18 / 08 / 2022

Her dediği çıkan İslam Memiş'ten uyarı! 'Boğa piyasası geliyor' dedi, gram altın için yeni seviyeyi verdi

Her dediği çıkan İslam Memiş'ten uyarı! 'Boğa piyasası geliyor' dedi, gram altın için yeni seviyeyi verdi

Bin liranın üzerinde seyreden gram altın fiyatları tekrardan düşerek 980 TL’ye kadar indi. Bu düşüşleri değerlendiren Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, gram altın için tarih vererek yükseliş seviyesiyle ilgili tahminde bulundu.Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun (BDDK) Cuma günü aldığı karar ile altın ve dolarda sert gerilemeler görüldü. 


ŞİMDİ BOĞA OLMA ZAMANI”
Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, piyasalarla ilgili önemli tahminlerde bulundu. Memiş, oluşan fiyatların alım fırsatı getirdiğini belirterek “şimdi boğa olma sırası” diye konuştu.
“BDDK, TL ihtiyacın varsa dövizi sat diyor.” diyen Memiş, hem kurdan kazanma, hem TL’nin değer kaybetmesine sevinme devrinin kapandığının altını çizdi.
 Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.