beylikdüzü flora park

beylikdüzü flora park

Beylikdüzü'nde inşa edilen Flora Park 108 daireden oluşuyor. Temmuz 2008'de tamamlanacak projedeki konutlar metrekaresi bin 500 YTL'den satılıyor.

Beylikdüzü Belediyesi park alanını bataklığa çevirdi iddiası!

Beylikdüzü Belediyesi’nin yeşil alanı imara açmak istemesi Beylikdüzülü vatandaşlardan büyük tepki gördü. Bu kararı protesto eden vatandaşlar belediyeye sert tepki gösterdi.

Beylikdüzü Sun Park Evleri basın lansmanı 14 Nisan'da!

Oryal İnşaat imzasıyla İstanbul’un en gözde yerleşim bölgesi olan Beylikdüzü’nde hayata geçirilen Sun Park Evleri projesi basına lanse edilecek. 

Onurum İnşaat'ın yeni projesi: Beylikdüzü Onurlu Park Residence!

12 bin 490 metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçirilen Onurlu Park Residence projesi toplam 72 adet daireden meydana geliyor. Projede teslimler Ekim ayında başlayacak.

Beylikdüzü Prestij Park Evleri güncel fiyat ve ödeme bilgisi!

İstanbul Beylikdüzü'de Bak Yapı tarafından hayata geçirilen Prestij Park İstanbul Evleri 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri ile yükseliyor. Projede fiyatlar 259 bin TL'den başlıyor...

Siltaş Flora Park ödeme planı!

Siltaş Flora Park ödeme planı kapsamında 10 bin TL peşinatla 120 ay taksitli ödemeler yapılıyor. Siltaş Flora Park fiyatları 410 bin TL'den başlıyor...

Kurtköy Siltaş Flora Park ev fiyatları 2017!

Yüzde 70'i yeşil alandan oluşan Siltaş Flora Park Kurtköy'de daire teslimlerinin Haziran ayında yapılması hedefleniyor. Projede 10 bin TL peşinatla 120 ay vade fırsatı sunuluyor...

Beylikdüzü Minas Park ev fiyatları!

Beylikdüzü Minas Park ev fiyatları 483 bin TL'nde başlayarak değişiyor.

Beylikdüzü yeni parklarına kavuştu!

Beylikdüzü Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, ilçeye park kazandırmaya devam ediyor. Müdürlük, son 6 ay içerisinde 30 bin 648 metrekare alana yeni parklar yaptı.

Beylikdüzü Barış mahallesine cep park!

Park sayılarının giderek arttığı ilçede Beylikdüzü Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Barış Mahallesi Akdeniz Caddesi ile Sakarya Caddesi kesişimine yeni bir cep park kazandırıyor.

Beylikdüzü Belediyesi'nden 2015'te 6 yeni park!

Beylikdüzü Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, 2015 yılında toplam 22 bin 587 m²’lik alana 6 adet park ve 4 adet cep park kazandırdı. Ayrıca 13 bin 478 m²’lik alanı kaplayan 5 parkı da baştan sona revize etti.

Beylikdüzü’ne izci kampı alanı yapılıyor!

Beylikdüzü Belediyesi, çocukların doğada vakit geçirebilecekleri ve çeşitli eğitimler alabilecekleri bir izci kampı alanı oluşturuyor. Beylikdüzü Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, çalışmalarının arasına izci kampı projesini de ekledi.

Siltaş Flora Park'ta 2+1'ler 305 bin TL'den başlıyor!

Siltaş Yapı tarafından hayata geçirilen Siltaş Flora Park 12 bin metrekare alan üzerinde bulunuyor. Projede toplam 176 daire yer alıyor.

Beylikdüzü Kavaklı Sahili yenileniyor!

14 km’lik kıyı şeridine sahip olan Beylikdüzü’nde özellikle Kavaklı Sahili için çalışmalar hızlandırılmış durumda. Kavaklı Sahili, Beylikdüzü Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün yoğun çalışmaları neticesinde günden güne dönüşüyor.

beylikdüzü flora park

beylikdüzü flora park beylikdüzü flora park

120 metrekarelik daire 180 bin YTL'ye geliyor.

Çamlıca Evleri ve Akropol Villaları projelerinin sahibi Uzunlar İnşaat, İstanbul Beylikdüzü'nde yeni bir konut projesine başladı. Flora Park isimli proje 15 dönümlük bir arazi üzerinde gerçekleştiriliyor. Deprem yönetmeliğine uygun olarak 4 blok halinde inşa edilen Flora Park'ta 108 daire bulunuyor. Projenin yapıldığı arazinin yüzde 70'i ise yeşil alanlara ayrılıyor.


Flora Park'ta 2+1'den 5+1'e kadar birçok farklı oda sayısında ve büyülükte daire seçeneklerine yer veriliyor. Hem normal hem de dubleks dairelerin yer alacağı projede konutların büyüklükleri ise 120 metrekareden başlıyor ve 340 metrekareye kadar çıkıyor. Projenin sosyal donatı alanları arasında spor merkezi ve 140 metrekarelik açık yüzme havuzu bulunuyor....