Benim Mekanlarım

Benim Mekanlarım

Yüksek Mimar İsmail Özcan yeni bir girişime imza attı. Özcan, sunuculuğunu da üstlendiği, satıştaki gayrimenkul projelerini tanıtan bir program hazırlamaya başladı...

Benim Çatımda Gayrimenkul Otomotiv Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Benim Çatımda Gayrimenkul Otomotiv Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi Şişli'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Hassan Adib Basmenj, Hesam Moradı, Mohammadreza Shokrı ve Shahin Moradı ortaklığında kuruldu.

Benim Kentim Yalova'da yaşam başlıyor! 

Yalova Armutlu’da Emlak Konut GYO güvencesiyle inşa edilen Benim Kentim Yalova'da yaşam başlıyor...

Hülya Avşar: Benim evim Acun'un evi!

Bir muhabirin, “Acun Ilıcalı buradan bir ev aldı mı” sorusuna yanıt veren Ilıcalı, “Hayır buradan bir ev almadım” dedi. Hülya Avşar da “Onun buradan ev almasına gerek yok. Benim evim onun evi” dedi.

Benim Kentim Yalova'da 468 bin liradan başlayan fiyatlarla!

Benim Kentim Yalova projesinde yer alan 1 oda 1 salon konutların fiyatları 468 bin TL'den başlıyor, projede yer alan konutların satışları devam ediyor...

Benim Kentim Yalova ödeme planı 2020!

Benim Kentim Yalova ödeme planı 2020 haberimizde yer alıyor. İşte Benim Kentim Yalova ödeme planı 2020 ve Benim Kentim Yalova güncel fiyat listesi...

Benim Kentim Yalova nerede?

Benim Kentim Yalova nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. Projede 403 konut bulunuyor...

Benim Kentim Yalova fiyat listesi!

Benim Kentim Yalova projesinde ''Hayallerini Erteleme'' kampanyası kapsamında konut fiyatının yüzde 80'lik kısmı için konut kredisi kullanılabiliyor. Peki projede daire teslimler ne zaman? İşte Benim Kentim Yalova fiyat listesi...

Emina Jahovic: Önceki evim benim için çok büyüktü!

eski eşi Mustafa Sandal ile komşu olacağı haberleriyle ilgili konuşan Emina Jahovic, "Önceki evim benim için çok büyüktü. Orada üç kadınla yaşıyorduk ama şimdi sadece bir yardımcımız olacak. Yeni evimiz çok daha kullanışlı" dedi.

Mehmet Özhaseki: Kentsel dönüşüm benim işim!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, "Kentsel dönüşüm benim işim. Bu fakir kardeşiniz kentsel dönüşümle ilgili yasaları hazırlayanların başında geliyor. Bu benim uzmanlık alanım'' diye konuştu.

Gayrimenkul projelerinin tanıtılacağı Benim Mekanlarım yayında!

Yüksek Mimar İsmail Özcan yeni bir girişime imza attı. Özcan, sunuculuğunu da üstlendiği, satıştaki gayrimenkul projelerini tanıtan bir program hazırlamaya başladı...

İsmail Kahraman: En çok inşaat yapan başkan benim!

FETÖ’nün 15 Temmuz darbe girişimindeki saldırısı sonrasında Meclis'te bir çok inşaat çalışmaları başlamıştı. TBMM Başkanı İsmail Kahraman, ''en çok inşaat yapan başkan benim'' dedi. 

Numan Kurtulmuş: İmar ruhsatları benim elimde olsa vermem!

İstanbul'daki durumun çok iç açıcı olmadığını ifade eden Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, "Sadece tarihi eserleri restore etmek, ışıklandırmak vesaire, bunlarla olacak şey değil. İmar ruhsatları benim elimde olsa vermem" dedi. 

Mimar Benim ile saniyeler içinde evinizi boyayın!

Filli Boya’nın mobil devrimi “Mimar Benim” uygulaması güncellendi. Yepyeni özelliklerle gelen uygulama, 2017’nin en trend renkleriyle yaşam alanlarınızı gerçeğe en yakın şekilde boyamanızı sağlıyor. Duvarlar en gözde renklerle canlı ve modern bir görünüm kazanıyor.

Benim Mekanlarım Haberi

Benim Mekanlarım

Halen Turyap’ta genel müdür yardımcılığı görevini yürüten, Konuthaberleri.com ’daki köşesinde gayrimenkul sektörü üzerine makaleler kaleme alan Y. Mimar İsmail Özcan, Ekonomi Gazetecileri Derneği Başkanı Celal Toprak’ın genel yayın yönetmenliğini üstlendiği, YouTube kanalı Kanal Ekonomi için gayrimenkul projelerini mercek altına alan bir program hazırlamaya başladı. ‘Benim Mekanlarım’ adıyla yayına başlayan programın sunuculuğunu da İsmail Özcan üstlendi.

Her Programda Başka Bir Proje

“Yeni Eviniz, Yeni İşyeriniz için Rehberiniz; Benim Mekanlarım” sloganıyla hazırlanan programda, her bölümde farklı bir gayrimenkul projesi mercek altına alınacak. Hem konut hem de işyeri projelerinin, bulundukları bölge hakkında izleyicilere bilgi verilirken, projelerin öne çıkan özellikleri, avantajları, fiyat ve ödeme koşulları programda izleyicilere aktarılıyor olacak.

İlk bölümde İstanbul Kadıköy Fikirtepe’de ilk etabı teslim edilen, ikinci etabının inşaatı son aşamada olan, Nuhoğlu İnşaat’ın...