bursagaz yeni bina ne zaman biter

bursagaz yeni bina ne zaman biter

Yeni yönetim binalarının inşasına başladıklarını belirten Ahmet Hakan Tola, yatırımlarını 2014 yılı sonuna doğru tamamlayacaklarını söyledi. Tola, "Binamızda, iki adet rüzgar türbini, sekiz adet güneş kollektörü ve fotovoltaik piller yer alacak" dedi...

Bina dayanıklılık testi her zaman yaptırılabilir mi?

Posta yazarı Tamer Heper, bir okuyucusunun '5/7 hissesi annem, babam ve bende olan binada 2/7 hisse bir başka ailenin. Evi yeniden yaptırmak istiyoruz ama 2/7 hisseye sahip olanlar buna yanaşmıyor. Depreme dayanıklılık testi yaptırıp sonra yeni bina yaptırabilir miyiz?' sorusunu yanıtladı

Eskişehir'de yeni ev hayali kabusa döndü!

Eskişehir’de 4 bloklu sitelerinin yerine yeni bina inşa ettirmek isteyen site sakinleri, anlaştıkları müteahhitlik firmasına 2 milyon 300 bin lira ödeme yapılmasına rağmen inşaata başlanılmadığını iddia etti…

Yenimahalle Kadın Sığınma Evi'ne yeni bina tahsisi!

Hayırsever Abdurrahman Karamanlıoğlu’nun 2014'te 5 yıl süre ile Yenimahalle Belediyesi’ne Kadın Sığınma Evi olarak tahsis ettiği bina, şiddet mağduru kadınlara umut olmayı sürdürüyor.

Üsküdar’da 172 yıllık bina sağlam, yeni bina hasarlı!

Deprem nedeniyle İstanbul’daki okullar mercek altına alınınca sarsıcı bir gerçek ortaya çıktı. Üsküdar’da 172 ve 88 yıllık iki okul binası sağlam, 40 yıllık bina hasarlı bulundu.

TOKİ'den RTÜK'e yeni bina!

TOKİ, radyo ve televizyon yayınlarını düzenleme ve denetlemekten sorumlu RTÜK için Beşiktaş'ta yeni bina inşa edecek. RTÜK İstanbul temsilciliğinin faaliyet göstereceği yeni binanın ihalesi 24 Ocak 2019 tarihinde gerçekleştirilecek.

Saadet Partisi yeni bina arıyor!

Saadet Partisi yönetimi, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan'ın açtığı dava sonucunda mahkemenin verdiği tahliye kararının ardından yeni bir parti binası için arayışa girildi. 

Muş Havalimanı'na 41.2 milyon TL'lik yeni bina!

Muş Valisi İlker Gündüzöz, yapımı devam eden yeni terminal binasının inşaatında incelemelerde bulundu. Yetkililerden bilgi alan Gündüzöz, işin keşif bedelinin 41 milyon 221 bin 763 lira olduğunu söyledi. 

Dinar Orman İşletme Müdürlüğü'ne yeni bina!

Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesinde Orman İşletme Müdürlüğü'ne yeni bina kazandırılıyor. 2018 yılı yatırım programına alınan satış salonu binası 1 milyon liraya inşa ediliyor.

Çankayalı muhtarlara yeni bina müjdesi!

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, ilçede görev yapan muhtarlarla bir araya geldi. Toplantıda konuşan Taşdelen, muhtarlar için yeni merkezler yapacaklarını söyledi.

Rize Sivil Havacılık Lisesi için yeni bina yapılacak!

Rize’nin Pazar ilçesinde Sivil Havacılık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi inşa edildi. 2018 – 2019 eğitim öğretim yılında hizmete açılacak okul için bina yapılacak. 

Çanakkale Ayvacık'a 340 tane yeni bina yapılacak!

Çanakkale Ayvacık'a yeni dönemde 340 tane yeni bina inşaatı yapılacak. AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, ''şuan teslim edilen 200 konut yeni dönemde 340 tane yeni binamızın inşaatına başlayacağız” dedi.

Eskişehir Alpu İtfaiyesi'ne yeni bina!

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Alpu’da yer alan ve kırsalda çıkan yangınlara erken müdahale edebilen İlçe İtfaiye Grubu için yeni hizmet binasını hizmete açtı.açtı.

Yeni Bina Deprem Yönetmeliği kurul kararı!

“Türkiye Bina Deprem Yönetmeliğinin” çalışmaları tamamlandı. Yönetmelik onaylanarak Resmi Gazete’ye gönderilecek..

bursagaz yeni bina ne zaman biter

bursagaz yeni bina ne zaman biter bursagaz yeni bina ne zaman biter

Enerji sektöründe yenilikçi yaklaşımlarıyla adından söz ettiren Ewe AG'nin yüzde 80 oranla ana hissedarı olduğu Bursagaz, projelerine bir yenisini daha ekliyor. Yeni yönetim binasının inşasına başlayan firma, iki adet rüzgar türbini, sekiz adet güneş kollektörü ve iki cephesinde fotovoltaik pillerin de bulunduğu yapıyı, 2014 yılı sonunda tamamlamayı planlıyor. 


Abone sayılarının geçen aylarda 800 bini aştığını belirten Bursagaz Genel Müdürü Ahmet Hakan Tola, müşterilerine 5 bin 100 kilometrelik şebeke ağı aracılığıyla sürekli ve kesintisiz doğalgaz arzı sağladıklarım kaydetti. Türkiye doğalgaz pazarının yaklaşık yüzde 6'sını oluşturduğunu vurgulayan Tola, bu yıl sonunda toplam gaz hacimlerinde 3 milyar metreküpe ulaşmayı hedeflediklerini ve 30 bin BBS yeni abone ve 35 bin BBS yeni gaz kullanıcısını sistemlerine dahil etmek istediklerini aktardı. 


2004 yılında başladıkları yolculuklarında birçok ilke...