09 / 08 / 2022

btc

btc

Kripto para piyasasında seyreden düşüş trendine rağmen Bitcoin ve diğer kripto paralara olan talep giderek artarken yatırımcılar için en düşük komisyonu hangi kripto para borsaları uyguluyor? Komisyon fiyatlarını hangi faktörler etkiliyor? 

Bitcoin (BTC) yükselmeye devam edecek mi? İşte yanıtı!

Küresel ekonomideki enflasyon dalgası her geçen gün artış yaparken merkez bankaları enflasyonu engellemek için enstrümanlarını kullanmaya kaldığı yerden devam ediyor. Kripto para piyasası da değişkenlik gösteren gündeme ayak uydurmaya çalışıyor.

Bitcoin, alt coinler ve kripto para piyasası ne zaman yükselecek?

Kasım ayı itibariyle hızlı bir çakılma yaşayan kripto para piyasasında düşüş yüzde 70'leri bulurken, Bitcoin ve diğer alt coinlerin ne zaman yükseleceği merak konusu oldu.

Kripto paralarda yasak masak dinlemiyorlar! Bitcoin’de ortalığı kasıp kavuruyorlar

Çin Halk Cumhuriyeti, geçtiğimiz yıl Bitcoin madenciliğini yasaklamasına rağmen yeniden harekete geçildi.

Ünlü kripto para traderı tarih verdi! Bitcoin'de büyük düşüş yaşanacak

Ünlü kripto para birimi traderı Kaleo, Bitcoin(BTC) yatırımcılarına kritik uyarılarda bulundu. İşte detaylar…

BTC, Dogecoin ve XRP kaç dolar/TL? Bitcoin, Ethereum ve Altcoin’lerde son durum...

Bitcoin 22 Nisan 2022 tarihi itibarıyla çok sert bir düşüş yaşandı... %4’den fazla düşüş yaşayan BTC, kritik seviyelerde bulunuyor. Bitcoin'de düşüş yaşandığı zaman değer kaybetmesini beklediğimiz altcoinler ise bugün hepimizi şaşırttı. Peki BTC, Dogecoin ve XRP kaç dolar/TL? İşte son dakika yorumu.

Fed'in faiz kararına kripto para piyasası ne tepki verecek?

FED’in faiz kararını açıklamasına negatif yönde cevap veren Bitcoin’de (BTC) tekrar bir düşüş olup olmayacağı merak konusu.

Bitcoin (BTC) yükselmeye devam edecek mi? İşte yanıtı!

Küresel ekonomideki enflasyon dalgası her geçen gün artış yaparken merkez bankaları enflasyonu engellemek için enstrümanlarını kullanmaya kaldığı yerden devam ediyor. Kripto para piyasası da değişkenlik gösteren gündeme ayak uydurmaya çalışıyor.

Goldman Sach, Asya'da ilk Bitcoin vadeli işlemini yaptı!

Amerika Birleşik Devletleri’nin en büyük yatırım bankalarından birisi olan Goldman Sach, Asya’da yer alan ilk Bitcoin (BTC) vadeli işlemlerini başlattı.

Kripto paralarda son durum ne oldu? İşte 4 Temmuz 2022 Bitcoin, Ethereum ve Altcoin’lerde son dakika gelişmeleri

Dalgalı seyri ile yatırımcılarına büyük kabuslar yaşatan kripto paralar bugüne sakin başladı. Peki Bitcoin, Ethereum ve Altcoin’lerde son durum ne oldu? BTC, ETH ve XRP kaç dolar/TL oldu? İşte detaylar…

Kripto para zengini çokça aldığı koini açıkladı! Yatırımcılar dikkat!

Son zamanlarda sık sık gündeme gelen kripto para piyasasına ilgi duyan 22 yaşındaki bir genç kripto para ile bir servet kazandı. Fakat daha sonraki çöküşte milyonlar kaybetti. İşte o genç bu yüzden hala Bitcoin’e (BTC) yatırım yapıyor. İşte detaylar...

Bitcoin için şok iddia! 10 bini kıracak!

Bitcoin (BTC), bir gün daha 20 bin doları korumayı başardı. Ancak yüzde 20’lik başka bir düşüş için analistlerden çağrı sürüyor! İşte ayrıntılar...

Bitcoin'de kritik dönem! En dip geliyor!

Kripto paralardaki ayı piyasasına rağmen Bitcoin cüzdan verileri, BTC adreslerinin yarısından fazlasının hâlâ kârlı olduğunu gösteriyor.

Beste Naz Süllü'den kripto para yatırımcılarına çok önemli uyarı!

Bitcoin'deki (BTC) sert çakılmanın ardından Bybit Türkiye Araştırma Müdürü Beste Naz Süllü, kripto para piyasasıyla ilgili önemli uyarılarda bulundu.

FED Kararıyla Bitcoin zincire vurulacak! Kriptolar sert zemine çakılacak!

Bitcoin (BTC), Amerika Merkez Bankası (FED) tarafından günün ilerleyen saatlerinde geniş çapta beklenen faiz artırımı öncesinde Çarşamba günü daha da azaldı. Peki, önümüzdeki günlerde neler olabilir? İşte detaylar...

Kripto para yatırımcılarını paniğe sürükleyen olay! Uzmanlar büyük çöküşü deşifre etti

Bitcoin BTC’de son bir haftada yaklaşık 9 bin dolar buhar oldu. Son 2 yıldır ilk kez 21 dolar seviyesini gördü. Aynı kaderi altcoinler de yaşadı. Uzmanlar kripto para piyasasındaki büyük depremi yorumladı.

Bitcoin'de sert düşüş yaşanırken kriptodan bir kötü haber daha!

2020 Aralık ayından sonra Bitcoin (BTC) ilk kez 22.600 dolara kadar düşerken, kripto paraya yatırım yapanlara bir kötü haber daha geldi.

Bitcoin'de saat kuruldu! Zamanı geldiğinde...

Bu şekilde Bitcoin (BTC), 12 Haziran’da iki haftanın en düşük seviyelerde. Peki, sırada hangi seviyeler var? İşte ünlü analistten Bitcoin yorumu...

Altın, Bitcoin ve SHIB'in kaderi bu açıklamaya bağlı! Yatırımcılar dikkat! Her an her şey olabilir! 

Bugün ABD enflasyon verisi oranları açıklanacak. Bu açıklanmanın altın, Bitcoin (BTC) ve altcoin’lerin yer aldığı kripto para piyasasını etkileyeceği öngörülüyor. İşte detaylar...

btc Haberi

btc

Türkiye son gelen yatırımlarla Avrupa’da en fazla kripto para yatırımı yapan ülke olurken, kripto para Borsaları da artan yatırımcı sayısıyla birlikte hizmetlerini çeşitlendirmeye ve bu sayede rekabet avantajı sağlamaya çalışıyor.

Peki yatırımcıları çekmek için en az komisyon ile çalışan kripto para borsası hangisi?

KOMİSYON VE ÜCRETLERİ ETKİLEYEN FAKTÖRLER NELER?

Öncelikle neredeyse çoğu kripto para piyasasında hacme göre uygulanan bir komisyon ve ücretlendirme sistemi uygulanıyor. Yani ödediğiniz komisyon sizin son 30 gün içinde ne kadar miktarda alış ve işlemi gerçekleştirdiğinize bağlı olarak değişiklik gösteriyor.

Ücretlendirmeyi etkileyen bir diğer faktör ise piyasa alıcı mı yoksa piyasa yapıcı mı olarak yatırım yaptığınız.
 

Eğer piyasa fiyatından bir emir girmişseniz ve bu emir siz verdikten hemen sonra hemen gerçekleşmişse bu piyasa alıcı konumda bulunuyorsunuz anlamına geliyor.

Eğer emriniz hemen...