ayvacık toki projesi 2017

ayvacık toki projesi 2017

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Çanakkale’nin Ayvacık İlçesi’nde inşa edeceği 157 konutun ihalesi yapıldı.

Çanakkale Ayvacık TOKİ 2020 başvuruları başladı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Çanakkale Ayvacık projesindeki 3 konut bugün itibariyle satışa çıktı.

Ayvacık TOKİ başvuru tarihleri ve şartları!

Ayvacık TOKİ başvuru tarihleri ve şartları haberimizde yer alıyor. Projede 2 oda 1 salon konutlara yer veriliyor.

TOKİ Çanakkale Ayvacık başvuruları 2 Mart'ta başlıyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Çanakkale Ayvacık projesi 2 Mart tarihinde satışa çıkıyor.

TOKİ Ayvacık'ta 40 konut için kuralar çekildi!

2017 yılında Ayvacık'ta meydana gelen depremde evleri hasar gören vatandaşlar, TOKİ tarafından inşa edilen yeni evlerine kavuştu. AFAD tarafından Yukarıköy, Çamkalabak ve Kızılkeçili'deki 40 adet afet konutun hak sahipleri belirlendi.

Ayvacık TOKİ son başvuru tarihi!

Ayvacık TOKİ son başvuru tarihi haberimizde yer alıyor. Projede 103 adet 2 oda 1 salon konut bulunuyor.

TOKİ Çanakkale Ayvacık başvuru tarihleri 2019!

TOKİ Çanakkale Ayvacık başvuru tarihleri 2019 haberimizde yer alıyor. Projede toplam 103 adet konut bulunuyor.

TOKİ Çanakkale Ayvacık başvuruları başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Çanakkale Ayvacık projesinde yer alan konutlar için başvurular başladı.

TOKİ Çorum Osmancık 2019 projesi 22 soruda tüm detaylarıyla!

TOKİ Çorum Osmancık projesi 2019 fiyatları kaç lira? TOKİ Çorum Osmancık 2019 ödeme planı nasıl? TOKİ Çorum Osmancık 2019 başvuru şartları ve detayları neler? İşte Çorum Osmancık 2019 projesi 22 soruda tüm detaylarıyla....

TOKİ Sincan Saraycık 2019 projesi 24 soruda tüm detaylarıyla!

TOKİ Saraycık 2019 nerede?TOKİ Sincan Saraycık 2019 fiyatları ne kadar? TOKİ Sincan Saraycık 2019 ödeme planı nasıl? TOKİ Sincan Saraycık 2019 kura çekilişi ne zaman? TOKİ Sincan Saraycık 2019 başvuruları ne zaman? İşte TOKİ Sincan Saraycık 2019 projesi 24 soruda tüm detaylarıyla...

TOKİ Ayvacık 110 konut kurası çekildi!

TOKİ tarafından Ayvacık'ta yapımı devam eden 110 konut için kura çekim töreni düzenlendi. Törende konuşan AK Parti Grup Başkanvekili Turan, "TOKİ'miz yatay mimariye önem vererek adımlar attığını hepimize gösterdi" dedi...

TOKİ’den Çanakkale Ayvacık’a 157 konut!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Çanakkale’nin Ayvacık İlçesi’nde inşa edeceği 157 konutun ihalesi yapıldı.

TOKİ Çanakkale Ayvacık'a 157 yeni konut!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Çanakkale İli Ayvacık İlçesi'nde toplamda 157 adet yeni konut inşa edecek.

TOKİ Bünyan Tarım Köy Projesi'nde kuralar çekildi!

Bünyan ‘Tarım Köy Projesi’ konutlarında kura heyecanı yaşandı. Bünyan Büyük Tuzhisar Mahallesinde Tarım Köy Projesi kapsamında TOKİ tarafından inşa edilen 100 konutun kura çekimi gerçekleştirildi.

ayvacık toki projesi 2017 Haberi

ayvacık toki projesi 2017

TOKİ tarafından Çanakkale’nin Ayvacık İlçesi’nde hayata geçirilecek 157 konutun ihalesi gerçekleşti. Dün gerçekleştirilen ihale kapsamında ayrıca cami, büfe ile altyapı ve çevre düzenleme işi de bulunuyor. Yükseklikleri zemin+3 olan konutlar 2 oda 1 salon planında inşa edilecek.

Yöreye özgün olarak hayata geçirilecek projede, modern ve yöresel mimarinin izleri buluşturuldu. Bina cephelerinde zemin kat seviyesinde taş kaplama, ahşap görünümlü cephe kaplamaları, söveler, kat silmeleri, dekoratif pencereler ve ferforje korkuluklar kullanıldı. Yerleşim alanı, nitelikli sosyal çevre imkânı sunan, kente değer katacak yeni bir yaşam merkezine dönüşecek.