barack obamaya antalyada villa mı yapıldı

barack obamaya antalyada villa mı yapıldı

ABD Başkanı Obama'nın G-20 Liderler Zirvesi için geleceği Belek'teki Regnum Carya'da kurşun geçirmez camları olan bir villa inşa edildi.

Obama ve ailesi ev satın aldı!

Amerika'nın 44. Başkanı Barack Obama ve ailesi Massachusetts’in Martha’s Vineyard bölgesinden 11.75 milyon dolara yeni bir ev aldı...

Julian Castro 2020 seçimlerinde Trump'a rakip!

Meksika kökenli bir aileden gelen ve eski ABD Başkanı Barack Obama'nın Konut ve Kentsel Gelişim Bakanı olan Julian Castro, 2020 başkanlık seçimlerinde aday olacağını duyurdu...

Barack Obama 10 milyon dolara ev alacak!

Kazandığı paraları emlakta değerlendiren Barack Obama, Washington’daki 8 milyon dolarlık evden sonra New York’ta da ev arayışına girdi.

Barack Obama Washington’da 28 milyon liraya malikane satın aldı!

ABD eski başkanı Barack Obama ve Michelle Obama çifti 28 milyon liraya 750 metrekare büyüklükte bir malikane satın aldı.

Obama Ailesi Beyaz Saray'dan ayrılıyor!

Beyaz Saray'dan ayrılmaya hazırlanan ABD Başkanı Barack Obama, taşınmaya başladı. Obama Ailesi'nin kişisel eşyaları kamyonlara yüklenerek Kalorama semtindeki yeni eve götürülüyor.

Barack Obama yeni evine taşınıyor!

ABD Başkanı Obama 8 yıldır yaşadığı Beyaz Saray'dan taşınarak yerini yeni seçilen Donald Trump'a bırakıyor. Obama ailesi iki yıl önce satın aldığı yeni malikanesine taşınmaya hazırlanıyor.

Barack Obama, Washington'da 6 milyon dolarlık evde yaşayacak!

Sekiz yıldır Beyaz Saray’da yaşayan Başkan Obama, First Lady Michelle Obama ve kızları Malia ve Sasha, bir süre daha Washington’da yaşamayı planlıyor.

Barack Obama, Türk Büyükelçiliği’ne komşu oluyor!

Barack Obama, diğer pek çok eski Amerika başkanının aksine, görevden ayrıldığında Washington’da yaşamaya devam edeceklerini açıklamıştı. Obama ailesi, Washington Türk Büyükelçiliği’nin komşusu olacak.

Barack Obama, Washington'da 4.3 milyon dolara ev kiraladı!

ABD Başkanı Barack Obama, başkanlık görevini devrettikten sonra Washington'da yaşamaya devam edecek. Obama, 9 yatak odası, bir egzersiz odası ve 8 banyosu bulunan ve 4.3 milyon dolar değerindeki bir evi kiraladı.

İşte Barack Obama'nın yeni evi!

ABD Başkanı Barack Obama, başkanlık görevini devrettikten sonra Washington’da yaşamaya devam edecek. Obama, 9 yatak odası, bir egzersiz odası ve 8 banyosu bulunan ve 4.3 milyon dolar değerindeki bir evi kiraladı.

B. Obama, Washington'daki Camii'nin açılışına katılmayacak!

Hükümet yanlısı gazetelerde de yer alan “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Washington’a yarım saat mesafedeki Türk Camii’ni ABD Başkanı Barack Obama ile birlikte açacak” haberleri Beyaz Saray tarafından yine yalanlandı.

Barack Obama'ya Antalya'da villa inşa edildi!

ABD Başkanı Obama'nın G-20 Liderler Zirvesi için geleceği Belek'teki Regnum Carya'da kurşun geçirmez camları olan bir villa inşa edildi.

Kenya’dan Türk iş dünyasına inşaat sektörü daveti!

Orta ve Doğu Afrika’nın merkez ülkelerinden Kenya’dan Türk iş dünyasına yatırım daveti geldi. ABD Başkanı Barack Obama’nın ziyaretinden sonra yoğun bir yabancı yatırım beklentisinde olan ülke, Türk işadamlarının da bu fırsatı değerlendirmesini istiyor.

barack obamaya antalyada villa mı yapıldı

barack obamaya antalyada villa mı yapıldı barack obamaya antalyada villa mı yapıldı

ANTALYA Belek’te 15-16 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilecek G-20 Liderler Zirvesi için bütün hazırlıklar tamamlandı. Zirvenin resmi programı detaylı bir çalışmayla hazırlanırken zirveye katılacak liderlerin ne zaman gelip ayrılacağı, hangi otelde kalacağı gibi konular, güvenlik gerekçesiyle açıklanmıyor. ABD Lideri Barack Obama için Regnum Carya’da kurşun geçirmez camları olan lüks bir villa inşa edildiği biliniyor ancak Obama’nın bu villa yerine ABD donanmasına ait bir savaş gemisinde kalması en güçlü olasılık olarak duruyor. Başkan Obama’nın ekipleri ise Calista Otel’de konaklayacak. Obama için hazırlanan villada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da konaklama ihtimali bulunuyor. 


28 otel kapatıldı


Zirvede toplam 12 bin polisin yanı sıra, 11 bin personel de havalimanında karşılamadan Belek’te toplantıların yapılacağı otellere kadar pek çok alanda görev alacak. Belek’teki G-20 Zirvesi için 28 otel kullanılacak....