07 / 12 / 2022

banka kartı

banka kartı

Bankalararası Kart Merkezi (BKM) verilerine göre vatandaş, temmuz ayında 316,9 milyar TL tutarında kartlı ödeme gerçekleştirdi.  Vatandaş yanında nakit taşımıyor ve ödeme işlemlerini banka kartıyla ödemeyi tercih ediyor. İşte detaylar…

Kredi çekeceklere dikkat! Faizsiz geri ödemesiz kredi imkanı sizi bekliyor!

Kredi çekecekler uygun geri ödemeli kredi koşullarını araştırıyor. İşte Faizsiz geri ödemesiz kredi imkanı!

Kredi çekecekler aman dikkat! İşte faiz indirimi sonrası Merkez Bankası kararı!

Merkez Bankası tarafından alınan faiz kararı gündemde yer alıyor. Merkez Bankası bankalar özellikle krediler için bu tutumun geliştirebileceği iddia ediliyor. İşte detaylar!

PTT’den büyük kampanya! 5 dakikada 40 bin TL cebinizde!

PTT tarafından çok bir kampanyanın duyurusu yapıldı. İsteyen herkes 5 dakikada 40 bin TL’nin sahibi olabiliyor. İşte merak edilen detaylar!

Kredi kart borcu olanlar dikkat! Düzenleme yolda! İşte detaylar!

Kredi kartı borcu olanları ilgilendiren düzenlemeye son şekil veriliyor. İşte merak edilen detaylar!

Kredi kartı ile harcama miktarı değişti! İşte detaylar!

Kredi kartı ile harcama miktarında değişikliğe gidildi. İşte BDDK’nın aldığı önlemler dahilinde değişen harcama miktarı!

Banka kartınızın süresi bittiyse bu haberi mutlaka okuyun! Emekli promosyonu ve çip sorunu kart krizi yarattı

Bankalar tarihi geçen kartları yenilemekte sorun yaşıyor. Emekli promosyonu mesaisi ve yeni müşteriler için hazırlanan kartlara ilave olarak 2020'den beri süren çip krizi kart yenilemeyi sekteye uğratıyor.

CEPTETEB’lilere online alışverişlerde iade promosyonu!

CEPTETEB yeni müşterilerine Banka Kartı ile yapacakları online alışverişlerinden her ay 50 Türk Lirası, 6 ay boyunca toplamda 300 Türk Lirası’na varan nakit iadesi yapacak. Ayrıca İnternet Şubesin’den alınabilen özel davet koduyla 1 arkadaşını CEPTETEB’li yapana, 1 yıl Hediye BluTV üyeliği.

O banka müşterilerine duyurdu! Ayın 30’una kadar kartınıza yüklenecek! İşte detaylar!

Müşterisi fazla olan o banka, önemli bir duyuruda bulundu. Ayın 30’una kadar kartlara ödeme yapılacak. İşte detaylar!

Ziraat Bankası kampanyalara doymuyor! Banka kartı olanlara ek ödeme! 30 Eylül’e kadar hesaplara geçiyor!

Ziraat Bankası müşterilerine kampanyalar sunmaya devam ediyor. 30 Eylül’e kadar hesaplara geçiyor. İşte detaylar!

İş Bankasından Eylül fırsatları! Yüzlerce liralık Maxi puan sizi bekliyor

Kredi kartı ya da İş bankası bankamatik kart sahipleri iş yerlerinden kartlarının temassız özelliklerini kullanarak yapacakları farklı günlerde her 150₺ ve üzeri ödemelerinde 10₺ olmak üzere toplamda 150₺ değerinde maxi puan kazanacak. Kampanyada oran güzel kredi kartı yerine banka kartı ile alışver

Ödemeler artık kartla yapılıyor! Banka kartı kullanım oranı her geçen gün artıyor!  

Bankalararası Kart Merkezi (BKM) verilerine göre vatandaş, temmuz ayında 316,9 milyar TL tutarında kartlı ödeme gerçekleştirdi.  Vatandaş yanında nakit taşımıyor ve ödeme işlemlerini banka kartıyla ödemeyi tercih ediyor. İşte detaylar…

Her kart sahibine 750 lira! İşte şartlar

Ziraat Bankası kartı olanlara müjde geldi. Banka 750 lira veriyor, işte son tarih

Ziraat Bankası kartı olanlara son dakika! Kart sahiplerine 750 TL veriyor! Hemen alın

Ziraat Bankası müşterilerini sevindirecek bir haberi kendi resmi sayfasından duyurdu. Ziraat Bankası’nın resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada banka kartı olanlara 750 TL verileceği duyuruldu.

Ziraat Bankası kartı sahiplerine müjde! Herkese 250 TL verilecek

Ziraat Bankası kartı olan vatandaşlara güzel haber geldi. Banka tarafından hayata geçirilen kampanyaya göre Bankkart POS’undan tek seferde yapacağınız 400 TL ve üzeri her taksitli alışverişe 50 TL, toplamda 250 TL Bankkart Lira verilecek.

Kredi kartı ve banka kartı olan milyonlarca kişiyi ilgilendiriyor! Yüzde 50 arttı! Yarın resmen değişiyor!

Kredi kartı ve banka kartı kullanan milyonlarca vatandaşı ilgilendiren bir değişikliğe gidildi. Temassız ödeme limitinde son dakika değişikliği yapıldı. İşte o değişiklik...

Banka kredisi ile kurbanlık alınır mı? Kredi kartı ile kurbanlık kesilir mi?

Banka kredisi ya da kredi kartı ile kurbanlık alınır mı? vatandaşlar bu soruyu bayram yaklaşırken sormaya başladılar. İşte merak edilen detaylar!

İhtiyaç sahiplerine 5 bin 300 TL müjdesi: Başvurular nasıl yapılacak?

Banka kartı ve kredi kartı kullanan ihtiyaç sahibi vatandaşları yakından ilgilendiren müjdeli bir haber Garanti Bankası'ndan geldi. Yapılan açıklamaya göre bankanın belirlemiş olduğu şartları taşıyan ihtiyaç sahiplerine 5 bin 300 TL verilecek. Peki başvurular nasıl yapılacak?

Emekli bayram ikramiyesi ödemesi alacaklar dikkat! Hesap numarası ve banka kartı bilgilerinizi kontrol edin

Emekli bayram ikramiyesi ödemelerinde son döneme girildi. Emekli bayram ikramiyesi ödemesi alacaklara banka hesap numarası ve banka kartı bilgilerini mutlaka para çekmeden önce kontrol etmeli uyarısı yapıldı. Bayram ikramiyesi ödemelerinde son durum..

banka kartı Haberi

banka kartı

Pandemi ile birlikte hayatımıza daha çok giren temassız seçenekler, ödeme işlemlerinde de kendini gösteriyor. Vatandaş yanında nakit taşımıyor, ödemelerini kartla ya da havale yöntemiyle gerçekleştiriyor.

2021 yılının temmuz ayı ile kıyaslandığında kredi kartı adedinde yüzde 15'lik, banka kartı adedinde yüzde 11'lik, ön ödemeli kartların adedinde ise yüzde 28'lik artış yaşandı. Toplam kart sayısı ise 316,1 milyon adede ulaşarak geçen yılın aynı dönemlerine göre yüzde 15 artış gösterdi.

(Bankalararası Kart Merkezi )BKM verilerine bakıldığında, kredi kartları, banka kartları ve ön ödemeli kartlar ile temmuz ayında yapılan toplam ödeme tutarı geçen yılın aynı dönemindeki ödeme tutarına göre yüzde 109 artarak 316,9 milyar TL oldu.

Bu ödemelerin 248,7 milyar TL'si kredi kartları ile gerçekleşirken 62,3 milyar TL'sinde banka kartları, 5,9 milyar TL'sinde ise ön...