ataşehir belediyesi temizlik ekipleri

ataşehir belediyesi temizlik ekipleri

Ataşehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Kurban Bayramı nedeniyle ilçe genelinde kurulan 16 noktadaki kurban satış yerleri ile kesim alanlarını temizliyor. Alanlar dezenfekte edilip kireçleme yapılıyor.

Ataşehir Belediyesi 22 kaçak yapıyı yıktı!

Ataşehir Belediyesi kaçak yapılarla mücadele kapsamında, Ferhatpaşa Mahallesi’ndeki izinsiz olarak yapılan 22 adet kaçak, hangar tipi yapıyı yıktı...

Ataşehir Belediyesi’nin gecekondu fonu hesabından aidat mı ödendi?

Sayıştay’ın, 2018 denetim raporunda Ataşehir Belediyesi’nin, gecekondu fonu hesabından 1 milyon 516 bin liranın ise Atapark Konutları aidat ödemeleri için kullanıldığı belirtildi...

Ataşehir Belediyesi’ne haciz geldi!

Ataşehir Belediyesi icralık oldu, onlarca daire ve rezidansı şahsı, eşi Gamze İlgezdi ve ailesi üzerine kaydettiren CHP Ataşehir Belediye Başkan adayı Baltal İlgezdi ödeme yapmayınca, araç kiralama şirketi, 15 milyon TL'lik alacağı için dün haciz takibi başlattı.

Ataşehir Belediyesi'nden yeşil alan vurgunu açıklaması!

Ataşehir Belediyesi “CHP'li belediyede yeşil alan vurgunu”haberiyle ilgili bir açıklama yaptı.

Ataşehir Belediyesi'nden emlak vergisi uyarısı!

Ataşehir Belediyesi n Emlak ile Çevre Temizlik Vergilerinin 2. Taksidi ile ilgili bir uyarı yaptı. 

Ataşehir Belediyesi'nden Yarbay Ali Tatar Parkı açıklaması!

Ataşehir Belediyesi Kayışdağı Mahallesi Yarbay Ali Tatar Parkı’nın imara açıldığı haberleri ile ilgili bir açıklama yaptı.

Ataşehir Belediyesi'nden 42.5 milyon TL'ye satılık arsa!

Mülkiyeti Ataşehir Belediye Başkanlığı'na ait olan Ataşehir İlçesi, Küçükbakkalköy Mahallesi'nde yer alan arsa vasıflı gayrimenkul 42 milyon 564 bin 600 TL bedel ile satışa sunuldu. 

Ataşehir Belediyesi, arsalarını satışa çıkardı!

CHP'li Ataşehir Belediyesi'nin borcu 298 milyon liraya kadar yükseldi. Son dönemde işten çıkarılan 114 taşeron işçinin eylem yaptığı Ataşehir Belediyesi, borç açığını kapatmak için arsaları satışa çıkardı.

Vakıf GYO'nun Ataşehir Belediyesi davası ne durumda?

Vakıf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Ataşehir Belediyesi'ne karşı açılan davalarlardaki son durum hakkında açıklama yaptı.

Ataşehir Belediyesi'nden sosyal donatılı kapalı pazar alanı!

Ataşehir Belediyesi, Esatpaşa ve Örnek mahallelerinde yarı kapalı pazar alanı inşa ediyor. Kapalı pazar alanları ile vatandaşlar yaz ve kış aylarının hava şartlarından etkilenmeden alışveriş yapabilecek.

Vakıf GYO Ataşehir Belediyesi davasında ne durumda?

Ataşehir Belediyesi tarafından Vakıf GYO'dan talep edilen emlak vergisinin iptali için açılan davaya ilişkin, bozma kararı doğrultusunda yeni bir karar oluşturularak tebliğ edildi ancak temyiz yoluna gidilmedi.

Vakıf GYO, Ataşehir Belediyesi emlak vergisi davasında son durum!

Vakıf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan açıklamada Vakıf GYO, Ataşehir Belediyesi emlak vergisi davasında son durum bildirisini yayınladı. 

Ataşehir Belediyesi'nden Asbest Risk Yönetimi Sempozyumu!

Ataşehir Belediyesi, asbest maddesinin zararlarıyla ilgili olarak “Asbest Risk Yönetimi Sempozyumu” düzenledi.

ataşehir belediyesi temizlik ekipleri

ataşehir belediyesi temizlik ekipleri ataşehir belediyesi temizlik ekipleri

Kurban Bayramı’nda vatandaşların hem kurbanlık ihtiyaçlarını rahatça karşılayabilmesi hem de hijyenik ortamda hayvanlarını kesmelerini sağlamak amacıyla, bayramın ilk gününden itibaren temizlik çalışmalarına aralıksız devam eden temizlik ekipleri bayram sonrası da çalışmalarını sürdürüyor.

Kurban Bayramı’nda çevre ve görüntü kirliliği yaşanmaması için, Ataşehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yaklaşık 700 kamyon sakatat ve gübre temizlenirken, kurban satış ve kesim alanları da dezenfekte edilip kireçleme...