28 / 09 / 2022

Park Yaşam Ataşehir satış ofisi!

Park Yaşam Ataşehir satış ofisi!

Firma: İzka İnşaat ve Gültekinler İnşaat

Proje: Park Yaşam Ataşehir

İzmir İl'i Çiğli İlçe'sinde inşa edilen proje İzka İnşaat ve Gültekinler İnşaat ortaklığıyla yükseliyor. Park Yaşam Ataşehir satış ofisi telefon numarası 444 3 893 olarak belirlendi.Park Yaşam Ataşehir satış ofisi detaylarına değinmeden önce projenin özelliklerine değinelim. Ev alanlarının 50 metrekareden başladığı proje toplam 52 bin metrekare alan üzerine yayılıyor.  


İzmir  Park Yaşam Ataşehir  Konutları

Konut tiplerinin 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon olarak tasarlandığı projede villa seçenekleri 3 oda 1 salon ile 4 oda 1 salon şeklinde dizayn edildi. Toplam 52 bin metrekare alan üzerine yayılan proje toplam 859 daire ve 18 adet villadan meydana geliyor.


Park Yaşam Ataşehir Çiğli teslimleri ne zaman?

Ev alanlarının 50 metrekareden başlayıp 200 metrekareye kadar yükseldiği projede daire teslimleri 2017 yılı Aralık ayında yapılması planlanıyor. Projede ortak kullanım alanlarına göre açık ve kapalı yüzme havuzu, açık ve kapalı sosyal tesis, basketbol sahası,  fitness salonu ve tenis kortları, açık ve kapalı otopark alanları yer alıyor.


Park Yaşam Ataşehir nerede?

İzmir İl'i Çiğli İlçe'sinde inşa edilen proje ulaşıma göre merkezinde, metro istasyonuna 5 dakika yürüyüş mesafesinde, Kent Hastanesi'ne 200 metre kadar uzaklıkta yer alıyor. Projede daire fiyatları 228 bin TL'den başlangıç gösteriyor.


Park Yaşam Ataşehir adres

Ataşehir Mah. Çiğli/İzmir


Park Yaşam Ataşehir satış ofisi!

Telefon : 444 3 893

Web : http://www.parkyasamatasehir.com/

Tülay ÇENESİZ/Emlakkulisi.com


projeye sor

Geri Dön