Metal Yapı Konut'tan Evim Türkiye Fuarı'na özel indirim!

Metal Yapı Konut'tan Evim Türkiye Fuarı'na özel indirim! Metal Yapı Konut'tan Evim Türkiye Fuarı'na özel indirim!

Evim Türkiye Fuarı’na Blue Lake ve Kemerlife XXIII projeleriyle katılan Metal Yapı Konut fuara özel olarak yüzde 15 indirim uyguluyor.


Evim Türkiye Fuarı’na Blue Lake ve Kemerlife XXIII projeleriyle katılım gösteren Metal Yapı Konut, fuar süresince Evim Türkiye ziyaretçilerine özel olarak yüzde 15 indirim uyguluyor. Metal Yapı Konut fuar ziyaretçilerine peşin ve kredili ödeme alternatiflerinin yanısıra konut bedelinin yüzde 50’sini nakit, kalan tutarı da 12 ay taksitle ödeme imkanı da sunuyor.

Metal Yapı Konut’un Küçükçekmece Gölü'nün kıyısında bir tarafı göl diğer tarafı deniz manzaralı projesi Blue Lake ile Kemerburgaz’ın en nitelikli projelerinden Kemerlife XXIII, konumları itibariyle yatırım yapmak isteyen gurbetçiler için ideal. 


Blue Lake’te Yaşam Başladı

Küçükçekmece Gölü'nün kıyısında hayata geçirilen Blue Lake, Kanal İstanbul güzergahı üzerinde yer alıyor. Proje, 60 metrekare ile 400 metrekare arasında 1+0'dan 4+1 dublekse kadar değişen daire alternatifleri; teraslı, balkonlu ve bahçeli konutlar, 10 metrekare ile 264 metrekare arasında değişen toplamda 19 bin metrekare balkon ve teras alanıyla dikkat çekiyor. Dairelerin tamamı hem göl hem de deniz manzarasına sahip olan projede 17 bin 500 metrekare peyzaj ve sosyal alanlar bulunuyor.

65 metre yüksekte, 15. Katta yer alan Gök Teras’ta, bloklar özel bağlantı yolları ile birleştirilerek panoramik deniz ve göl manzarasına hakim 3 adet infinity havuzu / cafe ve oturma alanları ve 2,6 kilometre yürüme parkuru ile hiçbir projede olmayan bir keyif alanına dönüşüyor. 

Blue Lake Projesi; toplu ulaşım araçlarına, okullara, üniversitelere ve AVM’lere oldukça yakın ve merkezi konumuyla da dikkat çekiyor. Blue Lake;  TEM ve E5’e, toplu ulaşım araçlarına ve havaalanına çok yakın konumda bulunuyır.  Konum itibarı ile Kanal İstanbul’un önünden geçtiği proje, Mimar Sinan Köprüsü’ne 200 metre, E5, Metrobüse ve Marmaray’a 500 metre, Atatürk Havalimanı’na ise 2 kilometre uzaklıkta bulunuyor. 


Hem Şehirde Hem de Yeşillikte Yaşamanın Keyfini Kemerlife XXIII'te Çıkarın!

Yeni İstanbul Havalimanı’na 20 dakika mesafede yer alan KemerlifeXXIII, İstanbul’un en prestijli ve en çok prim yapan semtlerinden Kemerburgaz’da bulunuyor. Yaşamın başladığı proje, şehrin karmaşasından uzak sakin bir hayat yaşamak isteyenlerin vazgeçilmez adresi olarak da ön plana çıkıyor.

Akıllı ev sistemi ile donatılan ve stüdyodan 4 oda 1 salona kadar farklı büyüklüğe sahip 160 daire ve 8 mağazadan meydana gelen proje, ünlü mimar Kerem Piker’in imzasını taşıyor. Asma bahçeleri ve ahşap bloklardaki bahçe teraslarıyla yeşil içerisinde doğaya saygılı bir yaşam sunan KemerlifeXXIII, metroya 5 dakikalık uzaklıkta bulunuyor. 

http://www.metalyapikonut.com