07 / 12 / 2022

Blue Lake nerede

Blue Lake nerede

38 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen Blue Lake projesi Metal Yapı Konut A.Ş tarafından hayata geçiriliyor. Proje 788 konut ve 22 dükkandan meydana geliyor. Peki Blue Lake daire fiyatları ne kadar?

Metal Yapı Blue Lake satışa çıktı!

Metal Yapı Konut’un Küçükçekmece’de bir tarafı göl diğer tarafı deniz manzaralı projesi Blue Lake, yabancı yatırımcılardan ciddi talep görüyor.

Küçükçekmece Blue Lake daire fiyatları!

Metal Yapı Konut A.Ş. ve Karmen Yapı ortaklığıyla yükselen projede daire tipleri 1+0'dan 4+1'e kadar farklılık gösteriyor. Küçükçekmece Blue Lake daire fiyatları metrekare birim bazında 3 bin 100 dolardan başlıyor.

Blue Lake satılık!

Toplam 40 bin metrekarelik arsa alanında yükselen projede 788 adet daire ve 22 adet bağımsız mağaza yer alıyor. Blue Lake satılık daire tipleri 1+0'dan 4+1'e kadar farklılık gösteriyor.

Küçükçekmece Blue Lake satış fiyatları!

Toplam 788 adet dairenin yer aldığı projede fiyatlar konut tiplerine bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Küçükçekmece Blue Lake satış fiyatları metrekare bazında 3 bin 100 dolardan başlıyor.

Blue Lake iletişim bilgileri!

Toplam 40 bin metrekarelik arsa alanında yükselen proje Metal Yapı Konut A.Ş. ve Karmen Yapı ortaklığı imzası taşıyor. Blue Lake iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 0212 598 1 444 olarak belirlendi.

Küçükçekmece Blue Lake satılık daire!

Metal Yapı Konut A.Ş. ve Karmen Yapı ortaklığıyla yükselen proje 40 bin metrekarelik arsa alanında yükseliyor. Küçükçekmece Blue Lake satılık daire tipleri 1+0'dan 4+1'e kadar farklılık gösteriyor.

Blue Lake satış fiyatları!

Toplam 40 bin metrekarelik arsa alanında yükselen projede 788 adet konut yer alıyor. Blue Lake satış fiyatları metrekare bazında 3 bin 100 dolardan başlangıç gösteriyor.

Küçükçekmece Blue Lake iletişim bilgileri!

Toplam 788 adet konutun yer aldığı proje 8 blok şeklinde yükseliyor. Küçükçekmece Blue Lake iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 0212 598 1 444 olarak belirlendi.

Karmen Yapı Blue Lake fiyatları!

Metal Yapı Konut A.Ş. ve Karmen Yapı ortaklığında hayata geçirilen projede 788 adet daire yer alıyor. Karmen Yapı Blue Lake fiyatları metrekare bazında 3 bin 100 dolardan başlıyor.

Blue Lake Küçükçekmece fiyatları!

Blue Lake Küçükçekmece fiyatları dairelerin metrekare büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Ön satış süreci devam eden projede 1+0'dan 4+1 dublekse kadar farklı daire seçeneklerine yer veriliyor.

Blue Lake'de icradan satılık 120 ev ve 11 dükkan!

Metal Yapı tarafından İstanbul Küçükçekmece'de hayata geçirilen Blue Lake projesindeki 120 ev ve 11 dükkan icradan satılıyor.

Metal Yapı Konut'tan Evim Türkiye Fuarı'na özel indirim!

Evim Türkiye Fuarı’na Blue Lake ve Kemerlife XXIII projeleriyle katılan Metal Yapı Konut fuara özel olarak yüzde 15 indirim uyguluyor.

Metal Yapı, Küçükçekmece’deki Blue Lake projesi için Daikin dedi!

İstanbul’un eşsiz lokasyonlarından biri olan Florya Küçükçekmece sahil hattında yer alan Blue Lake projesinde yaşam başladı.

Blue Lake fiyatları 2018!

Blue Lake fiyatları 2018 haberimizde yer alıyor. 788 daire ve 22 ticari birimden meydana gelen proje 8 blok olarak yükseliyor. 

Blue Lake ödeme kampanyası!

Blue Lake ödeme kampanyası haberimizde yer alıyor. 788 daire ve 22 ticari birime yer verilen projede 1+1'ler 800 bin TL'den başlıyor.

Blue Lake nerede?

Blue Lake projesi Metal Yapı Konut  A.Ş. tarafından Küçükçekmece Gölü'ne 85 metrelik mesafede inşa ediliyor. Peki Blue Lake nerede?

Blue Lake kampanyalı ödeme planı!

Metal Yapı Konut A.Ş. tarafından Küçükçekmece Gölü'ne komşu konumda hayata geçirilen Blue Lake'te 120 aya varan vadelerle ev sahibi olunabiliyor..

Blue Lake, Boğaz esintisini yaşatacak Kanal İstanbul'un yanıbaşında!

Blue Lake İstanbul'da yaşam Mart 2018'de başlayacak. Projede ödeme planı kapsamında 120 ay 0,99 kredi oranı sunuluyor..

Blue Lake İstanbul'da yaşam Mart 2018'de başlayacak!

Küçükçekmece Gölü'nün kıyısında, bir tarafı göl diğer tarafı deniz manzaralı olarak hayata geçirilen Blue Lake İstanbul projesi, Kanal İstanbul güzergahı üzerindeki konumuyla yatırımcılara cazip fırsatlar sunuyor.

Küçükçekmece Blue Lake görselleri!

Küçükçekmece Blue Lake görselleri haberimizde yer alıyor. Küçükçekmece Gölü'ne 85 metrelik mesafede yer alan proje Metal Yapı Konut A.Ş. imzasıyla yükseliyor.

Küçükçekmece Blue Lake satılık daire!

Küçükçekmece Blue Lake satılık daire fiyatlar 522 bin TL'den başlıyor. Proje Metal Yapı Konut A.Ş. tarafından inşa ediliyor...

Blue Lake Küçükçekmece daire fiyatları!

Toplam 788 daire ve 22 ticari birimden meydana gelen Blue Lake, Küçükçekmece Gölü'ne 85 metrelik mesafede yer alıyor. Blue Lake Küçükçekmece daire fiyatları 522 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Küçükçekmece Blue Lake fiyatları 2018!

Küçükçekmece Blue Lake fiyatları 2018 kapsamında projede fiyatlar 522 bin TL'den başlıyor. Proje sekiz blok olarak hayata geçirildi..

Blue Lake nerede Haberi

Blue Lake nerede


Blue Lake projesi 38 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Küçükçekmece Gölü'ne 85 metre mesafede inşa edilen Blue Lake projesi Metal Yapı Konut A.Ş tarafından hayata geçiriliyor. 


Metal Yapı Blue Lake Evleri'nde 1+0'dan 4+1'e kadar farklı dairelere yer verilirken, daire büyüklükleri 60 metrekare ile 400 metrekare arasında değişiyor. 


Bu yıl Ekim ayında teslimlerin gerçekleşeceği Blue Lake projesi sekiz blokta toplam 788 konut ve 22 dükkandan meydana geliyor. 


Blue Lake daire fiyatları ne kadar?


Blue Lake daire fiyatları 475 bin TL'den başlıyor. Projede evinize taşındıktan 1 yıl sonra ödemeler gerçekleşebiliyor. 


Blue Lake projesinde daire sakinlerine sauna, yüzme havuzu, fitness, sauna, spor alanları, çocuk oyun alanı, kapalı otopark gibi imkanlar sağlanıyor. Ayrıca projede 1,3 kilometre uzunlukta Gök Teras ve 3 adet sonsuzluk havuzu da olacak.


Adres: 27 Mayıs...