avcılar yatırımları

avcılar yatırımları

DSP Avcılar İlçe Başkanı Nuri Altın ilçede belediye tarafından yapılan ciddi bir yatırım olmadığını söyledi. Kaçak yapılaşmaya da dikkat çeken Altın, ilçede kentsel dönüşüm çalışmalarına ağırlık verilmesi gerektiğini belirtti.

Avcılar'da hasar gören yollar onarılıyor!

Ara sokaklar başta olmak üzere parke, asfalt, kaldırım ve bordür yapım işlerini devam ettiren Belediye'nin Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, belirlenen program dâhilinde ilçe genelinde faaliyetlerini sürdürüyor...

Bayram Şenocak: Avcıları şaha kaldıracak dönüşümü en kısa sürede gerçekleştireceğiz!

AK Parti Avcılar Belediye başkan adayı tanıtım toplantısı, Avcılar Double Tree by Hilton otelde gerçekleştirildi. Bayram Şenocak: "Avcıları şaha kaldıracak dönüşümü en kısa sürede gerçekleştireceğiz" dedi

Türk zenginlerin ABD'deki konut yatırımları katlandı: İşte ünlü isimlerin o yatırımları...

Türk zenginler ABD'de gayrimenkule yatırımlarıyla gündeme geliyor. ABD'nin bazı eyaletlerinde Türklerin yüzlerce konutu olduğu iddia edildi. İşte ayrıntılar...

Yabancıların gayrimenkul yatırımlarının yüzde 22,1'i vatandaşlık için!

Ülke genelindeki vatandaşlık edinimi için yabancı yatırımında İstanbul, Antalya ve Ankara ilk üçe yerleşirken, Megakent İstanbul’daki yabancı yatırımlarında da Esenyurt, Beylikdüzü ve Başakşehir ilk üçte bulunuyor.

Ege Kıyıları Turizm Yatırımları Ve İşletmeciliği Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Ege Kıyıları Turizm Yatırımları Ve İşletmeciliği Ticaret Anonim Şirketi bugün Ataşehir'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Şeyh Şamil Çağlar tarafından kuruldu.

Yabancıların Türkiye'deki gayrimenkul yatırımları yüzde 65 arttı!

Türkiye’de gerçekleştirilen yabancı yatırımlarını toplam edinim adedi ve tüm işlemler bazında değerlendiren EVA Gayrimenkul Değerleme, yatırımların 2021'de 2020'ye göre edinim adedi bazında yüzde 65 yükseldiğini belirledi.

Bkg Turizm Yatırımları Ve İşletmeciliği Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Bkg Turizm Yatırımları Ve İşletmeciliği Ticaret Anonim Şirketi bugün Ataşehir'de 1 milyon TL sermaye bedeli iel Şeyh Şamil Çağlar, Nevhan Gündüz ve Mehmet Hazım Giray tarafından kuruldu.

Yabancıların Türkiye’deki gayrimenkul yatırımlarının yüzde 23,6’sı vatandaşlık için!

EVA Gayrimenkul Değerleme raporuna göre, 2021 yılının ilk dokuz ayında Türkiye’de yabancı gayrimenkul yatırımlarının yüzde 23'ü vatandaşlık hakkı için yapıldı. 

Yastık altı yatırımlar eve harcandı!

Son zamanlarda altın fiyatlarının tavan yapması ile altın satışları yüzde 25 arttı. Altınlarını bozduran vatandaşlar, yatırımlarını ev veya araba almak için kullanıyor.

2021'in AVM karnesi: Yatırımlar hız kesmiyor!

Kovid-19 salgınından en çok etkilenen sektörler arasında bulunan alışveriş merkezlerinde yeni yatırımlar hız kesmiyor. Peki yeni AVM projeleri neler? İşte ayrıntılar...

Ulaşım yatırımları Sakarya'da konut satışlarını arttırdı!

Kuzey Marmara Otoyolu, İstanbul-İzmir Otoyolu ve Avrasya Tüneli gibi büyük yatırımların ülke ekonomisini önemli ölçüde artırdığını söyleyen İstanbul Kamu Özel Sektör İşbirliği Mükemmellik Merkezi Başkanı Eyüp Vural, özellikle Sakarya'da konut satışlarının arttığını dile getirdi. 

ABD'de yabancıların konut yatırımları azaldı!

ABD'de Mart 2021'de biten 12 aylık süreçte yabancıların konut yatırımlarında yüzde 30'un üzerinde düşüş meydana geldi.

Dali Turizm Yatırımları Ve İşletmeciliği Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Dali Turizm Yatırımları Ve İşletmeciliği Ticaret Anonim Şirketi Ataşehir’de  60 milyon  TL sermaye bedeli ile Atilla Kesler, Mehmet Hazım Giray,  Nevhan Gündüz,  Seçil Göktalay ve Şeyh ŞamilÇağlar  tarafından kuruldu.

Konut yatırımları deniz kenarına yöneldi!

Hepsiemlak tarafından açıklanan Mayıs 2021 Emlak Endeksi sonuçlarına göre, konut yatırımları deniz kenarına yöneldi.

Luksor Turizm Yatırımları Ve Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Luksor Turizm Yatırımları Ve Danışmanlık Limited Şirketi bugün Bağcılar'da 1 milyon TL sermaye bedeli ile Kazım Serdar Arpacı tarafından kuruldu.

avcılar yatırımları Haberi

avcılar yatırımları

DSP Avcılar İlçe Başkanı Nuri Altın ilçede belediye tarafından yapılan ciddi bir yatırım olmadığını söyledi. Özellikle Yeşilkent Mahallesi’nde ayyuka çıkan kaçak yapılaşmaya da dikıkat çeken Altın vatandaşlara çağrıda bulunarak, “Kimseye rüşvet vermeyin” uyarısında bulundu.


DSP Avcılar İlçe Başkanı Nuri Altın'la ilçenin sorunlarını masaya yatırdık. Muhalefet partisi ilçe başkanı olarak Avcılar'ın yönetim şeklinden memnun olmadığını açıklayan Altın, özellikle geçtiğimiz günlerde zabıtanın adının karıştığı rüşvet olayına dikkat çekti ve bu tür durumlarda genel idarenin de sorumlu olduğunun altını çizdi. Kaçak yapılaşmanın ayyuka çıktığı Yeşilkent Mahallesi hakkında da önemli açıklamalarda bulunan Altın, Belediye Başkanı Handan Toprak'ın istemesi halinde 3 gün içinde kaçağın önüne geçebileceğini savundu. Yine çok tartışılan belediye ihalelerini gündeme getiren Altın, yeni kurulmuş şirketlere iş verildiğini ifade etti.


Avcılar ile ilgili ilk...