Aydınlu grup ciro açıklaması

Aydınlu grup ciro açıklaması

TMSF bünyesinde büyümeye devam eden Aydınlı Grup’un hazır giyim cirosu 2,5 milyar liraya ulaştı. Bu yıl cirosunu yüzde 30 büyüterek 3,3 milyar TL'ye çıkarmayı hedefleyen Aydınlı, sene sonuna kadar 50 yeni mağaza daha açarak mağaza sayısını 714’e çıkarmayı da planlıyor...

ACY Şirketler Grubu 100 milyon TL ciro hedefliyor!

İnşaat, gayrimenkul, tarım-hayvancılık, turizm, dış ticaret, tekstil, halı ve filo kiralama sektörlerinde faaliyet gösteren ACY Şirketler Grubu, rotasını teknolojiye kırdı. Grup, bu yıl iki yeni teknoloji girişimini devreye alıp 100 milyon TL ciro hedefliyor.

Aydınlı Grup, 2023’e 930 mağazayla girecek!

TMSF bünyesinde yönetilen Aydınlı Grup hedef büyüttü. 2018 yılını 2 milyar TL’nin üzerinde ciro ile kapatmaya hazırlanan firma, 2023’e kadar 930 mağaza açmayı planlıyor.

Turanlar Grup parke üretiminde dünyaya açılacak!

Turanlar Grup, ‘Peli Parke’ markasıyla sektöründeki küresel firmaların arasına girmeyi amaçlıyor. Şirket 2017 yılını yaklaşık 750 milyon TL ciro ile kapatmaya hazırlanıyor.

Seranit Grup ihracat pazarını genişletecek!

Yılın ilk çeyreğinde, belirlemiş olduğu ciro hedefininin yüzde 15 üzerine çıkan Seranit Grup, yeni dönemde ihracat pazarlarını genişletme kararı aldı.

Saya Grup'un yeni hedefi 2 milyar TL ciro!

Saya Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdulrezzak Sancak, 2020'ye kadar Ar-Ge harcamalarını yılda 100 milyon liraya yükseltip cirolarını 2 milyar liraya ulaştırmayı hedeflediklerini söyledi.

Gündoğdu Grup yeni markayla 50 milyon Dolar ciro hedefliyor!

Gündoğdu Grup, 2016'da deneme üretimi sürecini başlatacağı yeni tesisinde hem ihracata odaklanacak hem de yurt içine üst grup mobilya üretecek. Şirket üretiminin yüzde 50'sini ihraç etmeyi hedefliyor.

Küçükbay Grup inşaat sektörüne giriyor!

Türkiye’nin dünya pazarlarındaki en başarılı yağ markalarından Orkide ve Ekiz’in bağlı olduğu Küçükbay Grup, artan ihracat ve ciro oranlarıyla 2014 yılında bir önceki yıla göre yüzde 30’luk büyüme sağladı. Firma inşaat sektörüne giriyor...

NT Grup iflas erteleme istedi!

Türkiye’ye komşu ülkelerdeki savaş ve çatışmalar Ankaralı NT Grup’u mali darboğaza soktu. Bu yılın ilk 9 ayında 51 milyon lira ciro elde eden şirket iflas erteleme talep etti. Mahkeme tedbir kararı verdi şirkete kayyum atadı.

NT Grup iflas erteleme istedi!

Türkiye'ye komşu ülkelerdeki savaş ve çatışmalar Ankaralı NT Grup'u mali darboğaza soktu. Bu yılın ilk 9 ayında 51 milyon lira ciro elde eden şirket iflas erteleme talep etti.

Ankaralı NT Grup iflas erteleme istedi!

Türkiye sınırındaki çatışmalar Ankaralı NT Grup’u mali darboğaza soktu. Yılın ilk 9 ayında 51 milyon lira ciro elde eden şirket iflas erteleme istedi, kayyum atandı.

Erka Grup bu yılı 110 milyon dolar ciro ile kapamayı planlıyor!

Veysi Erdoğan, bugün Erka Grup çatısı altında yer alan üç şirketi ile çelik, inşaat ve turizm sektörlerinde faaliyet gösteriyor. Bu yılı 110 milyon dolar ciro ile kapamayı planlıyor...

Aydınlı Grup, 4 mağazadan 7.3 milyon lira ciro hedefledi!

Marmara Forum'da açtığı Polo Kids çocuk mağazasıyla ilk kez 4 farklı markasını birden aynı çatı altında toplayan Aydınlı Grup, 4 mağaza için toplam 1.2 milyon TL'lik yatırım yaptı

Orka Grup, Hindistan 'da 10 mağazaya çıkıyor!

Orka Grup 'un gençlere yönelik markası Tween, Londra Moda Haftası 'nın kapanış defilesini gerçekleştirdi. Süleyman Orakçoğlu, “Bu, İngiltere pazarında 5 yıllık yoğun çalışmanın ürünü' dedi

Aydınlu grup ciro açıklaması Haberi

Aydınlu grup ciro açıklaması

Ocak 2017’den beri Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) kayyumluğunda yönetilen ve 12 şirketiyle tekstil ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren Aydınlı Grup, Vizyon Toplantıları'nın beşincisi TMSF Başkanı Muhiddin Gülal ve Aydınlı Grup Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Safa'nın katılımıyla İstanbul'da düzenlendi. Yeni Şafak'ta yer alan habere göre, TMSF Başkanı Muhiddin Gülal, şirketin büyümeye devam edeceğini vurguladı.

TMSF Başkanı Muhiddin Gülal: Büyümeye devam

Grup bünyesindeki markaların 2019 yılı performansı ile 2020 yatırım ve büyüme stratejilerinin paylaşıldığı toplantıda konuşma yapan TMSF Başkanı Muhiddin Gülal, “Bu şirket bize emanet. Basiretli tüccar gibi yönetiyoruz. Ekonominin içinde tutuyoruz ve istihdam sağlıyoruz” dedi. Gülal, Aydınlı Grup'un gösterdiği yüksek performansla, 2019'da da büyük bir başarıya imza attığını belirterek, “Paylaşılan rakamlar, Aydınlı Grup'un sektör ortalamasının üzerinde bir büyüme gösterdiğini gözler önüne...