baysan trafo gölcük

baysan trafo gölcük

Baysan Trafo Radyatörleri Sanyi ve Ticaret A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Baysan Trafo Gölcük'te bir gayrimenkulün yapı ruhsatını aldı...

Baysan Trafo Gölcük'te 1 milyon 250 bin liraya arsa aldı!

Baysan Trafo Radyatörleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Baysan Trafo Gölcük'te 1 milyon 250 bin liraya arsa aldı...

Baysan Trafo Kocaeli Gölcük'te 900 bin TL'ye sanayi arsası aldı!

Baysan Trafo Radyatörleri Sanayi ve Ticaret A.Ş, Kocaeli Gölcük'te toplam 900 bin TL'ye sanayi arsası aldı...

İbrahim Karaosmanoğlu Gölcük yatırımlarını inceledi!

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte yapımı devam eden yatırımları Ve çalışmaları gezdi.

Gölcük cazibe merkezi oldu!

Bolu’nun çam ağaçlarıyla süslü mekanı Gölcük Tabiat Parkı’nı Ocak ayından bu yana 345 bin kişi ziyaret ederken, son 2 yılda 5 milyon TL’lik yatırım yapıldı.

Gölcük'te kentsel dönüşüm başladı!

Gölcük'te görev yapan mahalle muhtarlarının katıldığı Aylık Olağan Muhtarlar Toplantısı, dün Gölcük Sanat Galerisi'nde gerçekleşti. Toplantı, Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş yönetiminde yapıldı .

Eskişehir İstasyon Meydanı'ndaki trafo binası yıkıldı!

Eskişehir’de Büyükşehir Belediyesi’nin meydan düzenleme çalışmaları kapsamında, İstasyon Köprüsü’nün yıkılmasının ardından İstasyon Meydanının ortasında kalan Osmangazi Elektrik Dağıtım A.Ş.’ye ait trafo da yıkıldı.

Gölcük'teki iki tarihi ev restore edildi!

Gölcük Belediyesi’nin önemli projelerinden biri olan Değirmendere Yalı Mahallesindeki 165-166 parseller üzerinde bulunan eski Yalı Mahallesi Tarihi Evleri aslına uygun biçimde yenilenerek gün yüzüne çıkıyor.

Gölcük Adalet Sarayı Nisan 2016'da hizmete girecek!

Gölcük’ün önemli ihtiyaçlarından biri olan Adalet Sarayının yapımı büyük hızla devam ediyor. Binanın katlarının meydana çıkmasıyla birlikte, Adalet Sarayı'nın dış ve iç cephe sıvama işlemleri de bitirilmiş durumda...

Mehmet Ellibeş Gölcük'teki dönüşüm hakkında bilgilendirdi!

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük Kent Konseyi 30'ncu Yürütme Kurulu Toplantısına katılarak Gölcük hakkında genel değerlendirmelerde bulundu.

Gölcük Kent Konseyi marka değerinde!

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük Kent Konseyi 30. Yürütme Kurulu Toplantısına katılarak Gölcük hakkında genel değerlendirmelerde bulundu.

Gölcük'te dönüşüm için tespit çalışmaları başlıyor!

Gölcük'ün 3 ayrı bölgesinde hayata geçirilen kentsel dönüşüm için tespit çalışmaları başlıyor. Gölcük Belediyesi'nin üç bölgede başlattığı kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında danışmanlık hizmeti alımı için yapılan ihaleyi Ankara firma kazandı.

Gölcük kentsel dönüşüm ihalesini Ankara İmar firması kazandı!

Gölcük Belediyesi'nin üç bölgede başlattığı kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında danışmanlık hizmeti alımı için yapılan ihaleyi Ankara İmar firması kazandı.

Gölcük'te kentsel dönüşüm çalışmaları başlıyor!

Gölcük Belediyesinin üç bölgede başlattığı Kentsel Dönüşüm, hak sahipliği ve mevcut halihazır durumun tespiti çalışmaları, bu konuda danışmanlık hizmet alımı ihalesini kazanan firma ile sözleşmenin imzalanmasının ardından başlıyor.

Gölcük'te kentsel dönüşüm tespit çalışmaları başlıyor!

Gölcük Belediyesi’nin başlattığı Kentsel Dönüşüm, hak sahipliği ve mevcut halihazır durumun tespiti çalışmaları, bu konuda danışmanlık hizmet alımı ihalesinin tamamlanıp, ihaleyi alan firma ile sözleşmenin imzalanmasının ardından başlıyor.

Gölcük’te yol yapım ihalesi yapıldı!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı gerçekleştirilecek olan Gölcük Asar Deresi Yol Yapım İhalesi, Büyükşehir Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi. İhaleye 4 firma teklif verdi.

baysan trafo gölcük

baysan trafo gölcük baysan trafo gölcük

Baysan Trafo tarafından yapılan açıklama şöyle;


Kocaeli İli, Gölcük İlçesi, Ş.Yazlık Mahallesi G23C03D3C pafta, 234 ada ve 37 nolu parselde kayıtlı taşınmaza ilişkin yapı ruhsatı 26.12.2013 tarihi itibariyle...