18 / 08 / 2022

belediye kömür yardımı

belediye kömür yardımı

Kış mevsimin yaklaşmasıyla birlikte vatandaşlar kömür fiyatlarını araştırmaya başladı. Kömür fiyatlarının artması sebebiyle dar gelirli aileler devlet yardımı başvurularını araştırmaya başladı. Peki devlet kömür yardımından kimler yararlanıyor? İşte detaylar...

Dar gelirli ve ihtiyaç sahibi vatandaşlara 1500 lira kömür yardımı yapılacak! Kış gelmeden hemen başvurun!

Kış mevsimin yaklaşmasıyla birlikte vatandaşlar kömür fiyatlarını araştırmaya başladı. Kömür fiyatlarının artması sebebiyle dar gelirli aileler devlet yardımı başvurularını araştırmaya başladı. Peki devlet kömür yardımından kimler yararlanıyor? İşte detaylar...

Ayasofya Medresesi yıktırıldı! İşte o belediye başkanının adı ve yıkımın nedeni

Kültür ve Turizm Bakanlığı Vakıflar Genel Müdürlüğü'nce yeniden inşa edilen ve Ayasofya Yerleşkesi olarak açılan Ayasofya Fatih Medresesi, tarihte üç defa inşa edilip iki defa yıktırıldı. İşte o olayların perde arkası...

Cevgun Ökmen, Kızılbük GYO Yatırımcı İlişkileri Müdür Yardımcısı oldu!

Kızılbük GYO Yönetim Kurulu, Yatırımcı İlişkileri Bölümü'nün görevlerini yürütmek üzere Cevgun Ökmen'in Yatırımcı İlişkileri Müdür Yardımcısı ve Kurumsal Yönetim Komitesi Üyesi olarak göreve atanmasına karar verdi.

Volkan Kırtok, Workindo Genel Müdür Yardımcısı oldu!

Volkan Kırtok inşaat sektörünün online pazaryeri Workindo’nun Genel Müdür Yardımcısı oldu.

Rıdvan Karakayalı'nın İzmir Kemalpaşa'daki villası için yıkım talebi!

İzmir Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı’nın eşi üzerine kayıtlı olan ve kaçak olarak inşa edildiği iddia edilen havuzlu villa için yıkım talebinde bulunuldu. 

Polatkan Obay, GSD Denizcilik Gayrimenkul Genel Müdür Yardımcısı oldu!

GSD Denizcilik Gayrimenkul tarafından 22 Ocak 2013 tarihinden itibaren Kıdemli Kiralama Müdürü olarak görev yapan Polatkan Obay'ın 7 Mayıs 2021 tarihi itibariyle Genel Müdür Yardımcısı görevine atanmasına karar verildi.

Ziraat GYO Genel Müdür Yardımcısı Levent Kılıç vefat etti!

Ziraat GYO Genel Müdür Yardımcısı Levent Kılıç vefat etti. Ziraat Finans Grubu ve Halkbank taziye ilanı yayınlandı. 

Özgür Kaan Alioğlu, ODE Yalıtım Satış Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı oldu!

Türkiye’de ve ihracat yaptığı altı kıtadaki 75’in üzerinde ülkede yalıtım sektörünün önde gelen şirketleri arasında yer alan ODE Yalıtım’ın yeni Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Özgür Kaan Alioğlu oldu. 

Samsun 19 Mayıs'taki kültür merkezinin inşaatı yarım mı bırakıldı?

Samsun 19 Mayıs ilçesinde 3 dönemdir belediye başkanlığı yapan Osman Topaloğlu, 2017'de yapımını başlattığı Kültür Merkezi'nin 2019'a kadar tamamlanacağını söylemişti. Kültür merkezinin inşaatı yarım mı bırakıldı?

Kırıkkale Belediyesi, 11 metruk binanın yıkımını gerçekleştirdi!

Kırıkkale Belediyesi, kent genelinde çevre halkı için tehlike arz eden ve görüntü kirliliğine neden olan yapıları ortadan kaldırıyor. Belediye ekipleri ilde, 11 metruk binanın yıkımını gerçekleştirdi. 

Taşınmaz Kültür Varlıklarına Yardım Sağlanmasına Dair Yönetmelikte Parasal Limitlerin Güncellenmesi Hakkında Tebliğ!

Taşınmaz Kültür Varlıklarına Yardım Sağlanmasına Dair Yönetmelik Kapsamındaki Parasal Limitlerin Güncellenmesi Hakkında Tebliğ bugünkü 31373 Sayılı Resmi Gazete'de yayımlandı.

Kayseri Hacılar'a 150 milyon liralık yatırım!

Kayseri Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, ilçenin gelişimi, vatandaşların ihtiyaçları doğrultusunda hayata geçirdikleri projeler ile 2020 yılı içerisinde yaklaşık 150 milyon liralık yatırım kazandırdıklarını açıkladı.

Bucak Kültür Kompleksi'nin inşaatı için bakandan yardım talebi!

Burdur Bucak'ta 2013 yılında yapımına başlanan Bucak Belediyesi Kapalı Pazar ve Kültür Kompleksi'nin kültür kompleksi inşaatı bir türlü tamamlanamadı. Merkezin tamamlanması için Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy'dan yardım istenecek.

belediye kömür yardımı Haberi

belediye kömür yardımı

Dar gelirli vatandaşlar kömür yardımı başvuruları için ilgili yerlere yönelmeye başladı. Yaklaşan kış ayları öncesinde ihtiyaç sahibi ailelerin ısınma giderlerini karşılayabilmeleri adına Belediyeler ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları tarafından kömür yardımı yapılıyor.

Dar gelirli aileler için yardımlarına devam eden Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları ve Belediyeler, yaklaşan kış ayları ile beraber ihtiyaç sahiplerine kömür yardımları yapmayı son sürat devam ediyor. İşsiz veya yardıma muhtaç kişilerin yanında sigortalı bir işte çalışmasına rağmen aylık hane halkı kişi başı ortalama kazançları, asgari ücretin 3/1’in altında olanlarda kömür yardımlarından faydalanabiliyor. Peki kömür yardımından hangi vatandaşlar yararlanabiliyor? Kömür yardımı başvurusu nasıl yapılıyor? İşte detaylar...

1500 TL KÖMÜR YARDIMI BAŞVURUSU NEREDEN YAPILIYOR?

Süperhaber sitesinde yer alan habere göre, Dar gelirli aileler ile ihtiyaç sahibi kişiler,...