03 / 12 / 2022

batışehir kampanya 2015

batışehir kampanya 2015

Batışehir projesi, her ihtiyaca yönelik konut tipleri ve sosyal imkanlarının yanı sıra cazip aidatlarıyla da dikkat çekiyor. Proje, metrekare başına 1,62 TL ortalamaya sahip aidat oranı ve akıllı mühendislik çözümleri odaklı.

Batışehir'de yüzde 15 indirim fırsatı! 

Ege Yapı'nın Emlak Konut güvencesi ile Bağcılar’da geliştirdiği Batışehir’de özel bir kampanyaya başladı. Kampanya kapsamında yüzde 15 indirimin yanında 60 ay 0,99 oran ile kredili konut alıcısının daha kolay ev sahibi olması sağlanacak.

Batışehir'de yüzde 10 peşinatla ev sahibi olma fırsatı!

Batışehir'de Türkiye İçin Kazanç Vakti kampanyası devam ediyor. Projede kampanya kapsamında yüzde 10 peşinatla ev sahibi olunabiliyor...

Kordon İstanbul ve Batışehir'de kampanya için son gün 30 Haziran!

Ege Yapı, 30 Haziran tarihine kadar ister yaşamın devam ettiği Batışehir’den ister 2019 yılının sonunda teslim edilecek Kordon İstanbul’dan “banka kredili satışlarda yüzde 20 indirim, sadece yüzde 5 peşinat imkânı ve yüzde 0,98 oranla 120 ay vade fırsatı” ile ev sahibi yapıyor.

Batışehir'de zamana meydan okuyan kampanya!

Ege Yapı imzası taşıyan Batışehir Evleri'nde hemen teslim hemen tapu fırsatı sağlanıyor. Projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 şeklinde daire seçenekleri mevcut..

Batışehir Ege Yapı güncel ödeme çeşitleri!

Emlak Konut GYO güvencesine sahip olan  Batışehir Evleri'nde herkesin hayal ettiği eve sahip olabilmesi için başlatılan kampanya devam ediyor...

Batışehir projesinde kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı!

Ege Yapı, Emlak Konut güvencesi ile hayata geçirdiği İstanbul’un marka projesi Batışehir’de muhteşem bir kampanyaya daha imza atıyor. Ege Yapı bu kampanya kapsamında hiç peşinatsız veya taksitleri 2019’da ödemeye başlayarak hemen teslim ev sahibi olma fırsatı sunuyor.

Batışehir'de bankasız 120 ay vade fırsatı!

Batışehir'de bankasız 120 ay vade fırsatı devam ediyor. Sadece 70 daire için geçerli olacak kampanya dahilinde yüzde 0,79 vade farkıyla ev sahibi olunabiliyor..

Ege Yapı’dan Batışehir'de bankasız 120 ay vade!

Ege Yapı tarafından hayata geçirilen Batışehir projesinde sadece 70 daire için geçerli olacak kampanya kapsamında bankasız 120 ay vade fırsatı sunuluyor..

Batışehir'de 70 daireye bankasız 120 ay vade!

Ege Yapı Batışehir'de sadece 70 daire için geçerli olacak kampanya kapsamında “Ege Yapı Finansman Modeli” ile 120 ay vade imkanı sunuluyor..

Batışehir Evleri kampanya fiyatları!

Batışehir Evleri kampanya fiyatları 355 bin TL'den başlıyor. Teslimlerin hemen yapıldığı Batışehir Evleri'nde uygun faiz oranları ile ya da sıfır faiz taksitlerle ödemeler gerçekleştiriliyor...

Ege Yapı Batışehir’de son 70 daire için dev kampanya!

Ege Yapı, Türkiye’de tüm fonksiyonları ile hayata geçen ilk karma yaşam projesi Batışehir’de sadece 70 daire için muhteşem bir kampanya düzenliyor.

Ege Yapı Batışehir'de sadece 70 daire için bankasız ödeme planı!

Sadece 70 daire için geçerli olacak kampanya kapsamında “Ege Yapı Finansman Modeli” ile tam 120 ay vade ile Batışehir’den evinizi bugün alıp yarın taşınabilirsiniz.

Ege Yapı Batışehir ve Pega Kartal projelerinde 60 ay 0 faiz!

Ege Yapı 2 projesinde ev sahibi olmak isteyenler için yeni bir kampanya başlattı. Ege Yapı Batışehir ve Pega Kartal projesinde 60 ay yüzde 0 faiz oranının yanında peşinatsız vade farksız 36 eşit taksit ile kişiye özel ödeme seçenekleri sunuyor.

batışehir kampanya 2015 Haberi

batışehir kampanya 2015

EgeYapı Group’un İstanbul Bağcılar’da hayata geçirdiği, Global aylık bir ekonomi dergisinin gerçekleştirdiği sektör araştırmasında ‘’2014 yılının Getiri Potansiyeli En Yüksek Projesi” olarak açıklanan Batışehir, cazip aidat ücretleri ile de yatırımcıların ve ev sahiplerinin hayatını kolaylaştırıyor.

 

1+0'dan 5+1 dublekslere kadar her ihtiyaca uygun birbirinden farklı 40 daire tipi ve toplam 3 bin 266 adet konut ile konforlu bir yaşamın kapılarını aralayan Batışehir’de metrekare başına 1,62 TL ortalamaya sahip aidat ücretleri 147 TL’den başlıyor.


Her metrekaresinin değerlendirildiği yaşam alanları, sosyal imkanları ve ulaşım avantajlarının yanı sıra Batışehir projesi, aidat ücretiyle de sektörde fark yaratıyor. Batışehir’in hizmet kalitesine göre sektör ortalamasının oldukça altındaki aidat ücretleri kapsamında; sosyal tesisler, güvenlik ve teknik hizmetler, genel bakım gibi hizmetleri yer alıyor. 


Batışehir; sürdürülebilir yaşamın merkezi!

Doğa Kolejinin eğitim verdiği,...