07 / 08 / 2022

Ataşehir Park Yaşam 2017 güncel fiyat listesi

Ataşehir Park Yaşam 2017 güncel fiyat listesi

Ataşehir Park Yaşam 2017 güncel fiyat listesi 298 bin TL'den başlıyor. 1+1'den 3+2'ye kadar konut seçenekleri sunulan projede konutların yanı sıra villalar da yer alıyor...

Sinpaş Finans Şehir Park Yaşam satışta!

Sinpaş tarafından Ataşehir ve Ümraniye'nin kesişme noktasında hayata geçen Finans Şehir projesinin dördüncü etabı olan Park Yaşam'da satış süreci başladı. 

Sinpaş Finans Şehir Park Yaşam fiyat!

Sinpaş Finans Şehir Park Yaşam fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor. İşte Sinpaş Finans Şehir Park Yaşam fiyat bilgisi ve projeyle ilgili merak edilen detaylar...

Sinpaş Finans Şehir Park Yaşam nerede?

Sinpaş Finans Şehir Park Yaşam nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. İşte Sinpaş Finans Şehir Park Yaşam nerede sorusunun yanıtı ve proje detayları...

Sinpaş Finans Şehir Park Yaşam ön satışta!

Sinpaş tarafından Ataşehir ve Ümraniye'nin kesişme noktasında hayata geçen Finans Şehir projesinin dördüncü etabı olan Park Yaşam'da ön talep süreci başladı. Etap ilerleyen haftalarda satışa çıkacak.

Park Yaşam Mavişehir dükkan 2017 değerleme raporu!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Park Yaşam Mavişehir projesindeki 1 adet dükkan için hazırlatılan 2017 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı.

Ataşehir Park Yaşam 2017 güncel fiyat listesi!

Ataşehir Park Yaşam 2017 güncel fiyat listesi 298 bin TL'den başlıyor. 1+1'den 3+2'ye kadar konut seçenekleri sunulan projede konutların yanı sıra villalar da yer alıyor...

Ataşehir Park Yaşam Evleri fiyatları!

Park Yaşam Evleri projesi 895 daire ve 18 villadan meydana geliyor. Park Yaşam Evleri fiyatları 298 bin TL'den başlangıç gösteriyor...

İzka İnşaat Park Yaşam Ataşehir ödeme planı!

İzmir-Çiğli'de konumlandırılan Park Yaşam Ataşehir projesi "İzmir'in en prestijli projesinde yerinizi alın" sloganıyla basına tanıtılıyor. Projede fiyatlar 298 bin TL'den başlıyor. İşte İzka İnşaat Park Yaşam Ataşehir ödeme planı...

Park Yaşam Ataşehir fiyatlar 2017!

Toplam 895 daire ve 18 villadan meydana gelen Park Yaşam Ataşehir projesi Aralık ayında teslim edilemeye hazırlanıyor. İşte Park Yaşam Ataşehir fiyatlar 2017...

Park Yaşam Ataşehir ile İzmir'in en prestijli projesinde yerinizi alın!

İzmir Çiğli'de 52 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen Park Yaşam Ataşehir projesinde toplam 877 adet olmak üzere 1+1, 2+1, 3+1 ve 3+2 daire tipleri bulunuyor.

Park Yaşam Ataşehir'de 4 ay yüzde 70 oranında satış gerçekleşti!

Park Yaşam Ataşehir projesinde, tapu resmi kayıtlarına göre; 2016 yılı ilk çeyrek döneminde Türkiye geneli en çok satılan proje oldu.

Park Yaşam Ataşehir'in yüzde 58'i 1 ayda satıldı!

Geleneksel mahalle kültürünü modern hayata taşıma iddiasıyla yola çıkan 860 konutluk Park Yaşam Ataşehir'deki dairelerin yüzde 58'i lansmanı takip eden ilk ay içinde satıldı.

Park Yaşam Ataşehir satış ofisi!

İzmir İl'i Çiğli İlçe'sinde inşa edilen proje İzka İnşaat ve Gültekinler İnşaat ortaklığıyla yükseliyor. Park Yaşam Ataşehir satış ofisi telefon numarası 444 3 893 olarak belirlendi.

Ataşehir Park Yaşam 2017 güncel fiyat listesi Haberi

Ataşehir Park Yaşam 2017 güncel fiyat listesi

Park Yaşam Ataşehir projesinde daireler için yüzde 20 peşinat sonrasında kalan kısım banka kredisiyle ödenebiliyor. Park Yaşam Evleri İzmir Çiğli'de hayata geçirildi. 


Park Yaşam Evleri projesi 52 bin metrekare alana sahip. Daire teslimleri Aralık ayında yapılacak olan Park Yaşam Ataşehir projesi İzka İnşaat ve Gültekinler İnşaat ortaklığıyla inşa ediliyor.


Park Yaşam Ataşehir projesi "İzmir'in en prestijli projesinde yerinizi alın" sloganıyla basına tanıtılıyor. Yatay mimariyle inşa edilen Park Yaşam Ataşehir Evleri'nde 1+1, 2+1, 3+1 ve 3+2 daire tiplerine yer veriliyor. 


Park Yaşam Ataşehir projesinin 35 bin metrekarelik bölümü yeşil alanlara ayrılıyor. Ataşehir Park Yaşam Evleri toplam 895 daire ve 18 villadan meydana geliyor.


Park Yaşam Ataşehir projesinde;


Açık ve kapalı yüzme havuzu

Açık ve kapalı sosyal tesis

Basketbol sahası

Fitness salonu 

Tenis kortları gibi olanaklar sunuluyor. 


Ataşehir Park Yaşam 2017...