yönde 45 bin yolcuya hizmet verecek.

Ata GYO Lüleburgaz'daki gayrimenkulün kaba inşaatı için sözleşme imzaladı!

Ata Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yaptığı açıklamada Ata GYO Lüleburgaz'daki gayrimenkulün kaba inşaatı için sözleşme imzaladı.

Hafele inşaat sektöründe atağa geçti!

Mutfak, banyo, vestiyer, gardırop ve kapılara özel aksesuar ve donanım üreticisi olan Hafele, inşaat sektöründe atağa geçti. Hafele Concept Project ile konut satışlarının artırılması planlanıyor.

İnşaat firmaları Mudanya'da atağa geçecek!

A Gazete yazarı Can Ceperli bugünkü yazısında Bursa'da gayrimenkul sektörünü değerlendirdi. Ceperli, Mudanya'da inşaat firmalarının atağa geçeceğini açıkladı.

İstek İnşaat'tan Ataşehir'e 166 konut geliyor!

İstek İnşaat İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir'de 166 konut inşa ediyor. İki ayrı proje için inşaat çalışmalarına devam eden firma projeleri 2018 yılında teslim edecek.

Ataşehir Belediyesi, 6 ay içinde inşaat ruhsatı verecek!

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, Yenisahra ve Barbaros mahallerinin 1/1000'lik imar planlarıyla ilgili yaptığı bilgilendirme toplatısında, Haziran 2017 itibariyle vatandaşların inşaat ruhsatını vermeyi planladıklarını söyledi.

TOKİ Ataşehir çevre düzenleme inşaat ihalesi 11 Ocak'ta!

TOKİ'nin İstanbul Ataşehir'de Vergi Denetim Kurulu Başkanlığı Hizmet Binası ve çevre düzenleme inşaat ihalesi 11 Ocak'ta yapılacak.

ataç inşaat sermaye ortakları Haberi

ataç inşaat sermaye ortakları


Ataç İnşaat ve Sanayi A.Ş tarafından yapılan açıklama şu şekilde;Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:


İlgi :  4 şubat  2013 tarihli açıklamamızİlgi tarihli açıklamamızda  belirttiğimiz üzere ; 


SPKurulu'nun 01.02.2013 tarih ve 4/ 130 sayılı İlke Kararı  doğrultusunda ,  75 milyon TL  tutarında nakit karşılığı tahsisli sermaye artırımı  yaparak,  


125 milyon TL olan  çıkarılmış sermayemizin 200 milyon TL'na artırılmasına  ve artırılan  sermayeyi temsil eden payların,  Şirketimize nakit fon girişi 


sağlamış olan  ortaklarımız, Halil ATAMAN , Hüseyin ÇALIK , Leyla ATAMAN , Fatma KIZILIRMAK ve İnci ATAMAN FİGANMEŞE'ye  nakit alacakları 


karşılığı tahsis edilmesine   ve bu amaçla,  işlemin onayı için SPKurulu'na başvuruda bulunulmasına, Yönetim Kurulumuzca karar...