26 / 03 / 2023

Ataköy SeaPearl adres

Ataköy SeaPearl adres

SeaPearl Ataköy fiyat listesi dairelerin konum ve alanlarına bağlı olarak değişiyor. Toplam 1.381 tane daireden meydana gelen proje Ataköy Yat Limanı’na 1 kilometre mesafede inşa ediliyor.

SeaPearl Ataköy Jumeirah Otel ve Residence projesinde Daikin imzası!

Kuzu Grup ve dünyaca ünlü otel markası Jumeirah Group işbirliği ile Ataköy sahilde inşa edilen SeaPearl Ataköy Jumeirah Otel ve Residence projesinde iklimlendirme çözümleri bir kez daha sektörün öncü markası Daikin’e teslim edildi. 

Kuzu Grup, SeaPearl Ataköy ile konutta dev kampanyaya destek oluyor!

Kuzu Grup, SeaPearl Ataköy ile konutta dev kampanyaya destek oldu. Projede 31 Ekim’e kadar sürecek kampanya kapsamında yüzde 10 indirim avantajı sunulacak..

Yalı Ataköy adres!

Yalı Ataköy adres bilgileri haberimizde yer alıyor. 16 katlı 5 bloktan oluşan Yalı Ataköy projesi İstanbul'un Avrupa yakasında Bakırköy'e bağlı Ataköy sahilde yükseliyor. 

SeaPearl Ataköy'ün ikinci etabına hız verildi!

İstanbul'un denize sıfır tek premium konut projesi olarak Kuzu Grup imzasıyla hayata geçirilen SeaPearl Ataköy'ün ikinci etabına hız verildi.

SeaPearl Ataköy'ün ilk etabında yaşam başladı!

İstanbul'un denize sıfır tek premium konut projesi olan Kuzu Grup imzalı SeaPearl Ataköy’ün ilk etabında yaşam başladı.

Sea Pearl Ataköy'de geri sayım başladı!

Kuzu Grup tarafından hayata geçirilen SeaPearl Ataköy’ün ilk etabında sona gelindi. Denize sıfır tek premium konut projesi olan SeaPearl Ataköy’de ay sonu itibarıyla yaşam başlayacak

SeaPearl Ataköy’de teslim heyecanı!

İstanbul’un denize sıfır tek premium projesi SeaPearl Ataköy’de teslim heyecanı yaşanıyor. Projede yaşam Eylül sonu itibariyle başlayacak.

SeaPearl Ataköy’de yaşam başlıyor!

SeaPearl Ataköy’ün ilk etabında sona gelindi. Teslim heyecanının yaşandığı projede yaşamın başlamasına sayılı günler kaldı. İstanbul'un getiri potansiyeli en yüksek, denize sıfır tek premium konut projesi olan SeaPearl Ataköy’de Eylül sonu itibariyle yaşam başlayacak.

SeaPearl Ataköy 2017 ödeme kampanyası bilgileri!

SeaPearl Ataköy projesi Kuzu Grup tarafından İstanbul Ataköy'de inşa ediliyor. Projede uygulanan ödeme kampanyası kapsamında 60 ay sıfır faizle ödeme yapılabiliyor...

SeaPearl Ataköy’de ilk etap teslimleri Temmuz'da!

Ataköy’de Kuzu Grup tarafından 2 etap olarak hayata geçirilen SeaPearl Ataköy’de inşaat ve satış çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Projenin ilk etabında teslimler Temmuz 2017’de başlayacak.

Ataköy SeaPearl Kuzu Grup ev fiyatları!

Konut ve lüks otelden oluşan SeaPearl Ataköy projesinde 1+1'den 4,5+1'e kadar daire alternatifleri bulunuyor. Projede 60 ay sıfır faizle ödeme yapılabiliyor...

Sea Pearl Konutları Ataköy fiyat listesi 2017!

SeaPearl Ataköy projesinde sıfır faizle 60 ay ödeme yapılabiliyor. İlk teslimlerin bu yıl yapılması planlanan proje Kuzu Grup imzası taşıyor...

Kuzu Grup SeaPearl Ataköy fiyat!

SeaPearl Ataköy projesinde 1+1'den 4,5+1'e kadar daire tipleri yer alıyor. Projede vade farksız 60 ay taksitlendirme yapılabiliyor...

Ataköy SeaPearl adres Haberi

Ataköy SeaPearl adres

SeaPearl Ataköy fiyat listesi konut tiplerine göre farklılık gösteriyor. Teslim tarihi 2017 yılı Temmuz ayı olarak belirlenen proje Kuzu Grup tarafından hayata geçiriliyor. 


SeaPearl Ataköy Residence Boğaziçi Köprüsü’ne 17 kilometre, Ataköy Yat Limanı’na 1 kilometre, Atatürk Havaalanı’na 2 kilometre, FSM Köprüsü’ne 25 kilometre yakınlıkta bulunuyor. 


Kuzu Grup SeaPearl Ataköy'de 1+1, 1,5+1, 2+1, 2,5+1, 3+1, 3,5+1, 4+1 ve 4,5+1 daire seçeneklerine yer veriliyor. Proje 127 bin 600 metrekare inşaat alanından oluşuyor. 


Ataköy SeaPearl'ün sosyal yaşam alanları içerisinde; seyir adası, çocuk oyun alanları, yaya yolları, biyolojik gölet, peyzaj alanı, aktivite alanları içerisinde; yürüyüş ve koşu yolları, streetball sahası mevcut.


SeaPearl Ataköy fiyat listesi!

İlk etabında 631 tane dairenin satışa sunulduğu SeaPearl Ataköy Konutları fiyatları 659 bin dolardan başlıyor. Proje 2,7 milyar dolar yatırımla yükseliyor. 


Ataköy SeaPearl adres:...