Barış Yılmazkaya

Barış Yılmazkaya

Emlakkulisi'nin yazarlarından mortgage uzmanı Barış Yılmazkaya, sistemin püf noktalarını sırayla anlatıyor. Mortgage kredisi kullanacaklar bu yazıyı mutlaka okuyun.

Barış Yılmazkaya TK Emlak Yayıncılık Group'un CEO'su oldu!

2013 yılının ilk bombası TK Emlak Yayın Group'tan geldi. Bankacı Barış Yılmazkaya TK Emlak Yayın Group'un CEO'su oldu

Barış Aydın: Çankaya'da değişim Kızılay'dan başlayacak!

AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Barış Aydın, Çankaya’da değişimi Ankara’nın kalbi olan Kızılay’dan başlatacaklarını söyledi. Aydın, Kızılay'daki belediye binasını yıkıp yerine Sakarya Meydanı'nı yapacağını belirtti...

Barış Eroğlu Aliağa projeleri için halkın görüşünü alıyor!

Açıkladığı projeleri ve Aliağa’yı lider kent yapacak söylemleriyle vatandaşlardan büyük ilgi gören Cumhuriyet Halk Partisi Aliağa Belediye Başkan Adayı Barış Eroğlu, esnaf buluşmalarında da ilgi odağı oluyor.

Barış Aydın: Yeni bir Çankaya tasarladık!

Ak Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Barış Aydın, projelerini tanıttığı toplantıda, "Değişime izin ver sloganı ile yola çıktık. Hayallerinize hayat vermek için sizler için yeni bir Çankaya tasarladık" dedi.

Barış Aydın hayata geçireceği projeleri 4 Mart'ta açıklayacak!

4 Mart Salı günü JW Marriott Hotel’de düzenlenecek toplantıda Çankaya’da hayata geçireceği projeleri anlatacak olan AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Barış Aydın, “Çankaya’da değişim belediyeciliğinin anayasasını açıklayacağız” dedi.

Barış Eroğlu: Aliağa'yı ortak akılla yöneteceğiz!

Cumhuriyet Halk Partisi ( CHP ) Aliağa Belediye Başkan Adayı ve İnşaat Mühendisi Barış Eroğlu, İzmir Aliağa’ da yerel demokrasiyi ve de katılımcılığı güçlendireceklerini açıkladı.

Barış Eroğlu: Aliağa'da yeni konut alanları üreteceğiz!

Cumhuriyet Halk Partisi Aliağa Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi Barış Eroğlu vatandaşla buluşmalarına Helvacı beldesinde devam etti. Gün içerisinde birçok görüşme ve ziyaret gerçekleştiren genç aday Eroğlu, Helvacıda fırtına gibi esti.

Antalya'da Noel Baba Barış Köyü kurulacak!

Noel Baba Barış Konseyi, ABD, İngiltere, Suriye, İran, Rusya, İsrail ve de Nijerya gibi 41 ülkenin destek verdiği Noel Baba Barış Köyü'nü Antalya' da kuracak...

Barış Dumankaya: Yatırımcının sektöre güveni tam!

Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Vekili Barış Dumankaya, son dönemde yaşananlara rağmen gayrimenkulün yabancı yatırımcının gözünde ön plana çıktığını söyledi. Yatırımcının inşaat sektörüne güveni tam...

Barış Dumankaya: Yatırımcılar inşaat sektörüne güveniyor yatırıma devam ediyor!

Barış Dumankaya, para piyasalarında yaşanan gelişmelere rağmen inşaat şirketlerinin projelerine zam yapmaması yerli yatırımcıları kârlarını realize ederek gayrimenkul sektörüne yatırım yapmaya yöneltti. Yatırımcılar inşaat sektörüne güveniyor...

Barış Aydın: Çankaya’da değişimin kapılarını açacağız!

AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Barış Aydın, Çankaya’da 20 yıldır yapılmayan ne varsa hepsinin tespit edildiğini ve çözüm odaklı projelerle Çankaya’da değişimin kapılarının açılacağını söyledi.

Barış Aydın’dan Çankayalılar'a arsalarınızı satmayın uyarısı!

Barış Aydın: “ Türkiye'nin en önemli ilçesinin 5'te birlik bir alana sıkışması kabul edilemez. Arazisi olan Çankayalılar'a özellikle ( arsanızı satmayın ) diyorum " dedi...

Barış Aydın: Arsanızı sakın satmayın!

AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Barış Aydın, ilçedeki köy statüsünden mahalleye dönüşen 7 yerleşim birimini ziyaret etti. Aydın, vatandaşlara “Arsanızı sakın satmayın. 5’te 1’lik alana sıkıştırılmış Çankaya’nın her noktasına değer kazandıracağız”..

Barış Aydın: Ankara'nın kentsel dönüşüme ihtiyacı var!

İNŞAAT Müteahhitleri Konfederasyonu ( İMKON ) Genel Başkan Yardımcısı Barış Aydın, tüm bölgelerinin değerlenmesi gerektiğini söyledi. Aydın, ' Ankara'nın kentsel dönüşüme ihtiyacı var ' dedi...

Barış Yılmazkaya

Barış Yılmazkaya Barış Yılmazkaya

Mortgage'ın şimdiye kadar karşımıza çıkan bireysel krediler arasında en ciddiye alınması, en iyi şekilde analiz edilmesi ve mutlaka profesyonel destek alınması gereken bir kredi türü olduğunu özellikle belirtmek isterim. Mortgage kredisi kullanacak olanların diğer tüketici kredileri mantığında hareket etmemesi gerektiği görüşündeyim.

Bu hafta mortgage kredisi kullanmayı düşünenlere bu kredinin en çok dikkat edilmesi gereken yönlerini masaya yatırarak başlamak istiyorum:

Kredi kullanırken mutlaka faiz türünü doğru seçmemiz gerekiyor. Geliriniz hangi para biriminden ise kredinizi o para biriminden kullanmanız doğru olacaktır. Bu da bizi önümüzdeki süreçte doğabilecek risklerden koruyacaktır.

Günümüzde her nekadar dövize endeksli krediler çok cazip görünsede mutlaka bu avantajının yanısıra bir risk priminin de olduğunu unutmayalım.

Aylık gelirimizin %30'u ya da maksimum %40'ı...