bursa osmaniye mahallesinde metruk bina yıkımı

bursa osmaniye mahallesinde metruk bina yıkımı

Bursa’daki metruk binaların yıkım çalışmaları başladı. Bu kapsamda Bursa Osmaniye Mahallesi’ndeki metruk bina ekipler tarafından yıkıldı.

Bursa’daki tehlikeli metruk binalar yıkılıyor!

Bursa’daki metruk binaların yıkım çalışmaları başladı. Bu kapsamda Bursa Osmaniye Mahallesi’ndeki metruk bina ekipler tarafından yıkıldı.

Bursa'nın 7 mahallesinde dönüşüm başlıyor!

Çarpık yapılaşmanın merkezi olarak görülen Bursa'da dönüşüm başlıyor. Kentteki 7 bölge kentsel dönüşüm alanı olarak ilan edildi.

Bursa Demetevler mahallesinde yıkım tedirginliği!

Bursa'nın Yıldırım ilçesi Demetevler mahallesinde, yeni imar yapılanması gündeme geldi. Bölgede vatandaşların evlerinin yıkılacağı söyleniyor.

Bursa Osmaniye Cami'nin temeli atıldı!

Bursa Gemlik'te temeli belediye tarafından atılan ve vatandaşlar tarafından bağış usulü ile inşa edilecek olan Osmaniye Cami temeli atıldı.

Bursa Gemlik kura sonuçları 19 Ocak 2019!

Bursa Gemlik kura sonuçları 19 Ocak 2019 haberimizde yer alıyor. Proje Gemlik Cihatlı mahallesinde yükseliyor.

Milli Emlak'tan Osmaniye'de kat karşılığı inşaat ihalesi!

Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Milli Emlak Müdürlüğü, Osmaniye İli, Merkez İlçesi, Fakıuşağı Mahallesinde bulunan arsa üzerinde kat karşılığı yapım işi ihale ediyor.

Bursa'da 12.8 milyon TL'ye satılık arsa!

Bursa ili Nilüfer ilçesi Özlüce Mahallesinde yer alan arsa vasıflı taşınmaz 12 milyon 802 bin 40 TL bedel ile icradan satışa çıakrıldı. 

Bursa Cephanelik bölgesi imara açılmadı!

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Nilüfer’in Beşevler mahallesinde yer alan ve 1. derece doğal koruma alanında bulunan Cephanelik bölgesinin imara açılmasının söz konusu olmadığını dile getirdi.

Yıldırım'ın 22 mahallesinde kentsel dönüşüm uygulanacak!

BURSA’nın merkez Yıldırım İlçesi’nin 22 mahallesinde uygulanmaya başlanacak kentsel dönüşüm projeleri, ilçeyi sadece Bursa’nın değil, Türkiye’nin de gözbebeği haline getirecek.

Bursa Gemlik'te 950 konutun inşaatı başladı!

Bursa Gemlik Belediyesi'nin Cihatlı Mahallesinde yapacağı toplu konutların temel kazı çalışmaları başladı.

Bursa Osmangazi'de kaçak depo yıkıldı!

Bursa Osmangazi belediyesi Alaşar Mahallesinde, birinci sınıfı tarım arazisi üzerinde inşa edilen işyeri ve depo belediye ekipleri tarafından yıkılarak yerle bir edildi.

Bursa Kayapa'da YMD Madencilik'in kapasite artışı protesto edildi!

Bursa'nın Nilüfer ilçesine bağlı Kayapa mahallesinde bulunan maden ocağının kapasite artışına karşı çıkan bölge halkı, topladıkları 600 itiraz dilekçesini Bursa Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü'ne teslim etti.

Emlak Konut GYO Bakırköy arsa değerleme raporu!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı AŞ., İstanbul Bakırköy Osmaniye Mahallesinde yer alan parsele ait yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu Kamuyu Aydınlatma Platformu'na bildirdi. İşte rapor...

bursa osmaniye mahallesinde metruk bina yıkımı

bursa osmaniye mahallesinde metruk bina yıkımı bursa osmaniye mahallesinde metruk bina yıkımı

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan  metruk bina yıkım çalışmaları sürüyor. Ekipler bir metruk binanın yıkımını daha gerçekleştirdi.

Bursa Hakimiyet Gazetesi’nde yer alan habere göre; tehlike arz eden ve uzun süredir kimsenin yaşamadığı binalarda yıkım çalışmaları sürüyor. Bursa Osmaniye Mahallesi Nusretiye Sokak’ta bulunan metruk binayı yıkan ekipler, yıkımların devam edeceğini söyledi. Metruk bina yıkımıyla ilgili bilgi aktaran Gemlik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü yetkilileri; "İlçemiz genelinde metrûk bina yıkımına ara vermeden devam ediyoruz. Özellikle bazı binalar vatandaşın sadece mal güvenliği değil, can güvenliğini de tehlike altına sokuyor. Kötü niyetli bazı grupların da uğrak noktası olan bu binaları tespit edip mülkiyet sahipleriyle görüşmemizin ardından yıkım çalışmalarını gerçekleştiriyoruz" açıklamalarında bulundu.

Bursa’da 1970 ile 2005 yılları arasında yapılan binalar risk taşıyor!

İnegöl'deki 10...