31 / 01 / 2023

Gram altın için ''950 TL'' seviyesi tir tir titretti! Uzman Ekonomist açıkladı! İpin ucu kaçtı

Gram altın için ''950 TL'' seviyesi tir tir titretti! Uzman Ekonomist açıkladı! İpin ucu kaçtı

Altın fiyatlarındaki beklentilere değinen uzman ekonomist Belgin Maviş, gram altın 950 TL olur mu sorusu üzerine açıklamalarda bulundu. İpin ucu kaçtı, altın fiyatları düşüyor. Peki altın fiyatları ne olacak? İşte o kritik açıklama...Altın fiyatlarındaki sert düşüş milyonlarca kişi taarfından yakındakip edilirken yatırımcılar sarı metale karşı endişeli yaklaşmıyor. Dolar karşısında oldukça değer kaybeden altın her geçen gün değer kaybetmeye devam ediyor.

Bu durum karşısında yatırımcıları tir tir titreten sorunun yanıtı uzman ekonomistten geldi. ''Gram altın 950 liraya kadar düşer mi?'' İşte merak edilen o sorunun yanıtı...
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön