Beylikdüzü'nde Sosyal Yaşam Merkezleri artacak!

Beylikdüzü'nde Sosyal Yaşam Merkezleri artacak!


"Daha Güzel Bir Beylikdüzü İçin 20 Adım Daha" sloganıyla ilçenin her noktasına yeni yatırımlar yapan Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Barış Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezinin açılışını gerçekleştirdi.


Beylikdüzü Belediyesi, ilçeyi adım adım güzelleştirmeye devam ediyor. "Daha Güzel Bir Beylikdüzü İçin 20 Adım Daha" sloganıyla ilçenin her noktasına yeni yatırımlar yapan Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Barış Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezinin açılışını gerçekleştirdi. 


Beylikdüzü Belediyesi, ilçenin her noktasına hizmet götürmek için hız kesmeden çalışmalarına devam ediyor. Vatandaşa sosyal donatı alanları kazandırarak sanatı, eğitimi, kültürü ilçenin her anında hissedilebilir kılmayı kendine hedef edinen Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, "Daha Güzel Bir Beylikdüzü İçin 20 Adım Daha" diyerek Barış Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezi'ni ilçeye kazandırdı. İmamoğlu, açılışı CHP İstanbul 3. Bölge Mülletvekili Bihlun Tamaylıgil ve Yaşam Boyu Eğitim Müdürü Ali Yücel ile birlikte gerçekleştirdi. Beylikdüzü Semerkand Line AVM'de oluşturulan 735 metrekarelik alanın, 565 metrekaresi İSMEK kurslarına tahsis edildi. 170 metrekarelik alan ise Beylikdüzü Belediyesi'nin dans kursları merkezi olarak hizmet verecek. Kadının iş gücüne ihtiyaç olduğunu belirten CHP İstanbul 3. Bölge Mülletvekili Bihlun Tamaylıgil, "Eğitim insana yapılan en önemli, en değerli, en kutsal yatırımdır. Ülkeye katkı sağlayan her çalışma altın gibi değerlidir. Çevremizde, ilçemizde var olan yerlerde eğitim alarak kadın gücünü, kadın emeğini, kadının değerini eğitimle daha da arttırarak Mustafa Kemal'in emanet ettiği Cumhuriyet'e hep beraber sahip çıkacağız" diye konuştu. 


Nabız