01 / 07 / 2022

Belgin Bedirli uksa

Belgin Bedirli uksa

Feshedilen Ukracity Sakinleri Derneği'nin eski başkanı Belgin Bedirli Atilla Yavuz'un makam odası ve masasında fotoğraf paylaştı, Ukracity mağdurları eski başkan Belgin Bedirli'ye olan tepkilerini sert bir şekilde dile getirdi.

Ekonomist Belgin Maviş gram altın için alım fırsatını açıkladı! Bu rakamdan alın!

Altın fiyatlarındaki hareketlilik haftanın dördüncü işlem gününde de devam ediyor. Yatırımcılar altın almalı mı, satmalı mı sorusunun yanıtını araştırırken ekonomist Belgin Maviş gram altın için alım fırsatını açıkladı...

Hızla Değişen Piyasalarda Pozisyon Alma eğitimi 23 Aralık'ta!

Işıkören Danışmanlık kurucuları Hilmi Işıkören ve Belgin Benek, ‘Hızla Değişen Piyasalarda Pozisyon Alma’ eğitimini 23 Aralık 2021 tarihinde gerçekleştirecek.

Solıterra Dekorasyon Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Solıterra Dekorasyon Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Kağıthane’de  300 bin TL sermaye bedeli ile Belgin    Açıkalın, Fatih Kınık ve İsa Akkaya tarafından kuruldu.

Halkalı-Kapıkule Demir Yolu Projesiyle o süre 1,5 saate iniyor!

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba yaptığı açıklamada Halkalı-Kapıkule Demir Yolu Projesindeki çalışmalar tamamlandığında Halkalı-Kapıkule arasındaki yük taşıma süresinin sekiz saatten üç buçuk saate, yolcu taşımacılığının ise üç buçuk saatten bir buçuk saate ineceğini belirtti.

'8 haftada emlakta zirve' eğitimleri 22 Eylül'de başlıyor!

23 yıllık emlak sektörü tecrübesiyle 2010'dan beri emlak eğitimleri veren Işıkören Danışmanlık kurucuları Hilmi Işıkören ve Belgin Benek en çok beğenilen eğitimlerini bir araya getirdi...

Belgin Bilgiç'ten Emlakta Doğru Fiyat Belirlemenin Sırları eğitimi bu akşam!

Emlak GYO'nun önceki Genel Müdür Yardımcısı değerleme uzmanı Belgin Belgiç, bu akşam online ve canlı yayınla 'Emlakta Doğru Fiyat Belirlemenin Sırları 1 ve 2' başlıklı eğitim verecek...

Sıdıka Bebekoğlu kimdir?

Mimar Sıdıka Bebekoğlu kimdir? Sıdıka Bebekoğlu daha önce nerelerde görev yaptı. İşte Belgin Bilgiçin biyografisi...

Belgin Bilgiç kimdir?

Yüksek Mimar Belgin Bilgiç kimdir? Belgin Bilgiç daha önce nerelerde görev yaptı. İşte Belgin Bilgiçin biyografisi...

Belgin Bilgiç'ten Emlakta Doğru Fiyat Belirlemenin Sırları 1 eğitimi bu akşam!

Emlak GYO'nun önceki genel müdür yardımcısı Belgin Bilgiç ilk kez emlak ofisi sahipleri ve danışmanlarıyla buluşuyor. Bilgiç'ten Emlakta Doğru Fiyat Belirlemenin Sırları 1 eğitimi bu akşam online canlı anlatımıyla Online Emlak Akademi'de....

DLK Mimarlık Mühendislik Anonim Şirketi kuruldu!

DLK Mimarlık Mühendislik Anonim Şirketi bugün Sarıyer'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Belgin Bingöl tarafından kuruldu. 

Emlak eğitimleri almanın en kolay yolu açıldı!

Işıkören Danışmanlık kurucu ortakları Hilmi Işıkören ve Belgin Benek tam 8 yıl sonra yine bir Şubat ayında Türkiye’nin ilk ‘Online Emlak Akademi’sini açtı...

Türkiye’nin ilk Online Emlak Akademisi kuruldu!

Işıkören Danışmanlık kurucu ortakları Hilmi Işıkören ve Belgin Benek 2012 Şubat ayında Türkiye’nin ilk online emlak seminerlerini düzenlemesinin ardından 8 yıl sonra 2020 Şubat ayında Türkiye’nin ilk ‘Online Emlak Akademisi'ni kurdu.

Belgin Kaçar kimdir?

1990 yılından beri kendi deyimiyle ‘Uygulamacı Mimar’ olarak çalışma hayatına devam eden Belgin Kaçar kimdir? Belgin Kaçar daha önce hangi işlerde görev aldı?

Belgin Bedirli uksa Haberi

Belgin Bedirli uksa


Ukracity mağdurlarının kararı ile feshedilen UK-SA'nın (Ukracity Sakinleri Derneği) eski dernek başkanı Belgin Bedirli Ukra İnşaat'a ait olan Şelale Plaza'da Atilla Yavuz'un makam odasında çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı.


Fotoğrafın altına yorum yapan Ukracity mağdurları eski başkan Belgin Bedirli'ye olan tepkilerini sert bir şekilde dile getirdi. Belgin Bilgin gelen tepkiler üzerine fotoğraflarına erişimi engelledi.Ne olmuştu?

UK-SA (Ukracity Sakinleri Derneği) fesh edildiğinde Ukra İnşaat kendi hesaplarından başkan Belgin Bedirli'ye yaptığı çalışmalar için teşekkür etmiş ve yeni kurulan UKOM derneğini tanımadığını beyan etmişti. Eski dernek feshedildiği zaman üyelerin ele geçirdiği tutanakta iki yıl boyunca UK-SA adına üyelerden toplanan paranın nerelere harcandığı sorulmuş ve bu paranın akıbeti hakkında üyelere hiçbir açıklama yapılmamıştı.UKOM Derneği resmen kuruldu!


Ceren...