27 / 05 / 2022

beylikdüzü yeni satılık projeler

beylikdüzü yeni satılık projeler

Beylikdüzü’nde 2014’te satışa çıkacak yeni konut projelerini mercek altına aldık. Bölgede şu an itibariyle 6 projede bin 646 daire satışa çıkmaya hazırlanıyor. İşte tüm detayları ile o projeler…

İstanbul Defterdarlığı'ndan Beylikdüzü'nde satılık arsa!

İstanbul Defterdarlığı Avrupa Yakası Milli Emlak Dairesi Başkanlığı, Beylikdüzü Yakuplu'da bulunan arsayı satıyor. Gayrimenkulün satış bedeli 15 milyon 355 bin TL olarak belirlendi.

Shell Petrol'den Beylikdüzü'nde satılık gayrimenkul!

Shell Petrol A.Ş., Beylikdüzü Yakuplu Mahallesi'ndeki akaryakıt depolama alanını satışa çıkardı. Gayrimenkulün toplam alanı 69 bin 697 metrekare.

Beylikdüzü Metrohome satılık ev fiyatları!

Kameroğlu İnşaat tarafından inşa edilen Beylikdüzü Metrohome satılık ev fiyatları 258 bin liradan başlıyor.

11. Mahalle Beylikdüzü Rezidans satılık!

İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü İlçe'sinde yükselen proje 29 bin 918 metrekare arsa alanına yayılıyor. 11. Mahalle Beylikdüzü Rezidans satılık daire teslimleri Ekim ayı 2018 yılında yapılması planlanıyor.

Uzunyayla Teras Gökyüzü Evleri satılık!

Havalimanına 15 dakikalık mesafe bulunan proje İzmir İl 'i Narlıdere İlçe 'sinde inşa ediliyor. Uzunyayla Teras Gökyüzü Evleri satılık toplam 91 adet daireden oluşuyor.

Dekar Asmalı Hayat Beylikdüzü Evleri satılık!

Dekar Asmalı Hayat Beylikdüzü Evleri satılık konut fiyatları metrekare bazında 3 bin 900 TL'den başlıyor. Banka kredisi kullanılabilen projede çeşitli sosyal imkanlar sunuluyor.

Beylikdüzü Viraİstanbul satılık!

Beylikdüzü Viraİstanbul satılık daire tipleri arasında 1+1'den 4+1'e kadar farklı seçenekler sunuluyor. Gül Proje imzası ile hayata geçirilen projede 30 ay 0 faiz avantajı ile ödeme yapılabiliyor.

Huzurlu Marmara Beylikdüzü Projesi satılık daire fiyatları!

Huzurlu İnşaat'ın Ekim 2018'de teslim edeceği Huzurlu Marmara Beylikdüzü projesinde fiyatlar 261 bin liradan başlıyor.Huzurlu Marmara projesi Huzurlu İnşaat tarafından İstanbul Beylikdüzü bölgesinde inşa ediliyor.

Beylikdüzü Kalekent satılık daire!

Gül İnşaat Liv Yapı ve 3S Kale tarafından inşa edilen proje İstanbul'un Beylikdüzü ilçesinde inşa ediliyor. Beylikdüzü Kalekent satılık daire tipleri 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor.

Westside Beylikdüzü Evleri satılık!

Westside Beylikdüzü Evleri satılık daire alanları minimum 40 metrekare, maksimum 210 metrekareden oluşuyor. Teslimlerin 2017 yılı Mart ayında gerçekleşeceği projenin satış süreci devam ediyor.

Kurtköy Beşyıldız Novella satılık!

Kurtköy Beşyıldız Novella satılık daire tipleri 3+1 ve 4+1 olarak dizayn edildi. Peşin veya banka kredisi ile ödeme yapılabilen proje Sabiha Gökçen Havalimanı'na 2,4 kilometre uzaklıkta bulunuyor.

Dekar Beylikdüzü projesi!

Dekar Beylikdüzü projesi satılık daireler toplam 78 dönüm arazi üzerinde yükselecek. Toplam 400 adet bağımsız bölümden oluşacak olan proje İstanbul'un Avrupa Yakası'nda Beylikdüzü'nde inşa edilecek.

Beylikdüzü Westside satılık dükkan!

Beylikdüzü Westside satılık dükkan fiyatları 450 bin TL'den başlıyor. Dairelerin büyüklükleri 40 ile 210 metrekare arasında değişiklik gösteren proje Şahinler Holding ve Mutlu İnşaat imzası taşıyor.

beylikdüzü yeni satılık projeler Haberi

beylikdüzü yeni satılık projeler


İstanbul Beylikdüzü’nde yeni satışa çıkmaya hazırlanan konut projelerini mercek altına aldık. Bölgede şu an itibariyle 2014’te satışa çıkacak 6 projede bin 646 daire yer alıyor. 2014’te Beylikdüzü’nde satışa çıkacak konut projelerinde satışlar ne zaman başlayacak, fiyatlar ne kadar, sosyal imkanlar neler? hepsi ve daha fazlasının cevabı haberimizde. İşte tüm detayları ile 2014’te Beylikdüzü’nde satışa çıkacak konut projeleri…
Nisan’dada inşaatı başlıyor

Düzlem Yapı tarafından hayata geçirilecek olan Papatya Park Residence projesinin inşaat çalışmaları Nisan 2014’te başlaması planlanıyor. 8 dönüm alan...