Bursa gölet inşaat

Bursa gölet inşaat

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından kırsal kalkınma yatırımları kapsamında 13 milyon TL'ye İznik, Yenişehir, İnegöl, Kestel ve Orhaneli'de inşa edilen 6 göletin yapımı tamamlandı.

Trend GYO Bursa'da kat karşılığı inşaat yapacak!

Trend GYO tarafından Bursa ili, Nilüfer ilçesi, Görükle/Dumlupınar Mahallesinde yer alan 6.329,05 metrekare büyüklüğündeki Arsa Malikleri ile "Düzenleme Şeklinde Gayrimenkul Satış Vaadi ve Kat Karşılığı İnşaat Sözleşmesi" yapıldı.

Bursa Osmangazi'de 4.7 milyon TL'ye kat karşılığı inşaat işi ihalesi!

Osmangazi Belediye Başkanlığı, Bursa İli, Osmangazi İlçesi, Alemdar Mahallesi'nde 4 milyon 720 bin 621 TL bedelle kat karşılığı inşaat işi ihale edecek. İhale 23 Haziran 2020 tarihinde saat 14:00'de gerçekleştirilecek.

Bursa'da 6.7 milyon TL'ye kat karşılığı inşaat işi ihalesi!

Bursa Vakıflar Bölge Müdürlüğü, Bursa İli, Nilüfer İlçesi, Fethiye Mahallesi'nde 6 milyon 662 bin 592 TL bedelle kat karşılığı inşaat işi ihale edecek. İhale 30 Haziran 2020 tarihinde saat 14:00'de gerçekleştirilecek.

Bursa'da inşaat sektöründe yeni dönem başlıyor!

Bursa Gazetesi köşe yazarı Serkan İnceoğlu, bugünkü köşe yazısında ''Bursa İMSİAD Başkanı adaylığını açıklayan Mehmet Çelebi'nin programını'' kaleme aldı.

Bursa'da plan iptali krizini, imar devrimi çözüyor!

Bursa’nın inşaat gelişim bölgelerindeki planların yargı kararıyla iptal edilmesi sonucu doğan inşaat krizi adım adım çözüme kavuşuyor.

İmar barışı yeniden başlayacak mı? 

MÜSİAD Bursa Şubesi İnşaat Sektörü Genel Toplantısı'nda konuşan Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Demirtaş, imar barışı ile ilgili çok önemli açıklamalar yaptı. Peki imar barışı yeniden başlayacak mı? İşte yanıtı...

Bursa'da 3.5 milyon TL'ye arsa karşılığı inşaat ihalesi!

Bursa Orman Bölge Müdürlüğü 3 milyon 547 bin 586 TL bedelle arsa karşılığı inşaat yaptıracak.  

Bursa'da 3.5 milyon TL'ye arsa karşılığı inşaat ihalesi!

Bursa Orman Bölge Müdürlüğü 3 milyon 547 bin 586 TL bedelle arsa karşılığı inşaat yaptıracak.

Bursa Milli Emlak'tan 9.7 milyon TL'ye arsa karşılığı inşaat ihalesi!

Bursa Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Milli Emlak Dairesi Başkanlığı 9 milyon 703 bin 694,60 TL'lik rayiç bedelle arsa karşılığında inşaat ihalesi düzenleyecek. İhale, 24 Temmuz 2019 tarihinde gerçekleşecek.

Bursa Yapı Fuarı 18 Nisan'da kapılarını açacak!

Bursa’da, inşaat ve gayrimenkul sektörünün kalbinin atacağı Bursa Yapı Fuarı ve Rising City Bursa Gayrimenkul Fuarı’ 18-21 Nisan tarihleri arasında yapılacak. 

Bursa’nın inşaat firmaları NGYO Konut Market'te satış yapacak!

İnşaat sektörünün son dönemde parlayan yıldızları arasında yer alan  Bursa'da uzun yıllardır hizmet veren  Güler İnşaat, Ngt İnşaat ve Ngsem İnşaat şirketlerinin yapmış olduğu projelerdeki gayrimenkuller, yeni kurulan NGYO Konut Market bünyesinde satışa sunulacak.

Bursa inşaat sektörü yeni dernek merkezine kavuştu!

Bursa inşaat sektörünün çatı örgütü İnşaat Müteahhitleri Sanayicileri ve İşadamları Derneği'nin (İMSİAD), yeni dernek merkezimizin açılışı Bursa protokolü ve sektör temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Bursa Uludağ Üniversitesi İnşaat Mühendisliği’ne modern laboratuarlar!

Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ) Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'nde yapımı tamamlanan Bilgisayar Laboratuvarı ile Yapı Malzeme Laboratuvarı düzenlenen tören ile birlikte açıldı. 

Bursa gölet inşaat

Bursa gölet inşaat Bursa gölet inşaat

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından kırsal kalkınma yatırımları kapsamında 13 milyon TL'ye  İznik, Yenişehir, İnegöl, Kestel ve Orhaneli'de yapımına başlanan 6 göletin inşaatı tamamlandı.

Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre, kırsal kalkınmanın sağlanması ve kent merkezine göçün önlenmesi için tarımsal yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi, bir taraftan kaliteli üretimin sağlanması ve ürünlere yeni pazarlar bulunması için çalışmalarını sürdürürken, diğer taraftan da tarımda da güçlü bir altyapı meydana geliyor.

Bir yılda birden fazla çeşit ürün alınmasını sağlayan tarım potansiyelinin yüksel olduğu bölgelere BUSKİ marifetiyle sulama göletleri inşa eden Büyükşehir Belediyesi, bu zamana kadar İznik, Yenişehir, İnegöl, Kestel ve Orhanelide 6 sulama göleti inşaatını tamamlandı. Son olarak inşaatı biten İznik Aydınlar Göleti su tutmaya başlarken, yaklaşık 13 milyon TLye mal olan 6 göletle...