Bien Seramik Dergi

Bien Seramik Dergi

Türkiye’de dijital teknolojinin öncülerinden Bien, son aylarda bayi açılışları, yurtdışı fuarları, usta seminerleri, bayi yurtdışı gezileri ve yenilenen “Bien Dergi” konsepti ile Türk seramik sektöründeki yerini sağlamlaştırdı

Bien Seramik’in yeni trend banyo karoları!

Bien Seramik’in yeni trend banyolar için tasarladığı 40X120cm ebadındaki duvar karoları mekanın tasarım aşamasında büyük kolaylık sağlıyor.

Bien Seramik'ten 2017'nin yeni serileri!

Bien Seramik, 2017'nin yeni serilerini tanıttı. Zebra Wood, Angle, Ethnic, Antique Dekofon ve Geo Wood Serileri ile yaza damga vuracak.

Bilecik Belediyesi Bilgi Evi'nin protokolü imzalandı!

Projesini Bilecik Belediyesince hazırladığı ve Bien Seramik tarafından hayata geçirilecek olan Bilecik Belediyesi Bilgi Evi için imzalar atıldı.

Bien Seramik Amazon Koleksiyonu çok konuşulacak!

Bien Seramik’in Amazon Koleksiyonu sadece renkleri ve tarzı ile değil aynı zamanda büyük ebatlarda olması ile de gözde bir seri.

BİEN Seramik, Coverings 2017'de!

Coverings 2017 ABD’nin Orlando şehrinde 4-7 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek. Fuara bu yıl da katılacak olan BİEN Seramik büyük ebatlı ürünlerini ve ABD pazarı için hazırladığı özel koleksiyonlarını tanıtacak.

Bien, Cersaie Fuarı'na en gözde tasarımlarıyla katılacak!

Türkiye seramik sektörünün çevre dostu ve yenilikçi markası Bien, dünyanın en önemli seramik fuarlarından Cersaie’de son teknoloji ile üretilmiş en gözde ve ödüllü tasarımlarıyla katılacak.

Bien Seramik'ten ödüllü tasarım!

Türkiye seramik sektörünün çevre dostu ve yenilikçi markası Bien, dünyanın en önemli seramik fuarlarından Cersaie’de son teknoloji ile üretilmiş en gözde ve ödüllü tasarımlarıyla katılacak. İşte Bien Seramik tasarımları...

Bien Seramik’ten yazlıklara özel kullanışlı tasarımlar!

Çevreye duyarlı ve tasarımda öncü marka Bien Seramik’in yeni tasarımları kullanım açısından birçok alternatif sunuyor. Yapı sektörüne inovatif çözümler getiren markanın ürün gamı iç mekandan dış mekana, duvardan zemine birçok alanda kullanım özelliğine sahip.

Bien Seramik'ten yeni teknolojiyle modern banyolar!

Bien tasarım ekibinin modern çağın tüm ihtiyaçları ve gerektirdikleri göz önünde bulundurularak inovatif olarak tasarladığı Mineral, estetik ve çarpıcı görünümü ile de dikkat çekiyor.

Bien Seramik'ten yeni ‘’Mineral’’ banyo serisi!

Bien’in doğadan ilham alarak tasarladığı ürün grubuna yeni eklediği Mineral Banyo Takımı isminde olduğu gibi formu ile esneklik, yoğunluk ve doğallığı yansıtıyor. Banyolarınıza farklı bir dinamizm getiriyor.

Bien Seramik ile annelerinizin mutfağını şıklaştırın!

BİEN’in doğadan öykünerek ürettiği yer ve duvar karoları ile annenizin anneler gününü kutlayabilirsiniz. Çevre dostu bu ürünler her zevke uygun birçok tarz seçeneğiyle anneniz için unutulmaz hediyeler olacaktır.

BİEN yenilikçi ürün­le­riy­le Coverings 2016'ya katıldı!

Karo seramik alanında dünyanın önemli pazarlarından biri olan ABD’nin Chicago şehrinde düzenlenen Coverings’te BİEN standına ilgi büyüktü. BİEN yenilikçi tarzı ve göz alı­cı ürün­le­riy­le fuara katıldı.

Bien Hijyen ile temiz banyolar!

İnsan sağlığı önemli. Sağlıklı olmanın en temel kuralı hijyen. Çevre dostu Bien Seramik’in günlük temizliğimizi gerçekleştirdiğimiz banyolarda hijyeni sağlamak adına başlattığı hizmet BİEN HİJYEN’le banyolarda maksimum temizlik sağlanıyor.

Bien Seramik Dergi

Bien Seramik Dergi Bien Seramik Dergi

Sezona hareketli başlayan Bien, 2012’nin ortasında da açtığı yeni bayilikler ve hedef kitlesine yönelik yaptığı etkinlikler ile adından sıkça söz ettiriyor olacak.


Seramik sektöründeki büyümesini iddialı bir şekilde sürdürmeye devam eden Bien, bu amacıyla bayilerine ve satış noktalarına verdiği destekle sağlam ve güvenilir adımlarla ilerliyor. Bu doğrultuda ürünlerinin satışına ve marka bilinirliğine katkı sağlayacak çeşitli çalışmalar gerçekleştiriyor. 


Son 3 yıl içinde 65 yeni bayiyle toplam bayi sayısı 115’ i aştı!


Bien’in genç ve dinamik tasarım ve ürün geliştirme kadrosuyla bayilerinin ve müşterilerinin istekleri doğrultusunda sunduğu yeni ürünler artık 115’ den fazla bayii ile Türkiye’nin dört bir yanında faaliyette bulunuyor.  En son geçtiğimiz aylarda Bursa Aktosunlar, Bolu Onurlu Yapı, Erdek Bilgi Yapı mağazalarını görkemli açılışlarla müşterilerinin hizmetine sundu. Bu açılışlara  protokol, yerel basın...