beykoz antriva ödeme

beykoz antriva ödeme

Ant Yapı Antriva satış ofisi kapsamında detaylar iletişim bilgileri haberimizin içinde yer alıyor

Beykoz Ant Riva Evleri'nde 972 bin dolardan başlıyor!

Villaların 972 bin dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulduğu Antriva projesi İstanbul Beykoz'da inşa ediliyor...

Verra Suites Beykoz ödeme planı!

Verra Suites Beykoz ödeme planı haberimizde yer alıyor. İstanbul’un en gözde semtlerinden Beykoz Çubuklu’da hayata geçirilen projede satış süreci devam ediyor. 

Beykoz Mesa Çubuklu 28 ödeme planı!

Toplam  80 daire ve 1 ticari üniteden meydana gelen Beykoz Mesa Çubuklu 28 Evleri  1 milyon 145 bin TL'den başlayan fiyatlarla alıcılarını bekliyor. İşte İşte Beykoz Mesa Çubuklu 28 ödeme planı...

Acarblu Rezidans Beykoz ödeme şekilleri!

Acarblu Rezidans Beykoz ödeme şekilleri kapsamında 60 ay eşit taksitle ve 36 ay faizsiz ödeme yapılabiliyor. Projede 1+1'den 5+2 penthouse konutlara kadar seçenekler sunuluyor...

Beykoz Acarblu Rezidans ödeme planı!

Konut teslimlerinin hemen yapıldığı Beykoz Acarblu Rezidans projesi 240 rezidanstan meydana geliyor. İşte Beykoz Acarblu Rezidans ödeme planı...

Riva Hills Beykoz'da fiyatlar 849 bin TL'den başlıyor!36 ay 0 faiz!

Eyfel Yapı tarafından hayata geçirilen Riva Hills projesinde fiyatlar 849 bin TL'den başlıyor. İstanbul Beykoz'da hayata geçirilen projede 36 ay 0 faiz ile ödeme imkanı sunuluyor.

Beykoz Riva Hills satılık villa!

Beykoz Riva Hills satılık villa fiyatları 849 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Eyfel Yapı imzası ile hayata geçirilen projede 36 ay 0 faiz avantajı ile ödeme yapılabiliyor.

Beykoz Antriva'da 972 bin dolardan başlayan fiyatlarla! Son 2 villa!

Beykoz Antriva 'da son 2 villanın satışı devam ediyor. Villa fiyatları 972 bin dolardan başlangıç gösteriyor. Proje Ant Yapı imzası ile yükseliyor. A tipi villaların alanları 569 metrekareden başlıyor.

Beykoz Antriva'da hemen teslim! Son 2 villa!

41 bin 470 metrekare arsa alanı üzerinde 99 adet müstakil ve ikiz villadan meydana gelen Antriva projesinde fiyatları 972 bin dolar ile 985 bin dolar arasında değişiyor...

Ant Yapı Antriva'da son 2 villa! Hemen teslim!

İstanbul Anadolu Yakası Beykoz Riva'da Ant Yapı imzasıyla hayata geçirilen Antriva projesinde son 2 villanın satış süreci devam ediyor. Projede ki villaların fiyatları 972 bin dolardan başlıyor.

Antriva Beykoz'da son 2 villa!

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 20 dakika mesafede konumlanan Beykoz Antriva projesinde son 2 villanın satış süreci devam ediyor. Projede fiyatlar 972 bin dolardan başlangıç gösteriyor...

Beykoz Antriva'da son 2 villa! 972 bin dolardan!

Tplam 99 adet müstakil ve ikiz villadan meydana gelen Antriva projesinde voleybol, basketbol alanları, tenis, fitness, açık ve kapalı yüzme havuzları, telefon ve uydu TV sistemi ve internet bağlantıları bulunuyor...

Ant Yapı Beykoz Antriva'da son 2 villa! 972 bin dolara!

41 bin 470 metrekare alana sahip olan Antriva projesi İstanbul Anadolu Yakası'nda Ant Yapı imzasıyla yükseliyor. Projede yer alan villaların fiyatları 972 bin dolardan başlıyor.

Antriva Beykoz'da 972 bin dolara! Son 2 villa!

Ant Yapı projesi, Antriva'da son 2 villanın satışları devam ediyor. Fiyatların 972 dolardan başladığı projede son 2 villa da 569 metrekare A tipi olarak tasarlandı.

beykoz antriva ödeme Haberi

beykoz antriva ödeme

Beykoz'da hayata geçirilen Antriva projesi, Ant Yapı tarafından yükseliyor. Ant Yapı Antriva satış ofisi kapsamında bilgiler haberimizde yer alıyor. 


Ant Yapı Antriva satılık konut sayısı 10. Projede toplam 99 adet müstakil ve ikiz villa bulunuyor. 


Ant Yapı Antriva satılık daire alanları:

A tipi villalar 569 metrekare,

B tipi villalar 574 metrekare,

C tipi villalar 323 metrekare.


 


Ant Yapı Antriva fiyat listesi!

Beykoz Antriva satılık daire fiyatları 647 bin dolar ile 990 bin dolar arasında değişiyor. 


Beykoz Antriva ödeme koşulları!

Beykoz Antriva ödeme planı içerisinde projede konut bedelinin yarısı kadarı peşin ödeniyor ve sonrasında ise 12 aylık faiz uygulanmadan vadelendirme yapılıyor. 


Beykoz Antriva ne zaman teslim?

Beykoz Antriva teslim tarihi:...