Beşiktaş Futbol Yatırımlar Sanayi Ve Ticaret A.Ş akat

Beşiktaş Futbol Yatırımlar Sanayi Ve Ticaret A.Ş akat

Beşiktaş Futbol Yatırımlar Sanayi Ve Ticaret A.Ş, Mülkiyeti Beşiktaş Belediyesi Başkanlığı'na ait olan 2 bin 50 metrekare alanlı yapıyı 3 yıl süreyle kiraladı…

Nuvo Kiralama Ve Gayrimenkul Yatırımları Anonim Şirketi kuruldu!

Nuvo Kiralama Ve Gayrimenkul Yatırımları Anonim Şirketi Beşiktaş'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Ali Uğur Özderici ve Ahmet Özderici ortaklığında kuruldu.

Oyko İnşaat Turizm Ve Sanayi Yatırımları Anonim Şirketi kuruldu!

Oyko İnşaat Turizm Ve Sanayi Yatırımları Geliştirme Anonim Şirketi Beşiktaş’ta  50 bin TL sermaye bedeli ile Hakan Kaftanoğlu tarafından kuruldu.

İmpera Gayrimenkul Yatırımları Ve İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

İmpera Gayrimenkul Yatırımları Ve İnşaat Anonim Şirketi Beşiktaş’ta  100 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Gökay Üstün, Hülya Yiğit, Erkan Ataman tarafından kuruldu.

Samoba İnşaat Ve Gayrimenkul Yatırımları Limited Şirketi kuruldu!

Samoba İnşaat Ve Gayrimenkul Yatırımları Limited Şirketi bugün Beşiktaş'ta 250 bin TL sermaye bedeli ile Samir Balkan tarafından kuruldu.

Adayel Turizm Yatırımları Anonim Şirketi kuruldu!

Adayel Turizm Yatırımları Anonim Şirketi Beşiktaş'ta 50 bin TL sermaye bedeli ile Selahattin Muradoğlu tarafından kuruldu.

Blg Demir Turizm Ve Gayrimenkul Yatırımları Anonim Şirketi kuruldu!

Blg Demir Turizm Ve Gayrimenkul Yatırımları Anonim Şirketi Beşiktaş'ta 519 bin 500 TL sermaye bedeli ile Serdar Bilgili, Şerife Ercantürk ve Sevil Bilgili ortaklığında kuruldu.

Son 5 yılda ülkemize yapılan yabancı yatırımlar TBMM gündeminde!

Son beş yılda ülkemize yapılan yabancı yatırımlar meclis gündemine taşındı. CHP'li Serter, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Beşiktaş, Akat Mahallesi'ndeki tesisi 3 yıllığına kiraladı!

Beşiktaş Futbol Yatırımlar Sanayi Ve Ticaret A.Ş, Mülkiyeti Beşiktaş Belediyesi Başkanlığı'na ait olan 2 bin 50 metrekare alanlı yapıyı 3 yıl süreyle kiraladı…

Beşiktaş'ın Levent'teki No:1903 tesisine borç darbesi!

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş., Mehmet Üstünkaya No: 1903 Sosyal Tesisleri'ni ecrimisil bedellerinden kaynaklı borçların ödenmediği gerekçesiyle Beşiktaş Belediyesinin teslim aldığını duyurdu...

Westfield Gayrimenkul Yatırımları Anonim Şirketi kuruldu!

Westfield Gayrimenkul Yatırımları Anonim Şirketi bugün Beşiktaş'ta 50 bin TL sermaye bedeli ile Eda Manav tarafından kuruldu.

Dekom Emlak İnşaat Turizm Yatırımları Anonim Şirketi kuruldu!

Dekom Emlak İnşaat Turizm Yatırımları Anonim Şirketi bugün Beşiktaş'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Ömer Faruk Erkal tarafından kuruldu...

Güzel Yatırımlar Danışmanlık Ve Gayrimenkul Yatırımı Anonim Şirketi kuruldu!

Güzel Yatırımlar Danışmanlık Ve Gayrimenkul Yatırımı Anonim Şirketi bugün Beşiktaş'ta 1 milyon 500 bin TL sermaye bedeli ile Turfan Cemal Bekirer ve Tufan Topuzdağ ortaklığında kuruldu.

All In One Gayrimenkul Yatırımları Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

All In One Gayrimenkul Yatırımları Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Beşiktaş’ta 50 bin TL sermaye bedeli ile Alper Kahramaner tarafından kuruldu. 

Beşiktaş Futbol Yatırımlar Sanayi Ve Ticaret A.Ş akat Haberi

Beşiktaş Futbol Yatırımlar Sanayi Ve Ticaret A.Ş akat

Beşiktaş Futbol Yatırımlar Sanayi Ve Ticaret A.Ş, Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP)'da Beşiktaş Belediyesi Akat Mahallesi tesisinin kiralanması hakkında açıklama yaptı.

Beşiktaş Futbol Yatırımlar Sanayi Ve Ticaret A.Ş, Beşiktaş İlçesi, Akat Mahallesinde yer alan 2 bin 50 metrekare alanlı yapıyı 3 yıl süreyle kiraladı.

Beşiktaş Futbol Yatırımlar KAP açıklaması:

Mülkiyeti Beşiktaş Belediyesi Başkanlığı'na ait olan Beşiktaş İlçesi, Akat Mahallesinde yer alan 2050 m² alanlı yapının kiralanması için 2886 Sayılı Devlet İhale Yasası'nın 45. maddesine göre düzenlenen ihale neticesinde bahse konu yapı 3 yıl süreyle Şirketimizce kiralanmıştır.

 Kamuoyuna saygıyla...