Batı Mahal villa fiyatları

Batı Mahal villa fiyatları

Yalçınlar Grup tarafından inşa edilen Batı Mahal'de üç tip villa bulunuyor. Fiyatlar 886 bin dolardan başladığı projede geniş müstakil bahçelere yer veriliyor.

Batı Mahal projesinde kale gibi sağlam villalar!

Zemin etüdü yapılarak güçlendirilmiş temeller üzerinde inşa edilen Batı Mahal villaları, zemini güçlendirilmiş temeli ve temel izolasyonu ile en güçlü deprem karşısında dahi yüzde 100 güvenilir konutlar olarak bölgede öne çıkıyor.

Büyükçekmece Batı Mahal iletişim!

Büyükçekmece Batı Mahal iletişim için 0212 886 19 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz. TEM’e 5 dakika uzaklıkta inşa edilen projede 24 ay vade imkanı ile konut sahibi olunabiliyor.

Batı Mahal fiyat!

Yalçınlar Group imzası ile hayata geçirilen Batı Mahal fiyat listesi vilların konum ve alanlarına bağlı olarak değişiyor. Projede ilk etap teslimlerinin 18 ay sonra gerçekleşmesi öngörülüyor.

Pelican Hill Batı Mahal'de 7.3 milyon TL'ye icradan satılık villa!

İstanbul İli, Büyükçekmece İlçesi, Akçaburgaz Mahallesi'nde yer alan Pelican Hill-Batı Mahal'de bulunan villa vasıflı gayrimenkul 7 milyon 300 bin TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. 

Batı Mahal 3. Etap Büyükçekmece satılık villa!

Satışların devam ettiği Batı Mahal 3. Etap Büyükçekmece satılık villa fiyatları 6 milyon 820 bin TL'den başlayarak yükseliyor...

Büyükçekmece Batı Mahal güncel fiyat listesi 2019!

Büyükçekmece Batı Mahal güncel fiyat listesi 2019 haberimizde yer alıyor. Proje 3 etap halinde inşa ediliyor.

Batı Mahal 3. etap fiyatları 2019!

Batı Mahal 3. etap fiyatları 2019 haberimizde yer alıyor. Proje Büyükçekmece'de hayata geçiriliyor.

Batı Mahal'de 3. etap satışları başladı! 

Büyükçekmece'de hayata geçirilen Batı Mahal projesinde 3. etap satışları başladı. İşte Batı Mahal güncel fiyat listesi...

Büyükçekmece Batı Mahal nerede?

Büyükçekmece Batı Mahal projesinde evler göl manzarasına hakim konumda bulunuyor. Peki Büyükçekmece Batı Mahal nerede?

Batı Mahal güncel ev fiyat listesi!

Batı Mahal güncel ev fiyat listesi haberimizde yer alıyor. Yalçınlar Group tarafından hayata geçirilen Batı Mahal projesinde evler iki katlı villalar olarak yükseliyor. 

Yalçınlar Batı Mahal Evleri fiyatları!

Batı Mahal projesi İstanbul Büyükçekmece'de Yalçınlar Group tarafından inşa ediliyor. İlk etap teslimleri başlayan projede fiyatlar 1 milyon 110 bin dolardan başlıyor...

Batı Mahal Büyükçekmece yeni fiyat listesi!

Batı Mahal projesi Yalçınlar Group tarafından İstanbul Büyükçekmece'de inşa ediliyor. Fiyatların 1 milyon 110 bin dolardan başladığı projede ilk etap teslimlerine başlandı...

Batı Mahal'de 2. etap teslimleri Mart'ta!

Yalçınlar Group, Büyükçekmece Göl Vadisi'nde hayata geçirdiği Batı Mahal projesini CNR Emlak Fuarı'na ziyaretçilere tanıttı..

Yalçınlar Batı Mahal'de 3 ayrı yöne kardeş proje geliyor!

Büyükçekmece Gölü kıyısındaki Pelikan Hill proje alanında Göl Mahal ve Batı Mahal projelerini hayata geçiren Yalçınlar Group’un Başkanı Hakan Yalçın, yeni projelerini açıkladı: Batı Mahal’in doğusu, kuzeyi ve güneyi de yolda…

Lüks villa alıcısının standartları belirlendi!

Batı standartlarında lüks villa projelerini hayata geçiren Yalçınlar Group, 1.250 potansiyel alıcı ile bire bir gerçekleştirdiği anket çalışması doğrultusunda lüks villadan beklentileri belirledi. İşte anket sonuçlarına göre lüks villalar şöyle olmalı;

Batı Mahal Villaları'nda büyük mutfak keyfi!

Villa yaşamından farklı beklentileri olanların talepleri doğrultusunda projelendirilen Batı Mahal villaları, mutfak keyfini sevenlere geleneksel mutfak tasarımının çok ötesinde bir yaşam alanı sunuyor.

Batı Mahal villa fiyatları Haberi

Batı Mahal villa fiyatları

Yalçınlar Grup tarafından inşa edilen Batı Mahal'de üç tip villa bulunuyor. 400 dönüm içinde 150 villadan oluşan projede bin 700 ila 3 bin 500 metrekare arasında değişen geniş müstakil bahçeler yer alıyor. Fiyatlar 886 bin dolardan başlıyor. Villaların tavan yüksekliği 7,2 metreye ulaşıyor. 8 bin metrekare kapalı alan içinde Türk hamamı, sauna, masaj odaları, fitness center, restoran, açık ve kapalı yüzme havuzları bulunuyor. 


Web: http://www.batimahal.com/


Bugün...