bağcılar belediyesi engelli milli sporculara hediye

bağcılar belediyesi engelli milli sporculara hediye

Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, Bağcılar’ı yurt içinde ve yurt dışında başarıyla temsil eden Bağcılar Belediyesi Engelli Milli sporculara 4 adet atletizm ve 9 adet de tekerlekli basketbol sandalyesi hediye etti...

Bağcılar Belediyesi 15 okul inşaatı için çalışmalara başladı!

İstanbul Valiliği, Bağcılar Belediyesi ve Milli Eğitim Müdürlüğü ortaklığında Bağcılar'a 15 okul yapılması için çalışmalara başlandı. 

Bağcılar Belediyesi'nin yeni binası açıldı! 

İstanbul Bağcılar Belediyesi tarafından Selçuklu ve çağdaş mimari anlayışı ile inşa edilen yeni hizmet binası hizmete açıldı.

Bağcılar Belediyesi'nden yıkım yapılacak bina için asbest raporu talebi! 

İstanbul Bağcılar Belediyesi, ilçede yıkım yapılacak binalar için "Asbest yoktur" raporu talep etti . 

Bağcılar'a 6 yeni sağlık merkezi inşa edilecek! 

Bağcılar Belediyesi, pandemi döneminde hastanelerdeki yoğunluğu azaltmak için 6 aile sağlık merkezi inşa edecek. 

Bağcılar'ın çocuk kütüphanesi Eylül ayında açılacak!

Bağcılar Belediyesi Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz Halk Kütüphanesi’nin bir bölümü  3-10 yaş grubu çocukların hizmet alacağı çocuk kütüphanesine dönüştürüldü. 

Bağcılar'ın nüfusu kentsel dönüşümle arttı!

TÜİK, 2019 Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi’nin sonuçlarını açıkladı. Bağcılar 745 bin 125 kişilik nüfusuyla İstanbul’un en büyük 3’üncü ilçesi oldu. Bağcılar Belediyesi’nin kentsel dönüşüm projesinde başarılı olmasıyla nüfusun arttığı belirtildi.

Bağcılar'da imar durumu sorgulaması internetten yapılıyor!

Bağcılar Belediyesi e-belediyecilik uygulamasını başlattı. Böylece vatandaşlar emlak vergisi borcu ödeme, bina, arsa, çevre ve temizlik bildirimi gibi işlemlerini belediyeye gelmeden yapabiliyor.

Bağcılar Belediyesi 2018 faaliyet raporu kabul edildi!

Bağcılar Belediyesi 2018 Faaliyet Raporu, belediye meclisinde gerçekleştirilen toplantı sonucunda meclis üyeleri tarafından onaylandı.

Turyap Şehr-i Bağcılar'daki 1201 daire ve 22 ticari alanı satıyor!

Bağcılar Belediyesi ve Belediye İştiraki Başak A.Ş tarafından hayata geçirilen Şehr-i Bağcılar projesi Türkiye’nin emlak pazarlama şirketi olan Turyap tarafından satılıyor. Projede 60 aya varan vade fırsatı sunuluyor.

Bağcılar Engelsiz Üniversite hizmete açıldı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan “Engelli dostu şehirler inşa etmeli” kapsamında Bağcılar Belediyesi ve Medipol Üniversitesi işbirliğiyle hazırlanan ‘Engelsiz Üniversite’nin açılışına katıldı. 

Bağcılar Fetih Camii’nin temeli atıldı!

Bağcılar Belediyesi tarafından entsel dönüşüm projesi kapsamında yıkımı gerçekleşen Fetih Camii’nin temeli düzenlenen törenle atıldı. Caminin altına 7 araçlık otopark yapılacağı açıklandı.

Turyap Şehr-i Bağcılar satılık!

Turyap, mülkiyeti Bağcılar Belediyesi ve Belediye İştiraki Başak A.Ş tarafından Bağcılar’da geliştirilen Şehr-i Bağcılar projesini satışa çıkardı. Peki, Turyap Şehr-i Bağcılar satılık daire fiyatları ne kadar? İşte detaylar...

Şehr-i Bağcılar'da 60 ay sıfır vade fırsatı!

Bağcılar Belediyesi ve Belediye İştiraki Başak A.Ş tarafından Bağcılar’da inşa edilen Şehr-i Bağcılar projesinin satış yetkisini Turyap aldı. Turyap, proje kapsamında 60 aya kadar sıfır vade farkıyla ödeme imkanı sunuyor.

bağcılar belediyesi engelli milli sporculara hediye Haberi

bağcılar belediyesi engelli milli sporculara hediye


Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, Bağcılar’ı yurt içinde ve yurt dışında başarıyla temsil eden Bağcılar Belediyesi Engelli Milli sporculara 4 adet atletizm ve 9 adet de tekerlekli basketbol sandalyesi hediye etti.


Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, engelli milli sporcularla yemekli toplantıda bir araya geldi. Bağcılar Belediyesi Engelliler Sarayı’nda düzenlenen yemekli toplantıda bir konuşma yapan Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, bir vakitler evlerinden dışarı çıkamayan engellilere sahip çıktıklarını belirtti. Engelliler için hizmete sunulan Engelliler Sarayı’ndaki atölyelerde kurs gören engellilerin üretime katkı sağladıklarını ve meslek öğrendiklerini belirten Çağırıcı, engelli sporcuların başarılarından övgüyle bahsetti. Çağırıcı, 2’inci Lig’de mücadele veren Bağcılar Belediyesi Engelli Basketbol takımının bu sezon yaptığı 9 karşılaşmadan da galip ayrıldığını belirtti. Çağırıcı, atletizm takımının da yurt içinde ve yurt dışında kazandıkları...