Beyazıd Saray Danışmanlık ve İnşaat

Beyazıd Saray Danışmanlık ve İnşaat

Beyazıd Saray Danışmanlık ve İnşaat Anonim Şirketi, İrfan Aydoğdu Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 50 bin TL'lik sermaye bedeli ile 19 Mart tarihinde Beşiktaş, Levent Mahallesi'nde kuruldu.

Sultan Saray Danışmanlık ve Gayrimenkul İthalat İhracat ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sultan Saray Danışmanlık ve Gayrimenkul İthalat İhracat ve Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 450 bin TL sermaye bedeli ile Abdulkader Nahhas, Mosaab Amen M. Mostafa ve Mustafa Najim A. Al Mashhadani tarafından kuruldu.

Saray Palas Tekstil Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Haznedar Şubesi açıldı!

Saray Palas Tekstil Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Haznedar Şubesi bugün açıldı. Şirketin sermayesi ise 100 bin TL.

Bilise Grup İnşaat Yapı Bilişim Turizm Danışmanlık ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bilise Grup İnşaat Yapı Bilişim Turizm Danışmanlık ve Ticaret Limited Şirketi, Abdülkadir Yıldırım tarafından 50 bin TL sermaye ile 11 Mart'ta Ümraniye, Saray Mahallesi, Küçüksu Caddesi'nde kuruldu.

Future Saray Gayrimenkul ve Danışmanlık İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Future Saray Gayrimenkul ve Danışmanlık İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi, Mohamad Ayham Mshemshan, Abdullah Khouja ortaklığıyla 140 bin TL sermaye ile 26 Kasım'da Fatih, Akşemsettin Mahallesi'nde kuruldu.

Beyazıd Saray Danışmanlık ve İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

Beyazıd Saray Danışmanlık ve İnşaat Anonim Şirketi, İrfan Aydoğdu Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 50 bin TL'lik sermaye bedeli ile 19 Mart tarihinde Beşiktaş, Levent Mahallesi'nde kuruldu.

Saray Palas Emlak Danışmanlık Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Saray Palas Emlak Danışmanlık Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Allam Çiftçi tarafından 100 bin TL'lik sermaye ile 20 Kasım'da Şişli, Davcik Palas'ta kuruldu.

Ramer Ticari Gayrimenkul ve Turizm Yatırımları İşletmeciliği Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Ramer Ticari Gayrimenkul ve Turizm Yatırımları İşletmeciliği Danışmanlık Limited Şirketi, Ramazan Eroğlu tarafından 100 bin TL'lik sermaye ile 9 Eylül'de Fatih, Deniz Saray Apartmanı'nda kuruldu.

Saray Grup Green İst Güneşli'de 277 bin 423 TL! Yüzde 1 KDV!

Tamamı peşin ödemelerde yüzde, banka kredisi ile ödemelerde yüzde 3 indirim yapıldığı Saray Grup Green İst Güneşli'de fiyatları 277 bin 423 liradan başlıyor...

Ekor Gayrimenkul Emlak Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Ekor Gayrimenkul Emlak Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi, Ömer Oruç ve Ekrem Karaduman tarafından 100 bin liralık sermaye ile 8 Mayıs'ta kuruldu

EVA Gayrimenkul Değerleme Danışmanlık eğitim semineri düzenliyor!

AREMAS ve Gayrimenkul Değerleme konusunda uzman EVA Gayrimenkul Değerleme Danışmanlık, Gayrimenkule Giriş ve Konut Sektöründe Pazarlama/Satış eğitiminin üçüncüsünü düzenliyor...

Saray Grup Green İst ev fiyatları!

Saray Grup Green İst ev fiyatları haberimiz içinde yer alıyor, proje Güneşli'de yükseliyor

Esdo İnşaat Proje Taahhüt Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Esdo İnşaat Proje Taahhüt Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi, Ali Haydar Güven ve Haydar Erdoğan tarafından 100 bin TL'lik sermaye ile 2 Mayıs'ta kuruldu

Saray Grup Green İst daire fiyatları!

Saray Grup Green İst daire fiyatları 277 bin TL'den başlayarak değişiklik gösteriyor. Greenist Evleri'nde yüzde 1 KDV oranı geçerli...

Beyazıd Saray Danışmanlık ve İnşaat

Beyazıd Saray Danışmanlık ve İnşaat Beyazıd Saray Danışmanlık ve İnşaat

Beyazıd Saray Danışmanlık ve İnşaat Anonim Şirketi, İrfan Aydoğdu Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 50 bin TL'lik sermaye ile 19 Mart tarihinde kuruldu. 

Beyazıd Saray Danışmanlık ve İnşaat Anonim Şirketi iş konusu: 1. Her türlü emlak, her türlü gayrimenkul ve özellikle siteler, plazalar, marketler, depolar, soğuk hava depoları, villa tatil köyleri, devre mülk, apart otel, motel, kamping gibi turistik tesisler, organize sanayi bölgeleri, spor kompleksleri, mesken, ev, apartman, işyeri, arsa, arazi gibi gayrimenkulleri almak, satmak, satın almak, kiralamak, kiraya vermek; bahçe, tarla ve arsalar üzerinde  parselasyon ve imar durumlarını çıkarmak, gerektiğinde projelendirmek. 2. Gayrimenkul acentelerin faaliyeti ( Gayrimenkulün ücret veya sözleşme temeline dayalı olarak satın alınması ve kiralanmasında aracılılık yapabilir.  Gayrimenkuller üzerine irtifak, intifa, sükna, kat mülkiyeti, kat irtifakı, şufa...