26 / 05 / 2022

Beylikdüzü sosyal merkezleri artacak

Beylikdüzü sosyal merkezleri artacak

"Daha Güzel Bir Beylikdüzü İçin 20 Adım Daha" sloganıyla ilçenin her noktasına yeni yatırımlar yapan Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Barış Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezinin açılışını gerçekleştirdi.

Beylikdüzü Apartman Görevlileri Sosyal Tesisi açıldı!

Beylikdüzü’nde apartman görevlileri için inşa edilen sosyal tesis hizmete açıldı. Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, tesisin açılışında konuştu.

Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi açılıyor!

İstanbul’un modern, kullanışlı ve iddialı kültür sanat merkezleri arasında yer alan Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi’nin açılış etkinlikleri 22-24 Kasım tarihleri arasında yapılacak.

Beylikdüzü Belediyesi Balıkesir Kültür Merkezi'nin yapımını üstlendi!

Beylikdüzü Belediyesi, Balıkesir Manyas Belediyesi tarafından bölgede temeli atılan Kültür Merkezi ve Çok Amaçlı Sosyal Tesis'in yapımını üstlendi. Temeli atılan proje 750 metrekarelik alanda inşa edilecek.

Beylikdüzü Kavaklı'ya yeni sosyal tesis!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Beylikdüzü Belediyesi Kavaklı Mahallesi Çim Sokak ile Burgaz Sokak kesişiminde yeni bir sosyal tesis kazandırıyor.

Beylikdüzü Kavaklı'ya sosyal tesis!

Beylikdüzü’nde göreve gelindiğinden bu yana 5 tane sosyal tesisi hazır eden Beylikdüzü Belediyesi Kavaklı Mahallesi’ne Emekliler Lokali ve Sosyal Tesis kazandıracak.

Beylikdüzü Kavaklı hızla dönüşüyor!

Beylikdüzü Belediyesi, inşaat firması işbirliği ile sosyal ve dini tesis çalışmalarına devam ediyor. Beylikdüzü Kavaklı Mahallesi hızla dönüşüyor.

Beylikdüzü Kavaklı'ya sosyal tesis müjdesi!

Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Kavaklı’ya sosyal tesis müjdesi verdi. İmamoğlu aynı zamanda Kavaklı Stadı'nı yenileyeceklerine değindi.

Beylikdüzü Zübeyde Ana Sosyal Yaşam Merkezi açılıyor!

Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, bir annenin dünyayı nasıl değiştirdiğine kanıt olan Atatürk’ün annesine ithafen Gürpınar’daki Zübeyde Ana Sosyal Yaşam Merkezi’nin 10 Kasım’da açılışını yapacaklarını duyurdu.

Siena House Beylikdüzü Konutları 345 bin TL'den başlıyor!

Siena House Beylikdüzü Konutları, sosyal konseptini sakinlerinin dışarıya çıkmaya ihtiyaç hissetmeyeceği şekilde oluşturdu. Projede daireler 345 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Siena House Beylikdüzü'nde 345 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Siena House Beylikdüzü'nde yükseliyor. Siena House Konutları, sosyal konseptini sakinlerinin dışarıya çıkmaya ihtiyaç hissetmeyeceği şekilde oluşturdu. Site toplam 2 Blok ve 36 daireden oluşuyor.

Beylikdüzü Belediyesi'ne kentsel gelişim ödülü!

Beylikdüzü Belediyesi, Sosyal Demokrat Belediyeler Derneği'nin (SODEM) İzmir'de gerçekleştirdiği belediyeler buluşması ve yerel yönetim ödülleri töreninde Türkiye'ye örnek olacak Cemevi, Kültür Merkezi ve Çevresi Projesi ile ödüle layık görüldü.

Beylikdüzü AKS Focus nerede?

AKS Focus Residence'de daireler 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlandı. Çeşitli sosyal donatı alanlarına yer verilen proje 14 bin 500 metrekare arsa üzerinde yükseliyor. Peki Beylikdüzü AKS Focus nerede?

11.Mahalle Beylikdüzü ev fiyatları!

11.Mahalle Beylikdüzü ev fiyatları daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Çeşitli sosyal yaşam alanlarına yer verilen proje 29 bin 918 metrekare arsa üzerinde inşa ediliyor.

Beylikdüzü sosyal merkezleri artacak Haberi

Beylikdüzü sosyal merkezleri artacak

Beylikdüzü Belediyesi, ilçeyi adım adım güzelleştirmeye devam ediyor. "Daha Güzel Bir Beylikdüzü İçin 20 Adım Daha" sloganıyla ilçenin her noktasına yeni yatırımlar yapan Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Barış Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezinin açılışını gerçekleştirdi. 


Beylikdüzü Belediyesi, ilçenin her noktasına hizmet götürmek için hız kesmeden çalışmalarına devam ediyor. Vatandaşa sosyal donatı alanları kazandırarak sanatı, eğitimi, kültürü ilçenin her anında hissedilebilir kılmayı kendine hedef edinen Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, "Daha Güzel Bir Beylikdüzü İçin 20 Adım Daha" diyerek Barış Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezi'ni ilçeye kazandırdı. İmamoğlu, açılışı CHP İstanbul 3. Bölge Mülletvekili Bihlun Tamaylıgil ve Yaşam Boyu Eğitim Müdürü Ali Yücel ile birlikte gerçekleştirdi. Beylikdüzü Semerkand Line AVM'de oluşturulan 735 metrekarelik alanın, 565 metrekaresi İSMEK kurslarına tahsis edildi. 170 metrekarelik...